reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Milusia- CIesze sie , ze wypad sie udal i fajnie , ze juz jestes:-D

Natka- Duze te twoje ,,malenstwo'' moj Victor w 33 TC wazyl niecale 2 kg;-)
Mam nadzieje, ze uda Ci sie jednak dotrwac do 37TC, odpoczywaj ile sie da a co do imienia to sa pary, ktore czekaja z nadaniem go do momentu az zobacza maluszka:-D

Riba- Jak zwykle nie doczytalam czegos:zawstydzona/y:,ale widze , ze kciiukasy sie przydadza;-)

Bogusia007
- No to teraz trzeba odpoczywac na maxa:tak:
 
reklama
Dzień dobry Kobietki!

Moja najlepsza Przyjaciółka urodziła dziś nad ranem córeczkę:-) Termin miała na 12 lipca więc tym większa niespodzianka. Poród był expresowy, po południu pojadę do szpitala to wszystkiego się dowiem. Jestem ciocią !!:-)

Ciamajdka gratuluję spostrzegawczości i cieszę się, ze mamy takiego czujnego Moderatora, który o nas dba:-)
Bogusia 86 mam nadzieję, ze dolegliwości przeszły. dziewczyno Ty tak nie szalej z tymi pracami.
Sierpień 8 to chyba nie plotki z tym karmi, że pobudza laktację. Nam ostatnio w szkole rodzenia poożna mówiła własnie, ze jak sie ma mało mleka tto trzeba sobie karmi wypić:tak:
Milusia fajnie, że wyjazd udany i że jestes z nami spowrotem!
Natka to dobrze, że imiona już wybrane, w końcu to ważna decyzja.
Bogusia 007 dbaj o siebie Kochana, żeby Agatka mogła pomieszkać jeszcze kilka tygodni w brzuszku!
Riba kciuki zaciśnięte. Nie wiem o jaką sprawę dokładnie chodzi ale powodzenia.

idę wywieszę pranie. mam nadzieję, że nie bedzie padac!
 
marulka - pycha racuchy:-) jak najszybciej wstawiaj zdjecie i przepis:tak::tak::tak:
a moja sprawa dotyczy mojego pracodawcy, ktory nie chce mi placic pensji od stycznia, bo jestem na zwolnieniu a nie w pracy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
bogusia007 - ojejka, :szok:uwazaj na siebie kochana:tak::tak::tak: lez i oszczedzaj sie. kurcze coraz wiecej z nas musi zwolnic i lezec, uwazac na siebie. chyba zaczyna sie juz powolutku ciezki czas dla nas :szok::szok::szok:
kassia181 - WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY :-):-):-):-):-)
 
Bogusia07 Mam nadzieję, że teraz już będzie wszystko dobrze i niech się Agatka tak nie spieszy, musi zostać u mamy min do 36 tyg, a najlepiej do 38 więc jeszcze troszkę :-)
Powiedz jej, że w lipcu ma być ładniejsza pogoda więc niech się wstrzyma ;-)

Ja już co nie co posprzątałam, a teraz idę się wykapać, bo zaraz przyjdzie moja psiapsióła na kawkę :-)
 
Witam
Bogusiu no to miałąs stres ..dobrze ze wsio dobrze:-) a krwawienie skad było?

Bombusiu sceptycznie podeszłąm do Twojego przepisu..bo znałam go ale bez budyniu i jakos kijowo mi wychodzilo...ale zrobilam je wczoraj z nektarynkami..i przyznaje REWELACJA puszyste pyszne...Bombusiu dziękuję:-)


Ehtel jaki garnek w końcu kupiłaś na ta pare?

zaczynam myslec i jakos czuc ostatnio że córcia szybciej się zdecyduje..nie wiem dlaczego. Pierwsza w 39 tygodniu skonczonym nie myślała o tym ani troche...glowa nie zeszla jeszcze nisziutko szyja zamknieta wysoko byla...a tu czuje glowke juz nisko i jest nisko..jakos takos....
moze tez sie spkauje;-)tylko jak będzie chciala szybciej wysjc nie będę mogła rodzić w swoim szpitalu

do konca niewiadomo skad sie wzielo tymbardziej niemialam zadnych boli ale stwierdzil ze glowka jest dosc nisko i to moze byc to zobaczymy co powie w srode bo mam wizyte, a dzis od rana ciagle wymiotuje niewiem co sie ze mna dzieje,


kassia181- wszytkiego naj naj wam zycze wielkie gratulacje :)))))))))))))
 
Ostatnia edycja:
Witam was kochane!!!!

Dzien widac ze bedzie chyba sloneczny taka mam nadzieje weekend minal w miare oki tylko wczoraj przed 20.00 wyladowalam w szpitalu bo zaczelam krwawic tak sie przestraszylam ze od razu pojechalismy to sprawdzic z tego wszytkiego zapomnialam dowod ale mnie przyjeli zrobili mi ktg no i zbadal mnie lekarz fajnie sie zlozylo bo akurat mnial dyzur moj ginekolog prowadzacy :-D okazalo sie ze Agatka nadal zostanie agadka wazy 1995g jest zadowolona no i przoduje glowka dosc nisko musze teraz brac 3 razy dziennie nospe i odchudzajacy tryb zycia ... powiedzial ze jest oki nic sie zlego nie dzieje ale mam sie osszczedzac :-D wczoraj mnie usmwiadomilo ze pora najwyzsza sie pakowac bo mala moze lada chwila wyjsc to krwawienie potraktowalam jako alarm ze to juz nie dlugo

postaram sie was nadrobic a tak to zycze wam milego dnia
Dobrze, że to tylko alarm. Agatka już duuuża jest. I masz rację- lepiej się spakować, bo to nic nie koszuje,a może się przydać.


KASIU+ wszystkiego naj!!!!
 
Bogusia to miałaś niedzielę, cieszę się, ze wsio dobrze się skończyło, ale uważaj na siebie.
Milusia ja się dzisiaj zastanawiam czy mój Sebuś ćwiczy karate w brzuchu masakra wszystko mnie boli:szok:
Madziujka ja mam takie przeczucie od dłuższego czasu, ze Sebuś wyjdzie wcześniej nie wiem dlaczego taka intuicja. Tak samo było jak czulam, ze będzie syn i nie dałam sobie wmówić, ze będzie córka:-D
Kasia181

dziewczyny pytanie mam :p jakie kupiłyście ręczniczki dla małego z jakiego skladu?? bo ja kupiłam 100% bawełna, ale mi się to wydaje jakieś sztywne :eek:

no i zjadłam dzisiaj juz arbuza i truskawy :p
 
martika a wyobraź sobie że my tez tak mieliśmy z Oliwką,
dla dziewczynki ostatnim razem miałam przygotowane dwa imionka Natalia i Oliwia , ale jak ją zobaczyliśmy to obydwoje z mężem bez słów uznaliśmy, że to musi być OLIWKA , NATALIA zupełnie do niej nie pasowało i dalej nie pasuje he he

pajka ja mam jedynie takie ręczniki kapielowe , bardzo fajnie się sprawdzają

http://www.allegro.pl/item1011527338_1011527338.html#gallery


milusia u mnie w brzuchu tez dyskoteka 20/24 h czyżby to chłopaki tak tylko kopały ? ;-)

racuchy jakie racuchy dawać przepis prosze , chętnie zrobie i zjem !!!!

ok zmykam na targ po witaminki: morele , nektarynki , truskawki , musze się jeszcze najeść póki można
 
Ostatnia edycja:
Pajkaa Ja też mam ręczniki z 100% bawełny, ale na szkole rodzenia mówiły, że takie mają być, ewentualnie może być tył z mikrofibry i nie maja być takie mięciutkie jak kocyk, bo taki miękki nie wchłonie wody :-)
 
reklama
pajkaa ja mam tez 100% bawelny.

a ja uciekam do sklepu po truskawki- bede piekla bombusiowe ciasto dla meza i po kilka innych skladnikow.
 
Ostatnia edycja:
Do góry