reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Znowu ja - a mialam nie siedziec hehe...
Natka - zaloz sobie konto na Picasa i zamontuj na kompie od razu oprogramowanie do zdjec - latwo sie wtedy wrzuca wszystko na stronke. Tam wlasnie mozna zdjecia i filmiki wgrywac to sobie mama od razu zobaczy, bedziesz od razu miala gotowe jak sie dzidzia urodzi, bo w porownaniu np. z fotosikiem zajmuje to o wiele mniej czasu, ktorego wierze ze badzie nam b. brakowac.
Riba - fajnie mialas z tym usg, zwlaszcza ze koszt ogromny, u mnie cenowo podobnie ehhh nie poszlam nawet robic 4d bo tez kosztuje ok 200 euro. Mi tu w Portugalii przysluguja tylko 3-4 usg na cala ciaze (panstwowo) ale robia je bardzo szczegolowo i maszynki maja full wypas - jak na ostatnim doktorka jezdzila z pol godziny po serduszku to az sie zastanawialam czego tam tak wypatruje w kompletnej ciszy oczywiscie, no ale wiem pzrynajmniej ze wszystko ok.

Na opuchlizny polecam liscie kapusty - tak jak podczas laktacji oklada sie obrzmiale piersi zimnymi rozbitymi liscmi, tak w tym przypadku beda nogi - dziala mam sprawdzone......no i arbuz w duzych ilosciach plus picie i ciagle sikanie:)

Bombusiu - jeszcze raz, nie martw sie i pogadaj z tym lek. co do niego idziesz, a jak sie Alanek obroci jak tzreba to sama zobaczysz.....ja to osobiscie wolalam jak mala w poprzek siedziala, nie mialam zadnych dolegliwosci a teraz to mnie w krzyzu i w dole brzucha ciagnie i czuje sie jakby mi kto co w majtki z przodu wlozyl. Moj M to sie smieje ze jak wraca do domu z pracy to mi sie buzia i nogi nie zamykaja:tak:bo jakos tak szeroko wygodniej jest:), oczywiscie ruchy dziecka tez sa od razu inne - mniej kopniaczkow i wygibasow zalezy jak sie w osi ustawi, no i schylic to sie juz kompletnie nie da.

Mialam isc oskrobac lozeczko - dostalismy (uzywane bylo doslownie 1 tydzien, bo niektorzy nasi znajomi za duzo kasy maja i na tygodniowa wizyte chrzesniaka kupili lozeczko, a potem stalo pare lat no i lakier troche odlazi), moj M mowi zebym sie nie bawila ze wcale tak nie widac ale mnie w oczy kole zobacze co z tego wyjdzie.
 
To ja zakładam ten wątek;P dziś mąż przywiózł mi garnek do gotowania na parze i zaczynam zdrowe gotowanie;P

bierzecie rożek do szpitala????????????????
 
To ja zakładam ten wątek;P dziś mąż przywiózł mi garnek do gotowania na parze i zaczynam zdrowe gotowanie;P

bierzecie rożek do szpitala????????????????

Ehtele załóż wątek !!!!!
Zrób kalaforka na parze i rybkę jeśli mogę polecić , pyyyszotka:)

Ja rożek wezmę, a dlaczego bo:
Jak byłam dziś w szpitalu to poszłam na izbę przyjęc i tam była akurat położna, kóra mi powiedziała, ze pracuje na położniectwie i wie co i jak. Więc jak pisałyśmy już wcześniej w każdym szpitalu jest inaczej. U nas dają podpaski na full, tzn. sa takie duze fajne podkłady poprodowe więc mam nie brać, pieluchy dla małego dają,w ogóle powiedziała, ze wszystko dają jak sie np. nie ma lub zapomni zabrać lub nie zdązy ktoś dowieść, więc aby nie panikować, koszule na poród absolutnie mam nie zakładać swojej,po co brudzić??? po 2 godz. zwożą na położnictwo i tam później jak odpocznę to sobie mogę już swoją założyć, mają nawet smoczki jakby były potrzebne, ogólnie mi pani b. pomogła ustnie. Ale mówiła, ze becik mogę wziąść.
 
Oj strasznie płaczliwa się zrobiłam w tej ciąży - mąż wyjechał wróci w niedzielę w nocy a ja przy pożegnaniu się rozkleiłam:-( Nie lubię sama zostawać a zwłaszcza teraz, zaraz mam jakieś głupie myśli...:sorry2:
Słuchajcie u nas czarno jak w nocy, temp spadła chyba o jakieś 10 stopni i burza idzie taka że hej...
 
