reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2010

motylek08, witaj :-) Oczywiście, że możesz dołączyć do Naszego grona. :tak: Bardzo się cieszę i gratuluję :tak::-)
rozalka, ja byłam w zeszły czwartek na USG, a już czasem też się martwię czy wszystko jest ok :baffled: Heh, póki sierpień nie nastanie, to pewnie na okrągło będziemy się martwić ;-) A na pewno wszystko jest w porządku :tak:
Niuunia, pewnie wszystko będzie w porządku :tak:
polianna, mnie wieczorami także męczą wzdęcia.A co do snów, to nie zazdroszczę. Ja miałam ze dwa takie "kolorowe sny" i potem też aż bałam się zasnąć. Może przed snem próbuj się w jakiś sposób relaksować, odprężać.

A ja dzisiaj pobiła swój rekord w chodzeniu do wc na siku. :sorry2:
Zawsze było mniej więcej co ok. 2-3 godziny, a dziś w nocy do 3 to chodziłam co godzinę.:baffled: I nie piję na noc specjalnie, żebym nie latała, a w nocy czasem tylko łyka soku wezmę...
Z jednej strony to już się chyba przyzwyczaiłam, bo już nie jest to takie męczące, tzn. wstawanie.
Jutro wizyta u ginki, trochę się obawiam co powie na luteinę, bo mimo wszystko póki ją biorę czuję się znacznie bezpieczniej.:tak:
No zobaczymy jutro :tak:
Miłego dzionka dziewczyny :-)
 
reklama
Witajcie dziewczynki!
co do opryszczki - jeśli w ciąży wystąpiła pierwszy raz kobieta powinna ostać leki przeciwwirusowe a nastepnie dziecko powinno być skierowane na badanie słuchu.
Tak właśnie miałam (prawie)...

Z tą różnicą,że poszłam do lekarza rodzinnego z pytaniem "CO TO JEST!" a on na to,że (uwaga!) NIE WIE i napewno nic groźnego.
W szpitalu gdy powiedziałam,że miałam pierwszy raz opryszczkę na ustach od razu dali skierowanie na badania słuchu. Na szczęście wszystko ok.

...
co do dolegliwości. Męczą mnie wzdęcia - wieczorem czasem nogą nie mogę ruszyć bo mni boli brzuch (od jelit). Poza tym "kolorowe" sny.Dzisiaj po jednym takim nie mogłam się uspokoić i dosłownie ostałam arytmii serducha. Zastanawialam się tylko czy przejdzie w częstoskurcz czy sie zatrzyma. Nastepny sen nie lepszy - o krwotokach,braku pomocy...generalnie tragedia.
Aż boję się zasypiać.

Dokladnie ogólnie z opryszczką nistety trzeba uwazac dlatego jak mial moj maz to przykro mi nie było buzi buzi poszedl w odstawke aż mu to nie zeszło.

Polianna niestety nie jestes sama w takich dziwnych snach ja mam tez dziwne, chociaz nie o krwawieniach tylko jakies pierdoły mi sie śnią:-)
 
Minęły mi szystkie dolegliwości,no oprócz bolących piersi...no i sie martwie ,czy wszystko OK,tak dobrze sie czuje,ja to wariatka normalnie jestem:-p


U mnie to samo i tez zaczynam sobie rozne glupoty wkrecac. A dodatkowo czulam juz pare razy pukniecia a potem ucichlo i oczywiscie tysiac glupich mysli. No ale musi byc dobrze nie? :-p
 
witam się z rana okrpny dzień głowa mi pęka i te nudności a tyle spraw mialam załatwić no cóż chyba nie dam rady :-(
 
Czesc, Dziewczynki ;-)

motylek08, wtaj wśród Nas :)

Co do badań, to też się troszkę martwię, czy wszystko ok z Dzidziolkiem, a w izyta dopiero za tydzień :baffled: Czuję co jakiś czas kłucie w dolnej części brzucha - czy Wy tez tak macie?

Pozdrawiam serdecznie
 
Dokladnie ogólnie z opryszczką nistety trzeba uwazac dlatego jak mial moj maz to przykro mi nie było buzi buzi poszedl w odstawke aż mu to nie zeszło.

czyli jesli ktos miewał wczesniej, to nie ma sie czego bać, tak? czy mimo to jest groźna? bo mnie to w ogole straszyli na zajeciach, ze do konca 1 trymestru zabija lub uszkadza trwale płód, a potem uszkadza mozg lub w najlepszym wypadku tylko słuch o_O
oczywiscie nie dzieje sie to zawsze i na pewno, ale bardzo czesto niby.

jupiiii, suwak mi przeskoczył na 4. miesiąc :D
 
Ostatnia edycja:
Czesc, Dziewczynki ;-)

motylek08, wtaj wśród Nas :)

Co do badań, to też się troszkę martwię, czy wszystko ok z Dzidziolkiem, a w izyta dopiero za tydzień :baffled: Czuję co jakiś czas kłucie w dolnej części brzucha - czy Wy tez tak macie?

