reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Dziewczyny!Ale bym się zrobiła z tymi obliczeniami za faktury.Wczoraj liczyłam i wyszło nie wiem jakim cudem 1000 zł a dzisiaj jeszcze dokładnie i o połowę mniej.Ale by było jAkbym ten laptop dzieciakom kupiła i 5 stówek bym straciła.
Acha,z mamą wszystko ok,usunęli samą nerkę i nie było przerzutów i lekarz zadowolony z przebiegu operacji.

Monika to dobrze, ze u mamy operacja przebiegła pomyslnie:tak:
Ehtele jejku co Ty przeżyłaś horror no :szok::szok::szok:, dobrze, ze to się wszystko skończyło bez dalszych powikłań, uważaj na siebie, a do lekarza kiedy idziesz na kontrol???
Naprawdę jakiś konował Cię badał, ja już tyle byłam w szpitalu w tej ciązy i naprawdę miałam bardzo miłą opiekę no, ale cóż obraził sie śmiano go wewać na izbę i to wystarczyło by się odegrać :no::no:

Tak w ogóle to dzień dobry!!!!
Pogodna do bani to mało powiedziane, u nas jest ziiiiimno, ciemno, pada deszcz ohyda:crazy::angry::baffled:!

Krzynka77 ja też mam liste pytań do lekarza, bo jak jestem w gabinecie to połowę zapominam:)
Bogusia u Ciebie w domu 2 ciężarne, a na kiedy termin ma Twój Mruczuś????:):):)
Aga_Natalia 30 kg przytyłaś???? Ciekawe, no bardzo ciekawe, na zdjęciu to wyglada jakbys pojadła sobie fasolki po bretońsku:tak::tak::szok::szok:!!!! Chudzinko:happy2::baffled:!

Wszystkim Mamuśkom, które idą dziś na badania życzę udanych wizyt:happy2:!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ehtele to straszne co przeyzłaś.. co za lekarza.. ze tez tacy jeszcze pracują.. szok normalnie szok, jak tak można potraktować pacjentke.. tym bardziej sam sobie wybierał ten zawód wiec powiniem byc na zawołanie a nie jak mu sie zachce.. omijac ten szpital z daleka..
 
Witam się z rana, ale pogoda taka paskudna, że nic sie nie chce :wściekła/y:

Ehtele Witamy :-) Coś tak dziwnie mi jakoś było bez twoich postów, chyba się stęskniłam :sorry2: A to bydle co Cię "badało" to chyba z puszczy się wyrwało:crazy: Idź jak najszybciej do swojego gina, żebyś miała pewność, że jest ok :-)

Bombusia Moja kotka tak do 2 tygodni urodzi :-) Koty to mają fajnie ciąża tylko 2 mc trwa :-)

Monika373 Miło słyszeć dobre wieści, cieszę się że z mamą wszystko dobrze i operacja się udała :-)

Monika8112 Powodzenia na dzisiejszej wizycie :-)


A co do lewatywy pytałam się położnej na szkole rodzenia i powiedziała, że nie powinnyśmy same sobie robić, bo źle coś zrobimy i będzie kiepsko. Najlepiej kupić sobie jednorazową i wziąć Ją ze sobą,a pielęgniarka nam ją zaaplikuje.
 
witam się dziś... za oknem u mnie taka galareta, że nic tylko żyły suchą bułką podciąć... nie rozpieszcza nas pogoda oj nie...

ehtele brak mi słów... wyobrażam sobie co przeżywałaś, bo my też kiedyś czekaliśmy na takiego skur****** z teściem i wszyscy biegaliśmy po ścianach, a on jak przyszedł to powiedział że dupe mu zawracamy i z tym to się do przychodni idzie... Poza tym sama mniej więcej na tym samym etapie ciąży co ty wylądowałam w szpitalu i też miałam długą szyjkę, żadnych skurczy a ból niesamowity aż do wymiotów także doskonale Cię rozumiem.. Rozumiem też Twój strach, ale kochana wierz mi, na to co wyprawia nasze ciało nie zawsze mamy wpływ. Zapomnij już o tym co było i zadbaj żeby odzyskać spokój. Jestem pewna, że wyjazd miał z tym niewiele wspólnego, że to po prostu był okrutny zbieg okoliczności. Oczywiście Chorwacja byłaby dużym ryzykiem ;) ale nie porzucaj myśli o wypoczynku nad wodą... Na razie kochana relaksik. Terapia zakupowa, lub układanie i przekładanie po pięć razy rzeczy Olusia - mi zawsze pomagała na gorsze chwile... A co do wagi i tego, że czujesz się nieatrakcyjna, to jak babcię kocham stłukę Cię na kwaśne jabłko.. taka laseczka, śliczna wesoła buzia o najcieplejszym spojrzeniu jakie znam, mamusia zadbana tak, że nie jedna mogłaby się uczyć i mi tu o nieatrakcyjności opowiada... echhhhhhh wyjdzie słońce i wszystko wróci do normy!

