reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

nieeee..... ja nie wierzę w takie rzeczy.... nawet jak czytałam Twój post to mi to na myśl nie przyszło, więc spokojnie:tak:

dziewczyny podaję Wam namiary na fajną aukcję STERYLIZATOR MIKROFALOWY AVENT, ja nie skorzystam bo już kiedyś pisałam, że będę wyparzać we wrzątku, ale może któraś z Was chciała takie coś:) sterylizator mikrofalowy avent philips 1 zl bcm (1037370800) - Aukcje internetowe Allegro

w tej chwili cena to tylko 2,25:))) a znalazłam przypadkiem...

Fajne, ale coś mi tutaj śmierdzi nie wiem czemu :p tak tanio?? normalna osoba sprzeda za minimum 20 zł, ja zamierzam korzystać z tego samego sposobu co Ty :)
ja juz sie żegnam zmęczona jestem
a pochwale sie kupiłam mlodemu
Śpioszki POOH DISNEY 9-12m (1025827140) - Aukcje internetowe Allegro
a moja siostra zakupila z okazji deszczu
Działka Mazury Weekend KALOSZE Chess z Anglii 39 (1037589891) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Jeju dziewczyny ale ze mnie gapa :baffled:
Kilka minut temu zrobiłam sobie herbatke. I zupełnie niewiem dlaczego i co ja zrobiłam ale szklanka wyslizła mi sie i cala wrząca herbata wylądowała na moich nogach :no::no::no::no: Nie przejmowałabym sie tym tak bardzo ale... mowią ze od takiego czegoś dziecko moze miec znamie :no::no::no: i troche w strachu jestem :-( co o tym myslicie? :-(
Ja w pierwszej ciazy, przy smazeniu kotletow, opryskalam sie tluszczem po brzuch, tak dosyc dotkliwie, a corcia urodzila sie bez ani jednego znamienia.
Dopiero po roku pojawil jej sie pieprzyk na udzie:)
 
też byłam w biedrze- 150m od domu i też wciągnęłam naleśniczki z nadzieniem z sera i brzoskwinek- brzuch mi pęknie zaraz ...:sorry2:
koszulka i szlafrok mi się nie podobają ale wiadomo- kwestia gustu, co kto lubi.
włoski też mam i już się przyzwyczaiłam, że stoją sobie takie dęba i się patrzą na mnie o tak- :szok:
wiecie, że od czasu jak tu na BB jestem (grudzień), to moje włosy były w kolorze: blond, krwisto czerwone, miedziane, średni brąz, i ciemny brąz :p
 
Pajeczko no tanio... aukcja od 1 zł, ale kazdy ustawia jak chce... ja tam wierzę że jest ok, bo ma same pozytywne komentarze:tak:

tez juz brykam....

ps. sprawdziłam aukcję i już się drożej robi... ehh

oo.Fiuufiuu chyba się ufarbuję...:p
 
Ostatnia edycja:
Pajeczko no tanio... aukcja od 1 zł, ale kazdy ustawia jak chce... ja tam wierzę że jest ok, bo ma same pozytywne komentarze:tak:

tez juz brykam....

ps. sprawdziłam aukcję i już się drożej robi... ehh

oo.Fiuufiuu chyba się ufarbuję...:p

no wlasnie widzialam, ze same pozytywy tym bardziej mnie to dziwi :)
 
zastanawiam się nad taką sukienką bo ja wiecie moja depresja w związku próbą kupna sukienki na ślub się pogłębia...:):):)

Sukienka ciążowa - Romance ecru | Sukienki ciążowe | Sesile.pl

tylko ten materiał mnie martwi wiskoza i elastan... doradźcie...
Dla mnie bomba:tak::tak::tak:


Ehtele śliczna sukienka, mnie się podoba, a materiał ....nie mam pojęcia słonko:baffled:
Małgonia no widzisz tak jest, że jak się człowiek forsuje to brzuch twardnieje i łapią skurcze, uwazaj dziewczynko na siebie:tak:

