reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Cześć dziewczynki!
Wczoraj nie pisałam, bo po prostu zabrakło sił i brzuszek mnie pobolewał... Musiałam trochę poleżeć, nospę wzięłam, ale przy trzylatce trudno o wypoczywanie:sorry2: Poza tym coś mnie kłuło serce-teraz to już chyba cały czas będzie, że zawsze "coś";-) Ale zmierzyłam się w pasie i znowu 2 cm do przodu-zawsze boli mnie brzuch, jak się powiększa:tak:
Zaraz zmykam do pracy podpisać się na liście-biorę ze sobą Basię:tak: Czekam tylko, żeby trochę przestało padać, bo od rana leje jak z cebra:no:
Ehtele-ale miałaś przeżycia:szok: Nie zazdroszczę spotkania z takim lekarzem:no::wściekła/y::angry:
Kiniusia-ale masz dużego synusia:szok::tak:

Gratuluję wszystkim udanych wizyt:tak: I trzymam kciuki za te dzisiejsze:happy2: Co do saudades i martat też się zastanawiałam, co się z nimi dzieje...
 
reklama
Witajcie kochane

Dziękuję za ciepłe słowa:tak:

Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że skoro dziecko to dla mnie najważniejsza "rzecz" w życiu to takiemu LEKARZOWI-DUPKOWI nie mogę powiedzieć nic...muszę zacisnąć zęby i milczeć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i jeszcze się uśmiechać i udawać że jest ok, bo nie wiadomo co zrobi jak mu powiem co o nim myślę...Oleje całkowicie i nie wykona badania...:no::no: I to co powiedziała Marulka, jak usłyszę o strajkach lekarzy i walce o podwyżki to wybuchnę...:angry::angry:

Padł nam akumulator i nici z badań...jutro się wybiorę;-)

krzynka77 wizytę mam w poniedziałek, więc jestem już spokojna...tyle to jeszcze poczekam...;-)

rozalka kolejny remoncik na sierpniówkach:-p Trzymam kciuki:-p

Pajkaa ja już się ze zgagą normalnie zaprzyjaźniłam:-p Proponuję towarzysza - mleko- troszkę pomaga...

Bombusia u mnie też dziś szaro, smutno i buro:baffled:

Bogusia86 aaa baaardzo Ci dziękuję...ja również tęskniłam:-p:-p

marulka stanowczo odstresuję się zakupami i przeglądaniem ciuszków mojego Oleczka, który bądź co bądź ostatnimi dniami jest tak ruchliwy:-D:-D Kopie z przodu z boku w pęcherz i inne narządy:-p:-p Czuję go bardzo intensywnie i baardzo często, więc szczęsliwa mamusia ze mnie...:-):-)
aaa i dziękuję za słowa o figurze, ale na prawdę foka już ze mnie na całego:p uda i ręce stanowczo poszły w górę hee ale dam radę...

krzynka77 martatt się obraziła na nas. Ktoś coś tam jej napisał na innym wątku i ona powiedziała, że więcej się nie odezwie...nie pamiętam czego to dotyczyło, ale generalnie bzdura...
 
Ostatnia edycja:
ehtele wspolczuje tych przezyc, stresu sie pewnie najadlas. Ja sie wlasnie dlatego w tym roku nigdzie nie wybieram na wakacje, bo niestety wiem, ze nie pochodzilabym, nie pozwiedzala, bo zaraz mnie boli brzuch. Bardziej mysle moze o wyjezdzie we wrzesniu - o ile pogoda dopisze, maluszek bedzie zdrowy i bedzie mi sie chcialo.


polianno powodzenia w odpieluszaniu. To jedna z ciezszych nauk niestety ale niektore dzieciaczki sa bardzo pojetne i szybciutko lapia o co chodzi. Oby Olimpii poszlo szybiutko :-)
 
polianna oooo to podajmy sobie łapki... ja też marzę o tym żeby Olka z pieluch wyprowadzić do sierpnia, ale to nie jest takie proste... mój skunksik się buntuje i nie chce siadać WCALE... próbowałam już wszystkiego, została mi ostatnia deska ratunku pod tytułem: "idzie matka z dzieckiem do sklepu i ono sobie samo wybiera nocnik" liczę na to, że zdołamy z A. dobudować do tego taką historię że Olek zasiądzie i siknie, a później kupą poprawi ;)

ehtele mój Frank też daje czadu... mam wrażenie, że dziś u niego jest karnawał i dyskoteka na całego... ruszam się, prasuję a on ze mną :p
 
