reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Witajcie wieczorkiem:-)

Pewnie oglądacie powyborcze wywiady:tak:
Ja napchałam się dziś truskawek, 4 koszyki kupiłam i musze jutro część zaprawić - tylko nie wiem co...:sorry::sorry:

Cieszę się bo jutro szkoła rodzenia i temat pielęgnacji dziecka - mam nadzieję, że dużo się nauczę - rano koleżanka na śniadanku będzie i wizyta w lumpku - postaram się nic nie kupić (to ona chciała żebym z nią poszła hihih:-p:-p)

Pajkaa kobitko trzymam za Ciebie kciuki, żebyś szybciutko powróciła do zdrowia i formy:-) Uważaj na siebie, dbaj i dużo wypoczywaj...:-D

Izunia23 bimbałki heheheh:-D:-D siara u mnie jest - zapaszku brak:-p

Ola_ No nareszcie masz koniec z tym okropnym prasowaniem:-):-) Kurczę i już wszystko masz - super - u mnie jeszcze tydzień wypłata i kupię kosmetyki:-( A jutro na szkole rodzenia temat pielęgnacji maleństw więc zweryfikuję swoją listę...:tak::tak:

Bogusia86 no i ile dostaliście na wózeczek?:tak::tak:

Niuunia kochana nie martw się - na pewno jest wiercipiętka jak piszesz:-D Brzusio miękki więc to jest najważniejsze...:-)

riba_1 Super cieszę się, że łazanki udane:tak::tak::tak: no ładnie prasowanie pełną parą - ja to już mam na szczęście z głowy - została mi dopakowanie torby i kupno kosmetyków...:tak:

Anecia1111 no super, że jesteś już z nami - witamy Cię serdecznie - ;-);-) I Powodzenia na jutrzejszych zakupach, pochwal się potem co zakupiłaś:-p I nie przemęczaj się teraz - ze szpitala od razu na zakupy hehhe:-p:-p Cała kobieta...:-D

fiuufiuu ja też się nie obrażę jak urodzę wcześniej:-p:-p A ty już nie długo u mamci będziesz w rajtkach latać po ogródku:-D

Bombusia no to masz swoje małe wakacje;-);-)

kassia181 kobitko to zrób nam zdjęcia i pochwal się efektem:-D:-D bom ja z ciekawskich...Czemu komódki mieć nie będziecie?:shocked2:

monika8112 oj biedactwo - sama będziesz:-( Ja strasznie nie lubię spać sama - może masz kogoś kto mógłby się Tobą w tym czasie zaopiekować? :tak::tak:

CIAMAJDKA NAPISZ BOM NIE W TEMACIE
 
Piszę oficjalnie!!!!

Z góry przepraszam, jeśli kogoś urażę, jednak jako jeden z moderatorów naszego wątku czuję się w obowiązku poinformować i przestrzec nasze sierpniówki, że Tina1987 i samotronka87 to ta sama osoba.

Ma to samo IP, nie wiem, jak można nie pomyśleć o takim drobnym szczególe zakładając dwa konta.

Osobiście 2 konta na tym samym IP mnie nie rażą w tej osobie (co i tak jest niezgodne z regulaminem forum), jedynie jej dwulicowość, co objawiło się na naszym wątku o imionach.

Nie będę oceniała zachowania tej osoby, ale też nie będę tolerować takich osób na naszym forum.

Sprawa została zgłoszona do Administratorów naszego forum BabyBoom. Zostaną podjęte "jakieś" działania w ciągu 48 h, niestety nie wiem jeszcze jaki będzie ich efekt.

Mam nadzieję, że był to pierwszy i ostatni taki przypadek na sierpniówkach.

Dziękuję wszystkim dziewczynom za czujność...





 
Jak zobaczyłam nową osobę, to właśnie tak sobie pomyślałam, że to może być ta sama osoba, ale nie podjęłam śledztwa:)
Rozumiem - popieram Twoje działania:):):):):):):)
 
Ehtele u mnie w jednym z lumpków jest jutro dostawa nowych ciuchów z metkami:/ no i zastanawiam się czy nie iść:/ ale lepiej nie bo znowu coś kupię, kasę wydam i tyle z tego będzie; na szczęście jutro mam mieć sporo zajęć, więc może nie będę miała czasu... ale.... pokusa jest...

