reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

A co do strachów... :) Miałam isc na wizytę 1 lutego,pójdę jednak 28.01 bo zwariuję ;)
Też mam mieć przezierność badaną no i wszystkie inne pomiary. Brzuszek jest! :) Wywalony, widoczny, nawet rano po przebudzeniu widzę i nie mogę go "wciągnąć".

Sarka - WSPÓŁCZUJĘ! Dlatego właśnie chodzę do ginekologa prywatnie. Płacę za pełną wizytę (USG+badanie+ewentualne dodatkowe badania a'la cytologia) 80zł a za wizytę z usg bz badania gin. 50zł. Lkarz poświęca mi tyle czasu ile powinien. Pamiętam,że byłam raz u niego prawie godzinę w gabinecie (chociaż pacjentek na korytarzu mnóstwo) bo robił mi akurat pomiary w 20tc. Poza tym gdy usłyszałam w tej ciąży serduszko i się prawie popłakałam ;) to on był szczerze uradowany, naprawdę podzielał moje szczęście. Ech,uwielbiam swojego lekarza :))
 
reklama
Bylam dzisiaj u ginekologa i niestety moja ciaza obumarla. Jutro mam zabieg.
Zycze wszystkim sierpniowym mamom bezproblemowej ciazy i slicznych maluszkow.
Zegnajcie
 
heja, jak tam poniedzialek?
ja dzis wczesniej wrocilam, bo inni mieli poprawki z angola, wiec kazala zostac tylko im.

tak jak przewidzialam, oczywiscie na kolosie mialam mala zacme i zwalilam jedno zadanie :(. mam nadzieje, ze 4 bedzie mimo wszystko.

w ogole rano obudzilo mnie pieczenie w pochwie, a jak poszlam sie wysikac, to myslalam, ze umre z bolu. troche przeszlo, ale nadal boli. mam nadzieje, ze to nic powaznego, tylko jakies lekkie zmarzniecie.
 
Bylam dzisiaj u ginekologa i niestety moja ciaza obumarla. Jutro mam zabieg.
Zycze wszystkim sierpniowym mamom bezproblemowej ciazy i slicznych maluszkow.
Zegnajcie
Przytulam kochana.
A co do strachów... :) Miałam isc na wizytę 1 lutego,pójdę jednak 28.01 bo zwariuję ;)
Też mam mieć przezierność badaną no i wszystkie inne pomiary. Brzuszek jest! :) Wywalony, widoczny, nawet rano po przebudzeniu widzę i nie mogę go "wciągnąć".

Sarka - WSPÓŁCZUJĘ! Dlatego właśnie chodzę do ginekologa prywatnie. Płacę za pełną wizytę (USG+badanie+ewentualne dodatkowe badania a'la cytologia) 80zł a za wizytę z usg bz badania gin. 50zł. Lkarz poświęca mi tyle czasu ile powinien. Pamiętam,że byłam raz u niego prawie godzinę w gabinecie (chociaż pacjentek na korytarzu mnóstwo) bo robił mi akurat pomiary w 20tc. Poza tym gdy usłyszałam w tej ciąży serduszko i się prawie popłakałam ;) to on był szczerze uradowany, naprawdę podzielał moje szczęście. Ech,uwielbiam swojego lekarza :))
Ja też mój brzuchol nie ukryję. Jednak poprzednia ciąża zrobiła swoje i teraz dużó szybciej widać.
To malutko płacisz, ja płącę 200 za wizyte z usg
 
Przytulam kochana.

Ja też mój brzuchol nie ukryję. Jednak poprzednia ciąża zrobiła swoje i teraz dużó szybciej widać.
To malutko płacisz, ja płącę 200 za wizyte z usg

No właśnie udało mi się - a to jest ginkolog,który jest naprawdę dobry w swoim fachu i prowadził ciążę mojej mamy gdy byłam w brzuchu :p
 
ana_w jejku jak mi przykro ;o(
Życzę nam żeby te czarne scenarjusze już się skończyły i żebyśmy wszystkie dotrwały do końca !

Jeśli chodzi o rozstępy to ja nie miałam w poprzedniej ciąży, a brzuchol był duży bo aż 29kg na plusie ;o) używałam preparatu firmy GERBER dokładnie nie pamiętam jak się nazywał...
Ale wydaje mi się że to zależy od skóry, widocznie mam dość elastyczną...
 
reklama
dziewczynki
ja zmykam obiad robic:tak:bo moj mąż zaraz wróci z silowni.
byłam dzisiaj na zakupach i nie umiałam sie oprzec kapuście kiszonej :-D
 
Do góry