reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ja miałam tylko jedną noc - szaloną, myslałam, że się zatrułam, ale to chyba wina tych wszystkich zawirowań hormonalnych.... Musi być lepiej dziewczynki, a na razie przynajmniej się oczyścicie ze wszystkiego, tylko dużo pijcie, lepiej chyba tak niż z bobkami tydzień biegać i zatruwać organizm

Trzymaj się Kasia i do następnego pogadania:)
Ja też muszę się za pracę wziąć, co prawda wyrobiłam się wcześniej dzisiaj, bo to, co zajmuje mi cały dzień zrobiłam szybciej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
daje znać że żyje i wracam do świata elektronicznego bo mam dostęp do netu no i byłam dzisiaj na wizycie i wychodzi że według USG mój groszek jakieś 2-2,5 tygodnia młodszy w stosunku do daty ostatniej miesiączki ale ulżyło mi dzisiaj choć bo usłyszałam że ciążą żywa że wszystko w porządku stresik do następnej wizyty jest co by ta moja kruszynka dobrze rosła oj to będzie długi miesiąc ale dam radę skupię się na innych rzeczach dokładnie jak teraz :tak:narazie jeszcze nie dałam rady Was nadrobić:sorry2::sorry2::sorry2: ale postaram się choć tak pobieżnie popatrzeć jak Wam zaczął się ten Nowy Rok chyba że jakaś dobra duszyczka pokusi się o streszczenie
 
a ja dzisiaj zrobilam babke ziemniaczana i juz prawie nie ma.
Dzisiaj czuje sie super jakbym wogole w ciazy nie byla.

Qwas- bardzo mi przykro, mysle, podobnie jak dziewczyny, ze po 3 miesiacach mozesz sie starac.
 
daje znać że żyje i wracam do świata elektronicznego bo mam dostęp do netu no i byłam dzisiaj na wizycie i wychodzi że według USG mój groszek jakieś 2-2,5 tygodnia młodszy w stosunku do daty ostatniej miesiączki ale ulżyło mi dzisiaj choć bo usłyszałam że ciążą żywa że wszystko w porządku stresik do następnej wizyty jest co by ta moja kruszynka dobrze rosła oj to będzie długi miesiąc ale dam radę skupię się na innych rzeczach dokładnie jak teraz :tak:narazie jeszcze nie dałam rady Was nadrobić:sorry2::sorry2::sorry2: ale postaram się choć tak pobieżnie popatrzeć jak Wam zaczął się ten Nowy Rok chyba że jakaś dobra duszyczka pokusi się o streszczenie

Puchatko bardzo się cieszę, że wszystko w porządku, wrzuć zdjęcie swojego kurczątka:)
buziaki
 
i jeszcze tylko dodam, ze nie wszystkie plamienia na poczatku ciazy sa grozne. Ja mialam takie bezowe w dniu spodziewanej miesiaczki i nie byly zadnym zagrozeniem.
W pierwszej ciazy wogole tego nie bylo ale jak widac, kazda ciaza inna.
 
doczytałam smutne wieści Qwas ogromnie mi przykro:-(
zmieniłam sobie narazie suwaczek żeby samej łatwiej było mi liczyć to szaleństwo:tak: staram się o tym nie myśleć ale kurcze ponad dwa tygodnie to dużo:dry:
próbowałam Was kobiety troszkę nadrobić ale jesteście tak płodne literacko że nie daje rady

milusia postaram sie wstawić fotke wieczorem chociaż niezbyt cokolwiek widać bo mój groszek to jeszcze kruszynka :sorry2:
 
Dzisiaj czuje sie super jakbym wogole w ciazy nie byla.

wow. wiele bym dała za chocby 1 taki dzien. choc z drugiej strony nie wiem, czy nie zaczeloby mnie to martwic.

i jeszcze tylko dodam, ze nie wszystkie plamienia na poczatku ciazy sa grozne. Ja mialam takie bezowe w dniu spodziewanej miesiaczki i nie byly zadnym zagrozeniem.
W pierwszej ciazy wogole tego nie bylo ale jak widac, kazda ciaza inna.

pewnie ze tak, ale lepiej dmuchac na zimne, zwlaszcza jak sie mialo wczensiej jakies problemy z ciążą lub zajściem w nią.
 
reklama
witam was troche mnie nie bylo ale ostatnio okropnie sie czuje :no:mdłości wymioty i wogule słaba jestem:-( na początku bvylo tylko rano i wieczorem a teraz caly dzień.
We wtorek bylam na usg moja kruszynka ma 16 mm i wszystko jest ok ma dokladnie prawie 9 tyg :-) ale jak tak czytam to wasze maleństwa wieksze są .
 
Do góry