reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Dzisiaj była piękna pogoda :tak: Byłam w szoku jak pół dnia widziałam pięknie świecące słoneczko za oknem :-) Oczywiście, chciałabym, żeby to słonko już zostało z Nami i robiło się teraz już tylko cieplej :-)
Trochę poleżałam, ale musiałam na chwilę wstać.
Oczywiście zaraz spowrotem wskakuję do łóżka ;-):-)
 
reklama
temat zamknięty ja mogę tylko dodać że tyle ile ciąż tyle sposobów jej przeżywania i co dla jednego będzie bzdurą dla innego jak najbardziej poważną sprawą napewno niektóre z nas ulegają działaniu hormonów i całkiem choćby drobnych sporów uniknąc się nie da trudno żeby 80 ciężarówek było identycznych poza tym ja uważam że czasem drobne spory są potrzebne żebyśmy się dotarły :tak::tak:

Rzadne plamienie nie jest bzdurą, wiadomo, ale jak ktos ma tak kolejny raz to wiec co robi. Każdy jest odpowiedzialny za swoją ciąże.
Ja nie uwazam, zeby moje plamienie było bzdurą, ale tez nie latam jak poparzona bo nie wiem co mam robic. A zresztą nie bede sie juz tutaj tłumaczyła bo szkoda mojej gadki.

Wydaje mi sie, ze kazdy ma swoj rozum i bedzie wiedział, co jest lepsze, czy jechac do szpitala czy wziac leki i poleżec.Ja juz byłam w szpitalu z takim samym plamieniem i nasłuchałam sie. I wydaje mi sie, ze kobiety ciężarne mają to do siebie, ze wiele rzeczy wyolbrzymiają i wiadomo "plamienie" plamieniu nie jest równe także każdy powinien na podstawie własnej ciąży podejmować swoje decyzje i wydaje mi sie, ze nikt z tego powodu nie powinien byc krytykowany ani tym samym odbierany w sposób, w który wolałabym tutaj nie pisac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Shyla, no proszę Cię, odzywaj się. Przecież tu nie chodzi o nastraszanie i wmawianie komuś chorób, jeżeli tak to odberacie, to na pewno dziewczyny będą pisały w trochę innej formie, żeby już nie było takich emocji. :tak: Piszcie kochane :tak: :tak:


kiniusia postaram sie :tak:

To może sprobuj pisac z kims na prywatnych wiadomościach wtedy bedziesz mogła z kim popisac i sama zdecydujesz czy dana osoba tobie odpowiada;-);-) zawsze warto spróbować ja sama mam kilka osób z którymi uwielbiam pisac prywatnie lub przez gg

Iwcik28 ja mam z kim pisać na priv. :tak: a tak na serio to preferuje realne rozmowy oczy w oczy :tak:;-)
 
Shyla No tak takie są najlepsze ale w moim przypadku to ja mam tylko dwie koleżanki z którymi moge pogadać o wszystkim tak na żywo a czasem nie chce im głowy zawracac bo kazdy ma swoje problemy , niestety mieszkam na wsi i wszystkich moich znajomych i rodzinke zostawiłam na śląsku i mam teraz do nich 300km wiec niestety czasem lubie własnie z kims poklikac na priv lub gg:-):-):-) Może ty jestes w lepszej sytuacji i masz wiecej koleżanek ode mnie , ale jak chce z kims pogadac to zawsze ktos sie zajdzie:tak::tak::tak:

Paajka nie stresuj sie sama wiesz co jest dla ciebie dobre i dla twojego dzidziulka najwazniejsze ze masz zaufanie do swojej ginki;-);-);-)

Ide zrobic kolacje synowi bo woła ze chce iść spać :-)

A to fajna stronka dla kobiet w ciąży które chcą zobaczyc tydzień po tygodniu co sie dzieje z dzidziulkiem w brzuszku i fajne porady , od 1 tygodnia do samego końca:happy2::happy2::happy2:Polecam nie trzeba sie logować;-);-);-)
1 tydzień ciąży: kalendarz ciąży, 1 tydzień ciąży - www.mamazone.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Shyla No tak takie są najlepsze ale w moim przypadku to ja mam tylko dwie koleżanki z którymi moge pogadać o wszystkim tak na żywo a czasem nie chce im głowy zawracac bo kazdy ma swoje problemy , niestety mieszkam na wsi i wszystkich moich znajomych i rodzinke zostawiłam na śląsku i mam teraz do nich 300km wiec niestety czasem lubie własnie z kims poklikac na priv lub gg:-):-):-) Może ty jestes w lepszej sytuacji i masz wiecej koleżanek ode mnie , ale jak chce z kims pogadac to zawsze ktos sie zajdzie:tak::tak::tak:

Iwcik - może nie jestem w lepszej sytuacji ale ,ja niestety również swoich wszystkich znajomych zostawiłam w Polsce , ale tu gdzie mieszkam poznałam dużo nowych znajomych z którymi utrzymuje kontakt:tak: jeśli chodzi o gg to również posiadam ale klikam tylko sporadycznie lub w nagłym wypadku lub po prostu z moja najbliższą rodzina a, tak to szkoda mi czasu na to :-)
 
A to fajna stronka dla kobiet w ciąży które chcą zobaczyc tydzień po tygodniu co sie dzieje z dzidziulkiem w brzuszku i fajne porady , od 1 tygodnia do samego końca:happy2::happy2::happy2:Polecam nie trzeba sie logować;-);-);-)
1 tydzień ciąży: kalendarz ciąży, 1 tydzień ciąży - www.mamazone.pl

Bardzo fajne tylko oni tutaj inaczej podają te tygodnie. A jak moje dziecko wg usg ma 12 tydzien to na który mam patrzec na 12-czyli 10 od zapłodnienia czy 14 czyli 12 od zapłodnienia:baffled:
 
hej Kobitki :-) cały dzień mnie tu niebyło a wy tak dużo naskrobałyście - troche lektury miałam :p


Iwcik28 mnie nie długo czeka to samo zostawie całą rodzinke i znajomych a przeprowadze się 400 km dalej ehh będzie ciężko. W tym pierwszym okresie przydałby się ktoś bliski kto pomógł by mi z niunią no ale jakoś trzeba będzie dać sobie rade ;-)

wogóle to właśnie tu mam psiaki, kocham te czwornogi i zastanawiam się w którym momencie kupić psa już tam - w trakcie ciąży czy już jak urodze (chodź obawiam się, że mogę nie mieć czasu na 2 maluchów w domu).
 
Pajkaa możesz patrzeć już spokojnie na 13 tydzień czyli 11 od zapłodnienia

Bo ja sie w tym gubie nawet jak lekarka mowi, ze wg usg jest 12 tc a wg OM jest 12 i 2 to w sumie nie ma roznicy, ale tak naprawde to 11 tc :baffled: zaczynam sie gubic :-D

I jak to jest 3 miesiac konczy sie w 12 tc czy w 13 tc bo róznie piszą
I oni na tym filmiku mowią, ze w 13 tc czyli 11 od zapłodnienia mozna rozróżnic chłopca od dziewczynki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kochana jak masz z USG 12 tygodni to na tej stronce patrzysz dwa do przodu czyli na 14 , bo ja sama miałam w 6 tygodniu i mam fotke i niestety pasuje do 8 tygodni , czyli dwa do przodu.

Niuunia no mi tez było ciężko ale jakoś dałam rade no i też mam dwa psiaki które uwielbiam i na pewno na poczatek bedzie miłym przyjacielem , jak kupisz teraz szczeniaka to w dwa miesiące nauczysz go wszystkiego wiec do sierpnia to juz tylko jeść musisz mu dac i na spacerek wiec mysle ze dasz rade nim dzidzia sie pojawi:happy2::happy2::happy2:

13 tydzień od zaplodnienia czyli u lekarza pewnie 15 bo oni licza terminy od miesiączki a wiadomo ze w pierwszym dniu miesiączki nie zajdziesz w ciąże tylko po 14 dniach jeżeli cykl jest regularny jajeczkuje kobieta i dlatego sa dwa tygodnie róznicy , wtedy kończy sie trzeci miesiąc i zaczyna sie drugi trymestr ciąży , czyli skoro ty masz 12 to musisz jeszcze tydzien poczekac i masz koniec trzeciego miesiąca :-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry