reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Fiufiu najlpesze podejście;-)
po drodze jeszcze czekaja nas może nie wszystkie kryzysy laktacyjne wtedy tez potrzeba dużo siły i zaparcia...ale da sie;-)
Izunia dasz rade...a herbatka teraz?;-) chyba nie potrzebna...;-)

no nic ide sie położyć bo pannie Młodszej nie podoba sie jak siedze i jej glowe juz na udzie czuje:-D:-D
dobranoc
 
ja juz po wizytach jestem padnięta :)


bombusiu odpoczywaj- fajnie ze masz takie mozliwosci- czuj sie jak na wakacjach:))))))))))

pajkaa
oby te korzonki w koncu odpuscily!!! tesc pewnie bedzie bardzo wzruszony- daj znac potem jak zareagowal!!!

fiuufiuu doskonale cie rozumiem. ja tez niedawno wszytsko pakowalam i sie zalamalam ile tego wszytskiego jest. przy okazji zrobilam pozadek w ciuchach i oddalam caly jeden wor- to juz cos:)))))))))))

monika373 ja mam konto osobiste i oszczednosciowe w Milenium i jestem zadowolona. mysle ze lokate tez bym tam zalozyla.

a ja dzis od rana caly czas gdzies biegam.najpier bylismy w ikei kupic lampe dla malej i lustro do lazienki, potem na wybory- najpierw do lokalu wyborczego mojego meza potem do mojego- bo jestesmy zameldowani w innych miejscach. a na koniec zakupy bo lodowka pusciutka byla i kupilam sobie karmii:)))))))))) takze wieczorkiem sobie wypije- taka juz mam ochote ze szok. a czy u was tez tak duszno? ja juz wytrzymac nie moge.

a moj maz sklada szafe dla malej- oczywiscie nie sam tylko z chlopakiem mojej siostry i mowie wam sa tacy smieszni ale nic sie nie udzielam:)))))))))
teść hmmm zszokowany :p

ja dziś i wczoraj grilowałam z moim mężem:) więc na tydzień mięska z grilla wystarczy:)
wybory zaliczone:)
teraz oglądam avatar na dvd
bombusia-zazdroszczę takich wakacji, ja też bym chciała żeby ktoś nade mną poskakał:)
malagonia miałaś dziś takie same bóle brzucha jak ja, co zrobiłas? ja myślałam że oszaleje rano nie mogłam z łóżka zejść.
fiuufiuu współczuje tej przeprowadzki a tu jeszcze obrona lada dzień:)

pajkaa ja cały czas biorę aspargin ale oczywiście dziś rano była zaliczona no-spa bo normalnie ruszyć się nie mogłam:( wizyta dopiero za tydzień!
z gorszych wiadomości mąż jutro znów na delegacje do Wałbrzycha cały tydzień będę sama w domu:(
jam mi przywiozą tą komodę w tygodniu o ile przywiozą? to chyba ją sama skręce:) bo nie będę mogła sie doczekać aż Michał wróci.
ja w szpitalu miałam własnie 3xnospe i 3xmagnez :)

Ciamajdko popieram jestem za :)
ja mówię juz dobranoc
 
Dziewczynki ja się tylko melduję, że żyję-dzień był kanapowy i zleciał szybko... Poczytałam Was, współczuję cierpiącym, cieszę się z balującymi, pozdrawiam wszystkie:) Do jutra:)))
 
Oj dziewczynki właśnie zrobiłam sobie stópki i tak mnie plery bolą że :szok:, nie wiem czy nie przedzwonie do gina z tym, bo wizyta dopiero 30.06 a tu co dzien to gorzej z nimi, wieczorem nie idzie się ruszyć :no:
(będe karmić piersią, będe karmić piersią) z tym nastawieniem muszę zasnąć hihihihih i wstać rano :-D
Kolorowych snów życzę dla was i dzidziusiów :-)













 
Ciamajdo mam nadzieję, że spędziłaś miły weekend i wspomnienia ostatnich dni będą niosły usmiech na Twoją twarz, bo jakąś dziewuszką bez stylu i klasy to Ty się kochana nie przejmuj, wiesz co o tym myślę ;-)

Ehtele Dała nam połowę, ale powiedziała, że resztę da Nam jak maleńka już będzie na świecie :-) Nie wyjaśniła co prawda o co chodzi, ale zachowała się przy mnie dużo lepiej niż jak Marcin sam do Niej pojechał :-)

Dziewczyny od wczoraj mam wrażenie jak by mi coś wlazło w miednicę i tak strasznie mnie boli, że jak chodzę to kuleje :-( A to wszystko przez głupie grabienie działki :-(
A po całym dniu chodzenia doszedł mi jeszcze ból kręgosłupa :-( Więc idę teraz się położyć...

P.S. Jeden kotek został zarezerwowany :-) Jeszcze 4 do oddania :-)
Pozdrawiam Was wszystkie:-)
 
Piszę oficjalnie!!!!

Z góry przepraszam, jeśli kogoś urażę, jednak jako jeden z moderatorów naszego wątku czuję się w obowiązku poinformować i przestrzec nasze sierpniówki, że Tina1987 i samotronka87 to ta sama osoba.

Ma to samo IP, nie wiem, jak można nie pomyśleć o takim drobnym szczególe zakładając dwa konta.

Osobiście 2 konta na tym samym IP mnie nie rażą w tej osobie (co i tak jest niezgodne z regulaminem forum), jedynie jej dwulicowość, co objawiło się na naszym wątku o imionach.

Nie będę oceniała zachowania tej osoby, ale też nie będę tolerować takich osób na naszym forum.

Sprawa została zgłoszona do Administratorów naszego forum BabyBoom. Zostaną podjęte "jakieś" działania w ciągu 48 h, niestety nie wiem jeszcze jaki będzie ich efekt.

Mam nadzieję, że był to pierwszy i ostatni taki przypadek na sierpniówkach.

Dziękuję wszystkim dziewczynom za czujność...






Oj i nie dała się pobawić :-p a miało być tak zabawnie wyjawiłaś sekret naszej koleżanki :p ale bardzo dobrze zablokować trolla;-)

Oj dziewczynki właśnie zrobiłam sobie stópki i tak mnie plery bolą że :szok:, nie wiem czy nie przedzwonie do gina z tym, bo wizyta dopiero 30.06 a tu co dzien to gorzej z nimi, wieczorem nie idzie się ruszyć :no:
(będe karmić piersią, będe karmić piersią) z tym nastawieniem muszę zasnąć hihihihih i wstać rano :-D
Kolorowych snów życzę dla was i dzidziusiów :-)














Iza to tak samo jak kobiety z małymi iustami mogą miec wiecej pokarmu niz te z miską D,E,F :) także siara nie am tutaj podobno nic do rzeczy :)

życze spokojnej nocy dobranoc :)
 
reklama
A przeszło mi przez myśl, że za szybko po kompromitującym wejściu jednej osoby tak nagle pojawiła się druga, podobnie pisząca:), ale nie przylożyłam się. Swego czasu moderując parę lat na innym forum po jakimś czasie miałam juz "nosa" i nawyk sprawdzania "nowych", ale to stare czasy i instynkt osłabł:D
Brawo Ciamajdka:)

A ja życzę Paniom słodkich snów:)
 
Do góry