A mój maluszek ostatnio o dziwo sie uspokoił. Rusza sie ale bez szalenstw. A moze to dlatego ze przestalam sie słodkim obrzerac. a wydaje mi sie ze teraz wyjada mi wszystkie witaminy bo paznokcje słabsze zajada jakas i skórki sie zadzieraja. a moze to poprostu zmeczenie bo nawet w pracy mowia mi ze wygladam na zmeczona.
 
witam sie

Witajcie kochane

Dziękuję za ciepłe słowa:tak:

Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że skoro dziecko to dla mnie najważniejsza "rzecz" w życiu to takiemu LEKARZOWI-DUPKOWI nie mogę powiedzieć nic...muszę zacisnąć zęby i milczeć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i jeszcze się uśmiechać i udawać że jest ok, bo nie wiadomo co zrobi jak mu powiem co o nim myślę...Oleje całkowicie i nie wykona badania...:no::no: I to co powiedziała Marulka, jak usłyszę o strajkach lekarzy i walce o podwyżki to wybuchnę...:angry::angry:

Padł nam akumulator i nici z badań...jutro się wybiorę;-)

krzynka77 wizytę mam w poniedziałek, więc jestem już spokojna...tyle to jeszcze poczekam...;-)

rozalka kolejny remoncik na sierpniówkach:-p Trzymam kciuki:-p

Pajkaa ja już się ze zgagą normalnie zaprzyjaźniłam:-p Proponuję towarzysza - mleko- troszkę pomaga...

Bombusia u mnie też dziś szaro, smutno i buro:baffled:

Bogusia86 aaa baaardzo Ci dziękuję...ja również tęskniłam:-p:-p

marulka stanowczo odstresuję się zakupami i przeglądaniem ciuszków mojego Oleczka, który bądź co bądź ostatnimi dniami jest tak ruchliwy:-D:-D Kopie z przodu z boku w pęcherz i inne narządy:-p:-p Czuję go bardzo intensywnie i baardzo często, więc szczęsliwa mamusia ze mnie...:-):-)
aaa i dziękuję za słowa o figurze, ale na prawdę foka już ze mnie na całego:p uda i ręce stanowczo poszły w górę hee ale dam radę...

krzynka77 martatt się obraziła na nas. Ktoś coś tam jej napisał na innym wątku i ona powiedziała, że więcej się nie odezwie...nie pamiętam czego to dotyczyło, ale generalnie bzdura...

Ehtele wiem własnie, ze mleko pomaga, ale ja w ciązy nie mogę sie napic mleka bo od razu bym w wc wylądowała :( ostatnio zjadłam przed snem jogurt naturalny Boze od razu przeszło taka ulga wiec chyba o bede stosowała :)
 
Dzień dobry, u mnie tez pogoda pod psem.. pada i pada i pada i... pada
Kolumnea mój maluszek też ostatnio się spokojniutki zrobił; wieczorem trochę pokopie, troche w ciągu dnia a takto jest spokój
Ehtele współczuję przeżyć... takich lekarzy to powinni wyrzucać...szkoda słów

Kobietki dziś chyba zakupię sobie na allegro wszystko co potrzebne do szpitala, np. podkłady poporodowe, myślałam też o takiej macie (nie wiem jak to się nazywa- cerata?) na łóżko- ale nie wiem czy to szpital daje czy nie? mOże wy wiecie?
 
u mnie podklady, podpaski i koszule dawal szpital, ale to zalezy od wewnetrznych regulacji i po prostu musisz sie dowiedziec jak to jest u ciebie.
 
Dzień dobry, u mnie tez pogoda pod psem.. pada i pada i pada i... pada
Kolumnea mój maluszek też ostatnio się spokojniutki zrobił; wieczorem trochę pokopie, troche w ciągu dnia a takto jest spokój
Ehtele współczuję przeżyć... takich lekarzy to powinni wyrzucać...szkoda słów

Kobietki dziś chyba zakupię sobie na allegro wszystko co potrzebne do szpitala, np. podkłady poporodowe, myślałam też o takiej macie (nie wiem jak to się nazywa- cerata?) na łóżko- ale nie wiem czy to szpital daje czy nie? mOże wy wiecie?

Olu zobacz po aptekach ja kupiłam10 zł taniej w aptece nic na allegro własnie za te moje rzeczy no i nie płaciłam za przesyłke bo odbierałam w tej aptece dbam o zdrowie.
u nie w szpitalu musze miec swoje natomiast nie mam brac ciuszków dla malucha.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No i zastanawiam się czy kupować już biustonosz do karmienia , czy się wstrzymać????
 
Do góry