reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Bombusiu ja miałam serce małego sprawdzane w 22 tc i juz wiecej nie jedynie to tętno sprawdząła, czy jest ok. Wg mnie lekarka chciała Ci namącic w głowie troche. Ja na razie bym się wstrzymała z tym badaniem szczególnie, ze to pierwsze wyszło OK.

No własnie tym bardziej, ze echo najlepiej robić ok. 20 tyg. teraz to już i żebra przesłaniają serduszko i inne narządy.
Jaq też tylko tetno miałam później już sprawdzane na wizytach.

zgadzam sie z Pajką, osobiscie nie robilabym zadnego echa drugi raz. szkoda stresu i pieniedzy
No chyba masz racje w końcu jak poczekam do środy do wizyty u gienia to nic sie nie stanie nie??? A naprawde 1 echo wyszło ssssuper!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
I co nadrobienie was zajelo mi tyle czasu ze nie dam rady odniesc sie do kazdego posta :no: pseplasam. No ale mamy juz pierwsze maluszki sierpniowe niech dziewczynki rosna!!! !! kurcze chyba zaczyna do mnie po malu docierac ze to juz coraz blizej...ja sie boje...

Wiecie co mnie jakos tak coraz bardziej humor opuszcza chodze caly czas jakas taka naladowana!!! nic mi sie tradycyjnie nie chce:no: ogolnie mam dzisiaj chyba dola wiec marudze. Po nocach oczywiscie spac nie moge bo plecy, ten ciezar na klatce piersiowej , brak tchu, wc kilka razy a teraz do tego doszly jeszcze nogi tzn skurczy nie mam ale takie dziwne uczucie w nogach nie potrafie opisac niby to jest bol albo jakies takie mrowki sama nieweim co ale nie daje mi to spac. Od godziny 2 w nocy do 4 to jest katastrofa:no::wściekła/y:
Jejku tak was czytam wy juz pranko i prasowanko ciuszkow robicie , ja jeszcze nic nie poprane to znaczy chcemy z M od pierwszego lipca zaczac tzn. przygotowac miejsce w sypialni ( bo maly bedzie z nami), rozlozyc lozeczko, poprac ciuszki wlasnie... ale w sumie to juz niedlugo:sorry2: .
A i wczoraj dzwonili do nas ze sklepu ze wozek dla bejbika jest do odebrania :-) ale to tez odbierzemy za dwa tygodnie...

Ja rowniez jestem za nowym watkiem:tak::tak::tak:

Bombusiu wlasnie doczatalam ja rowniez nie robilabym tego echa po raz drugi tymbardziej ze bylo wszystko ok. na pierwszym. Szkoda pieniazkow;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oskubałam i popakowałam do zamrażaki dwa baniaki truskawek. Trochę będzie na gorsze dni, na knedelki, na deserek. Odpowiednią porcję zostawiłam tez dla siebie. A jak znam życie, to dziadziuś przywiezie mi jeszcze drugie tyle na dniach. jejku. A piękne ma, serca włożył, oj włożył.
 
Aga_Natalia gratuluje :-) cieszę się bardzo, że u Was ok i dziewczyny silne. Kurcze ale fajowo pierwsze rozpakowanie i odrazu dwie laseczki :-)
 
Bogusia86 ale z ciebie dobra zona ze odwiozlas meza- raz na jakis czas mozna hehehehehehe:))))))))))))

Malagonia mi tez nogi i dlonie strasznie puchna juz od rana- w balerinki ani w japonki juz nie wchodze- masakra jakas. dobrze ze nastepny tydzien ma byc zimniejszy.
ja tez mam zamiar dzis wysprzatac mieszkanie ale czy mi sie to uda to zobaczymy- puki co nadrabialam bb i nic mi sie nie chce.

saudades po lutein ie mozesz miec takie uplawy. ja puki co nie biore jeszce- mam przepisana ale mam brac jak bedzie bolalo. ale bez luteiny mam takie uplawy- przed porodem bedzie ich jeszce wiecej i to jest normalne.

polianna dobrze ze wygarnelas mezowi- czasem trzeba nimi po prostu potrzasnac. ja tez kiedys mojemu powiedzialam ze chce rozwodu i powiem wam ze troche sie tym przejol. takze badz konsekwentna:))))))))) trzymam kciuki zeby twoj M. sie troche zmienil i wiecej ci pomagal.

Pajkaa heheh ja tez uwielbiam Chylinska( bardziej ta "stara" jak z o.n.a. spiewala ale tarz tez moze byc) i Nikola tez wtedy podstakuje:)))))))))))))))))

Bombusia czasem tak jest ze nia da sie czego na USG zobaczyc. moja ginka miala problem ze zmierzeniem kosci udowej do mala ma skrzyzowane nozki pod spojeniem lonowym i bylo ciezko. mysle ze jesli mialas robione niedawno to eho to nic nie powinno sie zmienic- wada serca nie staje sie od tak. takze spokojnie kochana:))))))

Aga_Natalia GRATULACJE!!!!!!!!! I MAMY PIERWSZA SZCZESLIWA SIERPNIOWA MAME:))))))))))))))

ethele ja rowniez jestem za nowym watkiem:)


dalam rade nadrobic ale latwo nie bylo. jest tak goraco ze przelozylam spotkanie z kolezanka bo normalnie bym nie dojechala. ale i tak musialam isc do spoldzielni i po drodze kupilam szlafrok z kmoszulka- za 38 zl. az w szoku bylam ze tak tanio. takze powoli kompletuje ciuszki dla mnie do szpitala:))))))))))))
dla malej jeszce nie piore bo nie mam jeszce gotowego pokoiku. wykladzina juz jest ale w weekend beda kladli- poitem jeszce szafe przewioza i wtdy zaczynam wielkie pranie:))))))))))))))))
 