A ja zapomniałam Wam napisać moją ważną informację:baffled::nerd::dry::shocked2:
Wczoraj mój kochany pierworodny synuś mówi do mnie tak :" MAMUŃ PUPA CI UROSŁA":szok::szok::szok::szok::szok::szok:, poprostu mnie zastrzelił, jak zobaczył moją nietegą minę to oczywiście zaczął się śmiać i żartować, ze to ciąża itd. ale co za tupet, myślałm, ze padnę, dół jest do tej pory we mnie:baffled::baffled:!!!!!Ratunku!!!
A on teraz taki szczupły sie zrobił ważniaczek no....!!!!!!!
I co z tego, ze mój M mi słówka na temat 10 kg na+ nie powiedział, jak syneczek mamusi mnie DOBIŁ buuuuu:( musiałam się wyżalić!!!!!!
Nie ma co sie stresować pupa wróci do ładu po porodzie a to już nie długo:tak::tak:

Bombusiu ;- ) Ależ się tym nie przejmuj, ;) W sumie zabrzmiało dośc zabawnie.
Pajko - sukienka niby ładna ale ja chyba wybrałabym inny kolor i dekolt - bardziej wycięty.

Poradźcie kobietki co mogę przygotować na szybko z okazji imienin poza słodkim? "Impreza" potrwa krótko i będzie tylko siostra i rodzice,ale i tak się zastanawiam... NI postawię przecież samych ciastek,nie?
Poleciła bym koreczki jako przekąske szybko sie robi i fajnie wyglądają:-D

Witajcie...

Bogusia86 no mówiłam że się nie ponudzisz na l4:-)
Ehtele ta modelka wygląda nieźle w tej kiecce, ale jeśli mam być szczera to po założeniu może wyglądać jak pidżama:baffled: no nie wiem... ta druga propozycja którą dała Ci Fiuufiuu o niebo lepsza...:tak:
Bombusia prąd płace co dwa miesiące....
Polianno wiosenne kanapki może? może jajca z majonezem albo jakąs sałatke?
Nektarynka ja bym dała tak na imię i nie zastanawiała się czy ona da tak samo... czemu Ty masz ustępować? albo tak jak mówi Black_Opla mów jej, że dasz na imię Julia, i ona sobie Magdalenę odpuści...:sorry2:
Aga_Natalia ja też nie mam rodziny obok siebie... najbliższą -taką "swoją" -mam 500 km ode mnie -w Szczecinie..
Alaa oj współczuję.... :-( z tym Marsem mnie rozbroiłaś:p
ale dasz sobie radę z dietą... jak mus to mus...
Bombusia za 35 zł 2 reklamówy??? bożesz Ty mój:-)

*******************************
Ja jestem padnięta fizycznie i psychicznie.
Byłam z psiapsiółą w Piotrkowie w galerii, naprzymierzałysmy się ciuchów, później zjadłyśmy "zdrowy" obiad w Macu... chciało mi się szejka ale ostatecznie zrezygnowałam. I jestem zmęczona fizycznie po tym wypadzie...
A psychicznie:
-byłam na kotroli u lekarza, powiedział, że mam wziąć jeszcze jedno opakowanie antybiotyku, on nie słyszy zmian, ale powinnam, no załamka.
-wzięłam skierowanie do ortopedy ale nie mam szans na zapis przed porodem:baffled: chyba pójde na żywioł.. poza tym lekarz mi powiedział że o dupę rozbić takie zaświadczenie w 6 miesiącu ciąży.. że jak pojadę do porodu, to powinni w 10 minut zorganizować ortopede i skonsultowac z nim co robić, a nie latac z zaswiadczeniami sprzed kwartału... ja juz padam...
-powiedział ze on doradza mi nie jechac do Katowic w czwartek w zaawansowanej ciazy bo to długa droga i powodz.. no to co mam zrobic..:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wsadzić swoją niepełnosprawną babcię w pociąg i powiedzieć ze ja nie mogę????:angry::angry::angry: jestem wkur****wiona jak 150.. sorry dziewczyny, ale nie wiem co robic, nie dość ze sama sie denerwuje to jeszcze on mi tak powiedział... a nie mam tu nikogo! a T. jedzie juz jutro do Katowic na rozmowe o prace i wraca z nami w czwartek.. i jeszcze po drodze musze ciuszki odebrac (zakup na all)...
jestem załamana....

