reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Pajkaa czekamy :-)

Kassia i Mama Aneta Uważajcie na siebie :-) Teraz musimy naprawdę o siebie dbać :-)

A mnie strasznie kręgosłup ostatnio boli:/ nic nie pomaga :/ ech

A przed chwilą Marcin zadzwonił, że pojedziemy dzisiaj po szafkę na ciuszki dla Naszej maleńkiej :-) Super, będę miał gdzie pochować nowe ciuszki :-)
 
wstawiłam w odp. wątku wiecie gdzie:p proszę o szczere komentarze :p baleronik jak nic dobrze, ze mnie mąż w niej nie widział miałby ubaw :p
 
Pajkaa czekamy :-)

Kassia i Mama Aneta Uważajcie na siebie :-) Teraz musimy naprawdę o siebie dbać :-)

A mnie strasznie kręgosłup ostatnio boli:/ nic nie pomaga :/ ech

A przed chwilą Marcin zadzwonił, że pojedziemy dzisiaj po szafkę na ciuszki dla Naszej maleńkiej :-) Super, będę miał gdzie pochować nowe ciuszki :-)

ale ci zazdroszcze. ja juz nie moge sie doczekac kiedy remont sie skonczy i bede mogla kupowac dla malej komode i inne piekne rzeczy.
 
Pajkaa czekamy :-)

Kassia i Mama Aneta Uważajcie na siebie :-) Teraz musimy naprawdę o siebie dbać :-)

A mnie strasznie kręgosłup ostatnio boli:/ nic nie pomaga :/ ech

A przed chwilą Marcin zadzwonił, że pojedziemy dzisiaj po szafkę na ciuszki dla Naszej maleńkiej :-) Super, będę miał gdzie pochować nowe ciuszki :-)

Bogusiu mnie też ostatnio kręgosłup boli, już nie wiem czy leżeć, czy siedziec czy moze stanąć na głowie????? Masakra jakaś żel ketonal poszedł w ruch, bo chciałam ściany gryźć tak bolało,ale pomógł:)
Ja też moją nową komódkę powoli zapełniam ciuszkami, jak w sobote pojechałam z moimi chłopakami po zakupy to oni decydowali co kupowac, a ja to prawie nie miałam nic do gadania, a co wybrałam to mówili, że nieładne, a już niech poszaleją,Adrian też sie zaangażował, to się cieszę:)

Kassia i Mama Aneta proszę o siebie bardziej dbać, leżymy dziwczynki, leżymy, musimy się pilnować, aby jak najdłuzej nosić dzidziolki w brzuszkach:)
 
dziewczynki ja uciekam do kardiologa. Ale sie wscieklam czekam na listonosza a ten dupek mi awizo zostawił,z e mnie nie było i musze tyrać pieszo na poczte. Ehh znowu muszę pogadać z kierowniczką poczty. Nie po to czekam, zeby mi awizo wkladał do skrzynki!
 
Niedawno dzwoniła moja mama że jutro ją wypisują a wczoraj siostra i moje starszaki byli u niej z wizytą i męczyli się przy instalacji TV.
Dobrze ze z mama już lepiej w domu szybciej dojdzie do siebie

Witajcie :-) niestety nie miałam czasu Was poczytać :-( Od dziś jestem na L4 i na razie dalej nie mam czasu, muszę trochę dom ogarnąć...., zrobić obiad itd. Ale mam nadzieję że jakoś sobie dzień na wolnym zorganizuję i będę mieć więcej czasu na forum...

Pozdrawiam Was wszystkie :-):-):-)
Witamy na l4
Kochane, dziekujemy za zyczenia. bardzo fajny pan nam udzielal slubu, wszystko sie udalo i bawilismy sie swietnie, choc mała imprezka :-D
To jeszcze ja nieskładałam życzonek przede wszystkim życze wam obojgu wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia kochajcie sie i wspierajcie ,ciesze sie ze wszystko sie udało :)


Dzieki dziewczyny napewno bede leżała tyle ile dam rade obiecuje:)
 
reklama
dziewczynki ja uciekam do kardiologa. Ale sie wscieklam czekam na listonosza a ten dupek mi awizo zostawił,z e mnie nie było i musze tyrać pieszo na poczte. Ehh znowu muszę pogadać z kierowniczką poczty. Nie po to czekam, zeby mi awizo wkladał do skrzynki!

identycznego listonosza mam... jeszcze mi nic do domu nie przyniósl.. jedyne co nosi to chyba awizo..
swoją drogą, ide do skrzynki... może przyszły mi paczki z ciuszkami:)
 
Do góry