reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

juz wrocilam... wkoncu wygladam jak czlowiek heh bo juz za dlugie mialam wlosy :) w drodze powotnej wstapilam do pracy , a tam niechca abym wracala -wcale sie nie dziwie bo dostali zastepstwo na moje miejsce. ale jedno co mnie zmartwilo to ze wszytkim chca zmijszyc etaty czyli z 8 godz na 7 i zastanawiam sie czy jak ja jestem na l4 moga mi to zminic czy tylko wtedy jak wroce do pracy ? sama juz niewiem a wolalabym aby zostalo jak jest tzn pelen etat.

Bogusiu nie mogą bo chroni Cię teraz kodeks pracy, mogą to zrobic dzień po urlopie macierzyńskim
 
reklama
Ale pustki tutaj dzisiaj, no ale chociaz w ten jeden dzien idzie Was nadrobic:-D.
Ja wzielam sie za porzadki- teraz ino troche mam czasu i mala mi nie przeszkadza musze doprowadzac dom do porzadku, oczywiscie jesli brzuszek nie wola o odpoczynek.
Och jak ja bym chciala chociaz byc 10 tyg, do przodu::tak::tak:
 
AgaS ja tez;-)
jestes dzielna i mądra babeczka wiesz


Polianno współczuje nerwow strachu o dziecko..i ten szpital w przyszlosci..dla mnie to wylegarnia zarazkow...:-( moze jakos sie uda i ominiecie to miejsce?
dziwne ze te pc tak wyszly skoro mowisz ze nie choruje ...
 
AgaS ja tez;-)
jestes dzielna i mądra babeczka wiesz
Dzieki madziulka, niestety my kobiety musimy byc silne:/ Czasem nawet jak mam ochote poplakac to wiem ze to i tak poza worami pod oczami nic nie da. Ale zobaczysz uda nam sie - oczywiscie nie mozemy przygotowywac sie na to ze obedzie sie bez zmartwien. Ale najwazniejsze zebysmy dotrawlay - ja taki cel sobie daje chociaz do 32 tyg. Ja pewno dostane sterydy w 26 na dorozwiniecie pluc. wiec wtedy juz troche mocniejsze dzicko sie rodzi po 30 tyg.
 
reklama
W ostatnich tygodniach zauważyłam, że wraz z rozpoczęciem weekendu nie ma tu takiego tłoku.
a co do preferencji smakowych to ja ostatnio twarde a zarazem słodkie winogrona mmm :tak: wogóle dziś się załamałam, bo byłam wybredna co do ubrań a teraz to już wogóle. Dajcie spokój czy mi się wydaje czy ze mną coś nie tak? Wisi tego wszystkiego pełno ale jakoś na mało czym zawiesze oko a jak już się uda to okazuje sie, że prezentuje się nie zaciekawie :baffled:
 
Do góry