Pozdrawiam serdecznie

ja mam wizyte dopiero za 2 tygodnie (w sumie miesiac miedzy wizytami) i wysiedziec nie moge czy wszystko w porzadku..jeszcze wczesniej jak mialam mdlosci to przynajmniej wiedzialam ze wszystko ok, teraz od czasu do czasu zaboli podbrzusze i sie martwie czy wszystko ok..
ale chyba za wczesnie pochwalilam sie ze nie wymiotuje bo dzis szlam do kuchni sprawdzic czy mam skladniki na pizze, nawet nie dzoszlam bo jak mnie zemdliło.. oj biegiem lecialam do lazienki..
i najgorsze ze nie mam apetytu.. rano nie chce mi sie jesc.. a wieczorem jadlabym za dwoje..
 
Witajcie słonka:

Iwcik gratulacje wizyty,
Motylek gratuluję dzióbulka w brzuszku:)

Ehtele pisałaś o biuście:D to jest faktycznie jakaś porażka, zakupiłam sobie 75 D i co i wio:D:D:D cyce mnie bolą też się nie mieszczą, a najgorzej to po bokach, na początku tylko sutki, a teraz te głupie żyłki po bokach
Polianko oj te wzdęcia to koszmar, wieczorem 6 miesiąc ciąży, rano bida z nędzą. Wieczorem mam czasami wrażenie, że wybuchną mi wnętrzności i warczy i warczy to jest okropne, jak ja współczuję osobom, które przez całe życie mają ten problem.

Dzisiaj kupiłam sobie gumy do żucia, bardzo mi pomagają, jak czegoś nie memlam to mam taki niesmak, o którym pisała Ciamajdka, w którymś poście.

No nic miłego dnia słonka

P.S. dzisiaj postanowiłam z mężem, że zamienimy nasze spore mieszkanko, które mamy odebrać na mniejsze, czynsz u nas to 900 zł, plus biuro 1500 plus ZUS, dwa kredyciki:D:D:D:D się zbiera. (ogółem mamy 5000 opłat miesięcznie:D:D:D:D) Za trzy lata kupimy sobie takie ok. 60-70 m. na razie przenosimy się chyba na 40 :) z 56. To znaczy jeszcze nie odebraliśmy tego nowego:) w piątek mamy odebrać kluczyki, ale tak postanowiliśmy, dostaniemy sporo pieniążków za różnicę w metrażu, spłacimy część kredytu, a 40 m. dla dwójki i maluszka to nam śmiało wystarczy.

No to tyle wywodu:) Słonecznego i radosnego dzionka
 
Ostatnia edycja:
Ja tez - chyba moge juz napisac - mialam ten niesmak. Oj jak mnie on meczyl. Ale chyba wreszcie powoli minal. Tez co chwile cos podgryzalam albo pilam.

milusia my mamy 60m2 i przy naszej trojce juz mi sie wydaje male, a co dopiero jak dojdzie czwarty mieszkaniec :-D juz marze o jeszcze jednym dodatkowym pokoju, a najlepiej dwoch od razu ;-)
 
reklama
czyli jesli ktos miewał wczesniej, to nie ma sie czego bać, tak? czy mimo to jest groźna? bo mnie to w ogole straszyli na zajeciach, ze do konca 1 trymestru zabija lub uszkadza trwale płód, a potem uszkadza mozg lub w najlepszym wypadku tylko słuch o_O
oczywiscie nie dzieje sie to zawsze i na pewno, ale bardzo czesto niby.

jupiiii, suwak mi przeskoczył na 4. miesiąc :D

wiesz nie wiem jak to dokłądnie jest wiem, ze trzeba unikac opryszczki ja ognia.

ja mam wizyte dopiero za 2 tygodnie (w sumie miesiac miedzy wizytami) i wysiedziec nie moge czy wszystko w porzadku..jeszcze wczesniej jak mialam mdlosci to przynajmniej wiedzialam ze wszystko ok, teraz od czasu do czasu zaboli podbrzusze i sie martwie czy wszystko ok..
ale chyba za wczesnie pochwalilam sie ze nie wymiotuje bo dzis szlam do kuchni sprawdzic czy mam skladniki na pizze, nawet nie dzoszlam bo jak mnie zemdliło.. oj biegiem lecialam do lazienki..
i najgorsze ze nie mam apetytu.. rano nie chce mi sie jesc.. a wieczorem jadlabym za dwoje..

Kochana wymiotujesz nie masz apetytu, to, ze mdłosci przeszły to o niczym zlym nie świadczy tez tak mialam. A potem zaczęly sie zapachy i dopiero jazda wiec sie nie denerwuj.
 
Do góry