reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
No i piękny suwaczek:)
Dziewczyny myslałyście może o L4 - kiedy zamierzacie itp. Czy to będzie uwarunkowane waszym samopoczuciem czy chęcią poleniuchowania, być może jeszcze innym czynnikiem....
Ja zamierzam od maja, skoro mam taką możliwośc, to czemu nie, spacery, brak stresu. Bo niestety moja praca jest mega stresująca, wyjazdy, rozjazdy.
 
Ostatnia edycja:
Martuśka85 to nie mam pomyslu...moze ogorki, woda z kausty kiszonej?jakies owoce, warzywa?mnie juz tak mdlosci nie dopadaja ale mam od 3 dni biegunke:zawstydzona/y:i nie umie sobie z nia poradzic...kupilam tabliczke czekolady moze cos pomoze bo nutella nie dziala:-(

mandarynki pomagają, ale na jakies pół godziny. najgorzej, że po ćwiczeniahc mnie bardziej mdli zawsze i aż mi sie nie chce tego robić, ale nie chce sie zapuścić i kompletnie stracić 'gibkość'

Martusia na pewno dasz radę, u nas na roku była dziewczyna i właściwie w trakcie egzaminów była w zaawansowanej ciąży, najgorsze jest to, że ona wszystko bardzo przeżywała, plakała, była rozdrażniona. Wszyscy się obawiali o jej zdrowie oprócz wykładowców, którzy chyba jej zazdrościli.

no ja też przezywam zwykle, bo mi zawsze na stypendium zalezy, w koncu 4 stowy miesiecznie piechota nie chodzi. zobaczymy. narazie myśle tak naprawde o przetrwaniu do konca trymestru, bo licze ze mi te mdłości przejdą.
 
Teraz od kumpeli na roku dzieczyna urodzila, wiecie co jest najlepsze?miala miec synka. Brzuch ogromny, byla juz po terminie i poszla do szpitala, 3 dni sie meczyla.
Podaja jej dziecko i mowia: za chwile bd nastepne:tak:A ona w tej panice: jakie nastepne?! mialo byc jedno!ja nie chce dwoch! Teraz sie cieszy oczywiscie ale jedno za drugim tak sie schowalo, ze nie bylo widac ze 2 synkow bd miala:-D
 
No i piękny suwaczek:)
Dziewczyny myslałyście może o L4 - kiedy zamierzacie itp. Czy to będzie uwarunkowane waszym samopoczuciem czy chęcią poleniuchowania, być może jeszcze innym czynnikiem....
Ja zamierzam od maja, skoro mam taką możliwośc, to czemu nie, spacery, brak stresu. Bo niestety moja praca jest mega stresująca, wyjazdy, rozjazdy.

ja w sumie na L4 nie ide, bo pracuje na umowe-zlecenia, tylko pare godzin w tygodniu. ale pewnie jak skoncze grupy w kwietniu, to już dalej sobie daruje. zajme sie na dobre studiami, zeby wlasnie nie panikowac tuz przed sesją i bede łazić po parku :))
 
Teraz od kumpeli na roku dzieczyna urodzila, wiecie co jest najlepsze?miala miec synka. Brzuch ogromny, byla juz po terminie i poszla do szpitala, 3 dni sie meczyla.
Podaja jej dziecko i mowia: za chwile bd nastepne:tak:A ona w tej panice: jakie nastepne?! mialo byc jedno!ja nie chce dwoch! Teraz sie cieszy oczywiscie ale jedno za drugim tak sie schowalo, ze nie bylo widac ze 2 synkow bd miala:-D
No nieźle, ja bym bardzo się cieszyła:-D:-D:-D

Dziewczyny, a jakie macie "zachcianki" kulinarne? :)
cayra na razie się cieszę, że nie wymiotuję, ale przyznam dzisiaj z rana robiłam sobie omleta na słodko, jeszcze kilka dni temu bym zwymiotowała, ale gdy czułam zapach masła smażonego uciekłam i wróciłam dopiero gdy trzeba było omleta na drugą stronę przewrócić:-D
 
O Milusia dopiero w maju?to dlugo zamierzasz chodzic:tak:to juz brzuszek bd miala spory:tak:Lekarze nie chca w sumie tak ot dawac L4...sama sie przekonalam...
 
Teraz od kumpeli na roku dzieczyna urodzila, wiecie co jest najlepsze?miala miec synka. Brzuch ogromny, byla juz po terminie i poszla do szpitala, 3 dni sie meczyla.
Podaja jej dziecko i mowia: za chwile bd nastepne:tak:A ona w tej panice: jakie nastepne?! mialo byc jedno!ja nie chce dwoch! Teraz sie cieszy oczywiscie ale jedno za drugim tak sie schowalo, ze nie bylo widac ze 2 synkow bd miala:-D


o rrrany, ale jak to?! to takich rzeczy nie widac juz na poczatkowym usg? mam wrazenie, że u mnie wyraznie jest 1 pęcherzyk i jeden dzidziuś :)
no dla nas byłby to niesamowity szok, trzeby by było chyba mame wezwać do stolicy do pomocy albo jakąs psiapsiółe bezrobotną :D
 
reklama
Do góry