mam dość, chce mi się płakać.. nie mam na nic sił, wszystko na mojej głowie.... mam zły dzień jak nie wiem co... i ten zły dzień bedzie trwał do weekendu.
I byłam w pracy odebrac legitymację ubezpieczeniową, a tam się mnie pyatją kiedy wracam dokłądnie bo muszę zapalanować nastepne ciąże.. jezuuuu!!!!!! I dyr. mi powiedziała ze nie powinnam jeżdzić samochodem bo ona przez to w 7 miesiącu miała skurcze porodowe...
zabijcie mnie....
mam się przywiązać do kaloryfera i nie wychodzić z domu? i tak siedzę jak nur... oglądam cztery ściany i raz na ruski rok wyłażę bo mnie kłuje, boli w pachwinach, brzuch twardnieje... no co mam przestac żyć?
musiałam sie wyżalić...:(((((((
Główka do góry :tak::tak::tak::tak:

witam sie wróciłam :) jestem szczęśliwa :)
a więc tak od początku. Poszłam na zważenie (69,8 kg :p) ciśnienie cudne 115/75 ni i maly miał mierzone tętno. I jak co miesiąc maly sobie robi gonitwę z położnymi :p dzisiaj walczyly z nim dwie położne:p Aż w końcu mały się zmęczył, ja spoźniona na wizytę (na szczęście lekarka sie spóźnila), ale 136 uderzeń na minutkę.
Weszłam i mój mąż wszedł ze mną. Ja troche spanikowana bo mówie kurde ona mnie na koźle badać będzie więc :szok:, bo moj chlop nie wyjdzie :p no cóż samolot musi być.
Pani doktor zrobila usg i tak mały waży 1058 g rośnie dobrze, łożysko super szyjka sie nie skraca i jest zamknięta, macica ok, śluzik również, brzusio miękki.
Wyszłam w skowronkach :) bo przywitałam się znowu z moim synkiem. No i nadal sobie jest miednicowo :)
dostałam skierowanie na mocz tylko i za miesiąc do kontroli no i :p mamy zielone światełko na sexik :p z czego ja sie BARDZO CIESZE:p



no ja na szczescie mam mały cyc :p więc problemu nie mam no chyba, ze to, ze musiałabym miec push up :p


to ja mam chyba z jakiejś dziwnej firmy bo jak przymierzam miseczki B Z 80 i B z 85 Tto są takie same:p



ja zaobserwowalam 3 tyg temu i gadałam na ten temat z lekarką - sprawdzała mi wtedy poziom wód czy sie nie obniża powiedziała, ze jest OK, że tak moze byc w ciaży, ale moze też to byc powód jakiejś infekcji (ale wtedy tez jest odp zapach) albo własnie sączenia się wód. U mnie byla taka natura :)


ta też mi sie podoba :)


trzymam kciuki, zeby bylo dobrze:)



oj dasz rade zobaczysz :) będzie dobrze musi być !




oddychamy Słońce, oddychamy i się nie stresujemy bo to i tak nic nie da.
Ja samochodem jnie jezdze po tym jak urwalabym w nim lusterka :sorry2::sorry2:



oj juz napisąlam, wróciłam z 3 paczkami Tygrysków :p
Gratuluje wizyty:tak::tak::tak::tak::tak:






Ja dziś byłam w kochanym urzedzie skarbowym poprawiłam nip ,ponoc juz wszystko jest zweryfikowane i trzeba tylko nanieść zmiany w komputer wiec po noc juz szybciutko po zatym moge osobiscie odebrac kaske to bedzie jeszcze szybciej zobaczymy jakby co mam dzwonic upominac .Miałam równierz wizyte mała rosnie :-Di jest ok w czerwcu mam zrobic usg ,powiedziałam o tym ze tak słabo mi czesto mam brac żelazo 2 razy dziennie i magnez wtedy powinno byc ok nastepna wizyta 11 czerwca
 
No Kobietki, na czerwcówkach pierwszy dzidziuś się pojawił, a więc powoli ruszają :-)
Zaraz za nimi lipcówki ruszą, a potem MY :-D:-D:-D


Spadam już...

Słodkich senków :happy2:
 
reklama
Do góry