reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

ciamajdka i bardzo dobrze zrobiłaś ja sie tez już nie przejmuje , a co chwile mi się zdarzają takie sytuacje
, mam na mysli kolejke :)
tez miałam dzisiaj na obiad gołąbki babcia męża robiła, jeju jakie dobre

a tak wogóLE to widze ,że jestem wśród LODOŻERCÓW , :-D ja mam w zamrażalce od 2mcy pudełko i tak po troszku ubywa, ale do Maca to owszem wpadamy ostatnio dość często z małą
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ciamajdko, kobiety bez rozstępów to chyba tylko po photoshopie. Ja również mam ich trochę na udach. Nabawaiłam się ich parę lat przed ciążą. Pamiątka z odchudzanka :sorry2: ale dla pocieszenia dodam, że po latach rozstępy zrobiły mi się prawie niewidoczne, mimo że nic nie używałam.
A w ogóle uśmiałam się z akcji na poczcie. Dobrze, że się nie dałaś, twardzielko :-) niektórych trzeba ustawić do pionu.

Jeśli chodzi o wode do moczenia stóp. Polecam też dodać soli chłodzącej (np z rossmanna z mentolem i limetką). prawie orgazm dla stóp ;-)
 
Ciamajdko jestem z Ciebie dumna, jeśli chodzi o pocztę!!!!! Baaardzo dzielna i mądra kobieta tak trzymaj, ja też już nie pozwolę sobą pomiatać! Normalnie buźka mi sie za to należy ha ha:)
A T., to wiesz chłop chciał dobrze Ci pewnie powiedzieć, a wyszło na odwrót, najważniejsze, ze przytulił i ukochał !!!!

Ja co prawda nie mam teraz rozstępów,ale mam po Adrianie i co???? zyję już tak kooope lat kochane:) są jasne nie widać ich zbytnio:)

Ja też jestem lodożercą, wcinam lody codziennie, kupiłam sobie w Biedronie dużą roladę lodową o smaku Tiramisu POLECAM jest pyyycha i kosztuje niedużo ok.5,6 zł
 
ale nie powiem... jak mi tak na poczcie powiedzieli to mi się mdło zrobiło i juz czułam napływające łzy do oczu...
ale byłam przy okazji zła więc dałam rade:)))))

lecimy na szkołę rodzenia!
 
Aj dziewczyny! Na udach, to ja mam rozstępy od 6 klasy podstawówki, nie strasznie widoczne, ale trochę ich jest i ja o nich wiem i to wystarczy. Moja mama była w szoku, ale cóż - jak się jesr szczypiorem najwyższym w klasie i nagle przestaj rosnąc a jednocześnie odkrywa tajemnice sklepiku ze słodyczami...
no nic
Nie martwię się też tymi z poprzedniej ciąży - trochę na pupie - będę miała dwoje dzieci, na miss nie startuję, a mąż mnie kocha;)
 
U nas już po burzy i deszczu i znowu słonko wychodzi ale póki co powietrze świetna, siedzę przy otwartym balkonie i korzystam z możliwości oddychania:tak:
Olu- może u ciebie też poleje, podobno w całym kraju mają te burze przechodzić przez weekend
Ciamajdko - akcja na poczcie świetna, gratuluję odwagi, a T.nie chciał źle i ślicznie ci potem powiedział:tak: faceci czasami nie myślą albo ich myśli lecą zupełnie innymi torami niż nasze, wiadomo on coś powie a my myślimy że co innego chciał powiedzieć,
Jeśli chodzi o rozstępy to mam sporo na pośladkach - pamiątka po okresie dojrzewania i szybkim chudnięciu:sorry2:, jasne że wolałabym teraz nie mieć ale już kilka się na piersiach pojawiło więc nie liczę na szczęście... damy radę. Mój M. też jak zaczynam marudzić że gruba że taka siaka i owaka mówi że nie prawda i jemu się taka podobam... kochany facet:tak: Wiem że czasem "kadzi":-D ale robi to w słodki sposób.
 
WOW zadzwonił mój M iiiiiiiiii zaprosił mnie na pizze do ogródka huurrraaa jak ja lubię to jedzenie!!!!!!!!!!!!!!!
Pa pa idę sie szykowac Mamuśki .....moze mi sie humor poprawi po tym USG.
 
Ciamajdko - BRAWO!! Gratuluję udanej akcji na poczcie :-D:-D:-D

A co do rozstępów, to mi się zaczynają na piersiach, wyglądają okropnie... ale potem zbledną i jakoś muszę przeżyć ich obecność...

Ehtele, ja nie biorę rożka do szpitala...

Po małych porządkach + ugotowanym obiedzie mam dość... Zaraz się kładę do góry brzuchem i odpoczywam...

Mężuś przywiózł mi po pracy truskaweczki i nektarynki :-) Kochany jest... :-)

Miłego popołudnia i wieczorku! :-)
 
reklama
hej babeczki u mnie tez po burzy i znow sloneczko swieci ale chyba jest troszke przyjemniej na dworzu niz bylo wczesniej ... a tak to chce wam zyczyc milego weekendu dzis wyjezdzam na domek nad jeziorko troszke odetchnac innym powietrzem bo mam dosc tego miasta a tak chociaz cisza spokoj i lesne powietrze... wroce zapewne w niedziele ale najszybciej odezwe sie w poniedzialek tak wiec sciskam was mocno i tez sobie odpoczywajcie BUZKA ;)))))))))))))))))))))))))))))
 
Do góry