Monika mam nadzieję, że ta komoda w końcu do ciebie przyjdzie, ale nie skręcaj sama, niby to nic trudnego, ale lepiej się nie przeciążać!

Ciamajdko nie denerwuj się kobietko:) co do Tiny czy też Samotronki - pozwólcie, że się nie wypowiem, ale dobrze, że mamy na naszym forum "tajnych agentów", którzy wszystko wyłapią:)


ja właśnie zmusiłam (tzn. ładnie poprosiłam ) męża, aby poszedł poszukać misiów do piwnicy:) na ślub dostaliśmy wiele misiów zamiast kwiatów, tak jak chcieliśmy, zdecydowaną część oddaliśmy biednym dzieciom, ale zostawiłam sobie kilka - spakowałam ładnie i zostały wyniesione, no i po tych paru latach mąż poszedł po nie - bo pamiętam, że były takie dwa słodkie misiaki - takie same- jeden różowy i drugi kremowy i byłyby teraz idealne dla naszej córy:)) i chciałam je wyprać bo piorę ostatni (narazie jedyny) kocyk...:)
 
K...cze nie wpadłabym na to :szok: a ja do niej pisałam :szok::szok: fuj, fuj, parę z nas dało się nabrać, masakra :-( a juz myślałam, ze to ja opieprz dostanę.
Ciamajdko czuwasz nad wszystkim, dobrze ze cie mamy :-)
ehtele no ja czekam na tą siarę i nic, zobaczymy jak to będzie, boję sie tylko, że tak jak moja mama nie będe mieć mleczka ,mimo wieeelkich cycorków, jeszcze troszke czasu jest, więc i nadzieja pozostaje :-)
Napewno coś jutro kupisz :tak: to będzie silniejsze od ciebie:-D:-D
Olu ja też mam zabaweczki dla Julki, co prawda pozostałości po mnie z dzieciństwa, ale są, śliczne Barbie, jak nówka funkiel, zawsze o nie dbałam no i za jakiś czas się przydadzą :-) fajne bedzie uczucie jak moja córeczka będzie sie bawić lalami mamusi :-)

Oj ja już mam wszystko poprane, poprasowane i poskładane na póleczkach, jeszcze tylko wózeczek, kosmetyki i wsio, byle do sierpnia :-)















 
Ostatnia edycja:
ethele komody nie bedziemy mieli puki co poniewaz brak funduszy. mam duza szafe tylko dla malej takze dam rade puki co. ostatnio licytowalam komode ktora pasowalaby do szafy ale ktos mnie 20 sekund przed koncem aukcji przelicytowal . moge podobna kupic na allegro ale cena ok 800 zl wiec puki co sobie daruje. wole kupic zaslonki, karnisze dla malej a na komode przyjdzie czas. jak poukladam i pokoj edzie wygladal jako tako to wstawie zdjecie.

ola ja tez zostawilam sobie kilka misiow- zamierzam je ladnie wyprac i beda sobie siedzialy w pokoju Nikoli:)))))))))
 
Ostatnia edycja:
Izunia to profilaktycznie zaopatrz się już w herbatkę wspomagającą laktację...jeśli będzie problem na pewno pomoże...ale wystąpienie siary w ciąży nie jest warunkiem laktacji i o niczym nie świadczy, po prostu u jednych się pojawia u drugich nie...więc nie ma co czekać:p
 
Izunia :-) nie mow sobie jak moja mama...tylko będę karmiła i będę miała mleczko:-)

w głowniej mierze czy będziemy karmic czy nie jest w naszych glowach;-)
kto chce bardzo chce będzie:-)
 
reklama
ehtele to znaczy że mam ją juz zacząć pić, muszę o tym informować lekarza ? Takie herbatki to chyba z Hippa są najlepsze prawda ? No i oczywiście nie szkodzą teraz na nic?
madziujka masz rację, przeciez wszystko siedzi w naszych głowach, a pozytywne myśli mają wielkie działanie :-)













 
Do góry