Navijka dzięki konto mam założone tylko hasła nie pamiętam musze gdzies sobie to odgrzebać,

Ethele ja rożek biore , ostatnio się przydał

Bombusia naprawde nię męcz się tym , skoro ostanim razem nie było żadnych wskazań do ponownego badania to napewno wszystko jest dobrze , a że lekarka sama nie widziała więc dla swojego komfotru powiedziała ci o tym echu

tak się tylko właśnie zastanawiam czy te Biedronkowe torby nie będą za małe , ja ostatnio jechałam naprawdę z ogromną torbą ale była jedna i w niej wszystko , same podkłady zajeły mi tam pół miejsca wiem że zawsze rodzinka coś może dowieźć ,ale ja wolałam wszystko mieć przy sobie, pozatym rodzinka będzie dowozić , a potem 10 reklamówek dodatkowych do noszenia :)

znalazłam fajny pas ściagający , taki cieńszy niż ten który ja ostatnio miałam , ale niestety niedostępny w rozmiarze M/L
jakbyście trafiły na takie coś dajcie prosze znać , dziekuje :-)
Mat pas ściągający po ciąży Mitex bielizna korygująca bielizna wyszczuplająca brzuch figura pośladki wyszczuplanie ciała modelowanie mat pas sciągający mitex po ciązy [] - 65,00zł : Bielizna sklep wysyłkowy, Bielizna przez Internet, Bielizna Warszawa
 
To ja zakładam ten wątek;P dziś mąż przywiózł mi garnek do gotowania na parze i zaczynam zdrowe gotowanie;P

bierzecie rożek do szpitala????????????????

tak tak ja biore:)

Navijka dzięki konto mam założone tylko hasła nie pamiętam musze gdzies sobie to odgrzebać,

Ethele ja rożek biore , ostatnio się przydał

Bombusia naprawde nię męcz się tym , skoro ostanim razem nie było żadnych wskazań do ponownego badania to napewno wszystko jest dobrze , a że lekarka sama nie widziała więc dla swojego komfotru powiedziała ci o tym echu

tak się tylko właśnie zastanawiam czy te Biedronkowe torby nie będą za małe , ja ostatnio jechałam naprawdę z ogromną torbą ale była jedna i w niej wszystko , same podkłady zajeły mi tam pół miejsca wiem że zawsze rodzinka coś może dowieźć ,ale ja wolałam wszystko mieć przy sobie, pozatym rodzinka będzie dowozić , a potem 10 reklamówek dodatkowych do noszenia :)

znalazłam fajny pas ściagający , taki cieńszy niż ten który ja ostatnio miałam , ale niestety niedostępny w rozmiarze M/L
jakbyście trafiły na takie coś dajcie prosze znać , dziekuje :-)
Mat pas ściągający po ciąży Mitex bielizna korygująca bielizna wyszczuplająca brzuch figura pośladki wyszczuplanie ciała modelowanie mat pas sciągający mitex po ciązy [] - 65,00zł : Bielizna sklep wysyłkowy, Bielizna przez Internet, Bielizna Warszawa

a oglądałaś na allegro?? bo chyba takie cos widziałam :)
 
Ja wlasnie uciekłam z pracy miednica mnie napiernicza strasznie ból potworny.

ciamajdka teznie lubie czkawki wkurza mnie on jeszcze tak nadole w lewym dolnym boku czka. No ale moze maluszkowi sie to podoba ::) jak wyjdzie to z nim powaznie porozmawiam hehe. Oj mój P tez gra wlacza call of duty i strzela ja sie wtedy wynosze z pokoju bo mnie ten hałas wkurza.

Ola
dziekuje. kasy strasznie duzo idzie na teko małego łobuziaka tylko ze my łózeczko sami kupilismy wózek tesciowie. Zreszta pewnie taka kasa wydana to poniekad moja wina bo a to kolor musi byc odpowiedni a to fason taki i tak w kółko jak bym nie wybrzydzała to pewnie bylo by taniej.

Aga_Natalia gratulacje :) zdroweczka dla ksieżniczek :) i dla mamusi oczywiscie

ehtele ja rozki mam dwa juz jeden do szpitala a drugi do domu. moja bratowa mowila zebym koniecznie wziela i to ten z wkladem kokosowym
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bombusiu - moja w 29 tygodniu miała 1634g,co odpowiada 30tydz+3dni tak więc Wasze 1400 wydaje się ok!! :)

Aga_Natalia WOOOWWWW :) "Silne i zdrowe" i to najważniejsze co mogłaś napisać! Kruszynki muszą teraz trochę się podtuczyć i do domku ;))

ehtele - ja nie biorę rożka, bo dają szpitalny. Poza tym wolę żeby mi nagle nie zginął,a to podobno norma. Ubieranie dziecka w swoje ubranka jest "na pani odpowiedzialność".
Olimpia daje mi się we znaki dzisiaj. Przysnęłam na chwilę a po otwarciu oczu zastalam pokój zasypany w ziemii od kwiatów . Brr...
Nie mam sił i ochoty wiekszej żeby obiad robić, gotujecie coś dzisiaj???
 
Do góry