Swoją drogą, jak jeszcze raz uslyszę o jakiś strajkach lekarzy to mnie szlag trafi i krew nagła zaleje.
Trzymam kciuki za wszystkie dzielne mamy, które dziś muszą się zetknąć z bandą no i za wszystkie glukozy - mniam :D
 
Dziewuszki - zmienie temat na chwilkę. Ja tutaj bardzo rzadko zaglądam, ale może wy mi powiecie - wiecie coś o saudades i martat? Od jakiegoś czasu nie widuję ich tutaj... moze coś pisały na głównym?
 
Krzynka Ja wczoraj myślałam o saudades i faktycznie długo już niezaglądała do Nas, a martat nie wiem...

Sprawdziłam i saudades ostatni raz pisałam na BB 16.03
 
Ostatnia edycja:
Witam,
Pogoda paskudna .. całą noc lało, a teraz z przerwami.

Gratuluję udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne.

Ehtele
przeżyć nie zazdroszczę.. ale jak się czyta takie rzeczy to nóż się sam w kieszeni otwiera...

No właśnie część sierpniówek, które się często udzielały zginęło bez śladu..
 
Ehtele - współczuję :( Widze,że obie miałyśmy niemiłe przeboje z okazji majówki.
Dobrze,że tam nie zostałaś. A ginekolog (tn Twój) wypowiadał się co to mogło być??


Pogoda pod psem ,oczywiście zostawiłam ręczniki i koce na balkonie,wszystko przemokło do suchej nitki i teraz sobie tak wisi. Od dzisiaj ucze małą siusiać do nocnika. Łazi bez pieluchy, niby wie że nocnik służy do siusiania i kupki a jednak ni wyczuwa jeszcze tgo momentu,żeby usiaść. Siada często po fakcie :/
cóż...duża dziewczynka, ZA DUŻA żebym w pieluchy ją pakowała. Chcę wyjść dobrze z jednych pieluch i potem wejść w kolejne ;)
 
reklama
Witam was mamusie
Pogode mamy fatalną tylko do spania leje jak scebra i nie zamierza przestac.

Wrzuciłam zdjęcia łóżeczka narazie prezentuje sie tak sobie ale po dokonczeniu dziela moze cos z tego wyjdzie :)

Ehtele wspólczuje takiego badania co za dzikus naprawde a mowia ze facet zawsze delikatniejszy. Ja tez kiedys pamietam uciekłam spod gabinetu tylko ze to byla lekarka prywatna. Trzeba by bylo kiedys zrobic taka czarną liste lekarzy ginekologów naprawde.

Krzynka nie jestem pewna zel wydaje mi sie ze martat odeszła z forum po jakims spieciu.

Bogusia oj fajnie by tak bylo 2 m-ce i maluszek na swiecie hehe :)

Aga Natalia super figura chciala bym wrocic tak szybko do swojej sprzed. chociaz narazie to najbardziej boje sie rozstępów żeby mi sie nie porobiły. A kto sie moze jestem stworzona do rodzenia dzieci hehe i odrazu po urodzeniu bede wyglądala fajnie zobaczymy albo zostanie wieloryb albo fajna mamuska hehe
Zdradzę wam w srode i mi na plusie przybyło hehe ja tez na poczatku ciazy nie wymiotowałam wiec nic nie schudłam. Wiec startowalam od normalnej wagi.

Udanych wizyt życze i usmiechu w ten pochmurny dzień
 
Do góry