Bombusiu pogadaj z lekarzem na ten temat w srode jak pojedziesz zapytaj się czy jest sens ponownie robic on i doradzi.
Kasia ja tez ta starą lubię, ale ta nowa moze byc niektóre piosenki są fajne - ja widze, ze Sebuś lubi piosenkę pt Niebo wtedy jest bardzo aktywny:)
 
Cześć!
Właśnie niedawno wróciłam z pracy-byłam zanieść L4 i przy "okazji" jakieś oceny wystawić-trochę mi jeszcze tego zostało, a trzeba to zrobić do poniedziałku:blink:
Basia pojechała z dziadkami nad wodę, wrócili jakąś godzinę temu i mała śpi:tak: Ja za to mam spuchniętą prawą nogę-niech te upały już się skończą, to nie jest pogoda dla kobiety w ciąży:sorry2:
Milusia-no niestety teraz w ciąży to humorki mamy różne-jutro będzie lepiej:tak:
Ehtele-ja też jestem za nowym wątkiem:tak: Ja też nie miałam jeszcze ktg-poprzedni pierwsze w 37 tygodniu;-)
Bombusia-nie szłabym drugi raz na to echo serca-a czemu w ogóle to robisz-miałaś jakieś wskazania?:confused: Bo moja ginka ani razu o czymś takim nie wspominała:baffled:
Pajkaa-z tego co wiem to L4 nie mogą się pokrywać-ciekawe co na to powie Twoja lekarka:sorry2:
Ciamajdka-to T.Ci naprawił:no:
 
Cześć!
Właśnie niedawno wróciłam z pracy-byłam zanieść L4 i przy "okazji" jakieś oceny wystawić-trochę mi jeszcze tego zostało, a trzeba to zrobić do poniedziałku:blink:
Basia pojechała z dziadkami nad wodę, wrócili jakąś godzinę temu i mała śpi:tak: Ja za to mam spuchniętą prawą nogę-niech te upały już się skończą, to nie jest pogoda dla kobiety w ciąży:sorry2:
Milusia-no niestety teraz w ciąży to humorki mamy różne-jutro będzie lepiej:tak:
Ehtele-ja też jestem za nowym wątkiem:tak: Ja też nie miałam jeszcze ktg-poprzedni pierwsze w 37 tygodniu;-)
Bombusia-nie szłabym drugi raz na to echo serca-a czemu w ogóle to robisz-miałaś jakieś wskazania?:confused: Bo moja ginka ani razu o czymś takim nie wspominała:baffled:
Pajkaa-z tego co wiem to L4 nie mogą się pokrywać-ciekawe co na to powie Twoja lekarka:sorry2:
Ciamajdka-to T.Ci naprawił:no:

Kasiu, ale u mnie zawsze się pokrywa :baffled:
 
Aga Natalia gratuluje !!!! bardzo się cieszę że dziewczynki zdrowe i silne !!!!

Dziewczyny mam do was pytanie znacie jakiś sposób żeby przesłać filmik z nagrania usg mamie przez net ?

Milusia ja słońce tez uwielbiam , ale teraz naprawde nie daje juz rady najgorzej jest w domu , chętnie schowałabym sie do lodówki :-)

byłam na chwilke na budowie , panów przeprosiłam, że wszystkich zakupów nie zrobiłam ,ale nie moge więc reszte pozałatwia jutro mąż , a ja co mogłam przez net jeszcze dzisiaj zamówiłam , kumate chłopaki zrozumiały i pogoniły mnie do domu :)
zresztą dzisiaj i tak w drodze z przedszkola do domu weszłam do Obi po halogeny , a jak je pokazałam na budowie wszedł elektryk i powiedział że złe :wściekła/y: , no to już nic nie kupuje i niech facet sam sobie kupi :-)


zmykam po córcie do przedszkola
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć!
Właśnie niedawno wróciłam z pracy-byłam zanieść L4 i przy "okazji" jakieś oceny wystawić-trochę mi jeszcze tego zostało, a trzeba to zrobić do poniedziałku:blink:
Basia pojechała z dziadkami nad wodę, wrócili jakąś godzinę temu i mała śpi:tak: Ja za to mam spuchniętą prawą nogę-niech te upały już się skończą, to nie jest pogoda dla kobiety w ciąży:sorry2:
Milusia-no niestety teraz w ciąży to humorki mamy różne-jutro będzie lepiej:tak:
Ehtele-ja też jestem za nowym wątkiem:tak: Ja też nie miałam jeszcze ktg-poprzedni pierwsze w 37 tygodniu;-)
Bombusia-nie szłabym drugi raz na to echo serca-a czemu w ogóle to robisz-miałaś jakieś wskazania?:confused: Bo moja ginka ani razu o czymś takim nie wspominała:baffled:
Pajkaa-z tego co wiem to L4 nie mogą się pokrywać-ciekawe co na to powie Twoja lekarka:sorry2:
Ciamajdka-to T.Ci naprawił:no:

Kasiu ja sobie sama poszłam na echo bez zleceń, tak dla siebie i było wszystko b. dobrze. Dziś mi namieszała w głowie:(
 
Do góry