reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

To znów ja, na chwilę tylko, bo mnie wilczy głód dopadł…:)


Ehtele :))) A butki bardzo fajne, też takich potrzebuję, ale u mnie odpada zakup przez internet, bo mam tak wąską stopę, że bez mierzenia się nie da…:(


Pajkaa kciuki zaciśnięte:) Będzie dobrze, mnie okulistka pozwoliła na SN (choć jeszcze raz muszę sprawdzić przed porodem):)


Saudades dobrze, że jesteś:) Trzymaj się, poradzisz sobie, kobietki są dzielne:) A co do konsekwencji-koniecznie, pieniążki niestety są w życiu potrzebne…


Martuśka85 cieszę się, że wszystko się udało i jeszcze raz gratuluję świeżo upieczonej żonie:)


Ciamajdka nie dawaj się!:)



Panienko nie ponudzisz się na l4:) Ja już trochę jestem, a wciąż tyle zaległości…:) Witamy w tym gronie:)


Bombusia sumienia nie masz!:) Orzechy laskowe w czekoladzie! Przecież ja teraz muszę iść do sklepu!!!
 
reklama
To znów ja, na chwilę tylko, bo mnie wilczy głód dopadł…:)


Ehtele :))) A butki bardzo fajne, też takich potrzebuję, ale u mnie odpada zakup przez internet, bo mam tak wąską stopę, że bez mierzenia się nie da…:(


Pajkaa kciuki zaciśnięte:) Będzie dobrze, mnie okulistka pozwoliła na SN (choć jeszcze raz muszę sprawdzić przed porodem):)


Saudades dobrze, że jesteś:) Trzymaj się, poradzisz sobie, kobietki są dzielne:) A co do konsekwencji-koniecznie, pieniążki niestety są w życiu potrzebne…


Martuśka85 cieszę się, że wszystko się udało i jeszcze raz gratuluję świeżo upieczonej żonie:)


Ciamajdka nie dawaj się!:)



Panienko nie ponudzisz się na l4:) Ja już trochę jestem, a wciąż tyle zaległości…:) Witamy w tym gronie:)


Bombusia sumienia nie masz!:) Orzechy laskowe w czekoladzie! Przecież ja teraz muszę iść do sklepu!!!

Wuzelek no rozbawiłaś mnie do łez ha ha ha, ale faktycznie są zajefajne pyszotka....mmmniam:):)
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki przysła mi sukienka jestem ciekawa czy sie w nią wbije:p

sprostowanie wbiłam sie, ale wyglądam w niej komicznie:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Saudades Niektórzy faceci to idioci, jak można powiedzieć, że się rybek nie chciało, a co dopiero dziecko :wściekła/y: Prawda jest taka:

moz-screenshot-12.jpg
http://demotywatory.pl/394776/Mezczyzni

Pajkaa ja mam zielone światło cały czas a ochoty wcale, więc Twój mąż powinien być wdzięczny :-)

Ehtele Faceci mają wieczną sklerozę, a Tobie będzie przykro samej autobusem jechać i samej oglądać Waszego Olka... Wiem, że zaraz nerwy Ci opadną i zadzwonisz ;-)
Świetne buty :-)
 
Pajeczko kurcze... może nie wyglądasz źle, najlepiej spytaj przyjaciółki jakieś:) oooo albo mam lepszy pomysł, zrób sobie kilka fotek a my tu ocenimy;)
Ja mam w lipcu dwa wesela i wybieram się na nie- ale sama jestem ciekawa w co się ubiorę i jak będę wyglądać w tym 8/9 miesiacu.... chyba jak wieloryb albo dwa....
ale idę bo to wesela moich przyjaciółek, jedno 17 drugie 24 lipca
 
Witam was kochane zaraz nadrobie zaległości ale najpierw chciałam sie pochwalić po pierwsze byłam dziś u dermatologa na kontroli z nogami i naszczęście nie muszę brac dłużej antybiotyku bo wszystko sie ładnie cofa :-D a przyjść mam dopiero jak wtedy jakby odpukać powróciło lub nie przeszło dokońca tak więc po 50 dniach antybiotyku mam luzik :-D:-D a po 2 kupiłam malutkiej pościel do łóżeczka oczywiście różową w misie i dotego taki sam ochraniacz:-D a wczoraj dokupiłam jeszcze kocyk za całe 10 zł:-D:-D wiec jestem heppy:-D z gorszych wieści znowu dziś zasłabłam :-( wiec już nigdzie dalej sie nie ruszam:-( bo jestem sama z Kubkiem.Zmykam robić schabowe i zaraz was nadrobie:tak:
 
reklama
czesc mamuski!!!!!!!!!!!
dopiero skonczylam was czytac- od wczoraj wieczora troche popisalyscie.
dzis znowu jest mi slabo i nie za dobrze sie czuje- nie wiem czemu tak mam juz od kilku dni.
pajkaa dawaj zdjecia- chcemy cie zobaczyc w nowej kreacji:))))))))))
ethele a moze twoj M. cie zaskoczy i pamieta- faceci czasem potrafia zaskoczyc- ale tylko czasem niestety:)))))
mama_aneta uwazaj na siebie-duzo odpoczywaj i lez:)))))
milusia a ty sie oszzcedzaj- jestes na L$ a ciagle pracujesz- przecierz mialas lezec i co???????
saudades bardzo mi przykro ale dacie sobie rade- nie ma sensu zyc z czlowiekiem ktory tak mysli o waszym dziecku. tulam mocno
tryzmam kciuki za wasze wizyty!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry