reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Agulek zdrówka!!!!!

Adas jeszcze trochę kaszle, ale chyba końcówka kaszlu bo ładnie i szybko się urywa
i ja już chyba zdrowa tzn juz ze mnie nie leci... ale biorę duomox bo łamało mnie też w kościach i temperaturę miałam, więc w sumie nie wiem czy to była jakaś szybka jelitówka czy mnie cos brało większego, alechyba zabiłam to w zarodku i wróciłam do żywych :-)
 
reklama
Dziewczyny rozłożyło mnie na dobre :-( w nocy myślałam, że płuca wypluję....poszłam do łazienki i normalnie tak kaszlałam, że odruch wymiotny miałam i łzy mi płynęły :-( teraz najchętniej położyłabym się pod kocykiem ale nie da się, bo Marcin ma się już dużo lepiej niż ja. Muszę poprosić koleżankę żeby mi coś kupiła w saszetkach, bo polopiryna na mnie jakoś średnio działa...
Zapisałam Małego na pn do kontroli, jeszcze kaszle ale mam nadzieję, że do pn przejdzie. Najgorsze jest to, że jutro wieczorem będę musiała zapakować Marcina i jechać po Małża /ok 30 km/, bo przyjeżdża na kilka dni. Może poproszę koleżankę żeby przyszła do Małego, a pojadę sama....zobaczę, czy da radę...ech....
To się pożaliłam :-(
A teraz lepsze wieści od mojej przyjaciółki. Była u Niej pani z opieki społ i za jakiś czas jest szansa, że będzie pracowała /4,5 h dziennie/ jako towarzystwo dla starszych osób. Mały musi skończyć 2 lata /pod koniec kwietnia/, wtedy będzie chodził do miejscowego przedszkola /razem z siostrą/ a mamuśka będzie mogła pojechać do pracy. Mam nadzieję, że małymi kroczkami wszystko się jakoś ułoży :-)

edit: napiszcie mi, proszę coś o kapsułkach Vizir!
 
Agulek zdrówka dla Ciebie i siły dużo :)
cieszę się, że koleżanka pomału wychodzi na prostą :)

ja nie używałam tych kapsułek, więc nie pomogę :)

Ja wczoraj miałam wizytę i USG. Córcia jest nadal córcią :) Waży ok. 1500g, lekarz mówi, że ma szansę być mniejsza niż brat ;) i mam szanse na sn o ile szyjka będzie współpracować :)
 
Witajcie,
czuję się znośnie tzn wolę nie mówić, bo mam okropny głos i jest to dla mnie wysiłek ale na lekach jestem i jakoś funkcjonuję :-)
Marcin też już lepiej, nawet w nocy spał już w swoim pokoju. Dziś wieczorkiem M już będzie z nami, Mały bardzo się cieszy i nie może doczekać :-)
W środę jedziemy do chirurga dziecięcego /stulejka/, mam nadzieję, że przepisze maść i przejdzie...
DJMka super, że po usg wsio ok :-) a co do prognozowania wagi, ja w to nie wierzę do końca /u mnie była spora pomyłka/
 
DJMka super wieści! U mnie będzie drugi chłopak :) póki co waży od 0,5 kg :)
Agulek szybkiego powrotu do zdrowia! ja z saszetek vizira chyba nie korzystałam - wypróbowałam tylko persila; jestem zadowolona, bo są łatwiejsze w użyciu; nie trzeba nic odmierzać, wlewać wybielacza itd.
 
Witajcie,
czuję się koszmarnie :-( noc ciężka, dużo kaszlałam....chyba jutro zapiszę się do lekarza, bo sama się nie wykuruję :-(
Całe szczęście, że M jest, to jest mi lżej....
 
Agulek idź do lekarza, nie ma co zwlekać.
Ja przy snu ani razu nie pytałam o wagę. A pod koniec mojej ciąży lekarz poszedł na urlop. Dopiero po cc się okazało ile waży. W życiu bym go nie wypchała.

Mallaika a jak się czujesz?
 
DJMka a ile ważył Twój Synio?? Mi lekarz na usg tydzień przed porodem powiedział, że taki "normalny" bobas ok 3,5 kg...okazało się, że 4,25 kg, nieco więcej ;-)

ojj dawno tak mnie męczyło, ciekawe, czy uda mi się zapisać jutro do dr tak mniej więcej na tę godzinę co Mały. Pojechalibyśmy wszyscy, M poszedłby z Małym, a ja ze sobą.
 
DJMka niby wszystko jest okey - czuję się nieźle; przytyłam ok 3,5 - 4 kg jak na razie. Dużo śpię i tak się zastanawiam, czy to nie jest objaw czegoś, bo mogłabym spać jakieś 15 godzin na dobę :/
Z Małym jest pewien problem - na dwóch USG nie był wypełniony zołądek jak trzeba. Jutro jadę do szpitala na kolejne badania.
 
reklama
hejka dziewczyny

co tam u Was???

u nas już w miarę tzn Adas rzadko zakaszle, Anusia zdrowa, mnie wreszcie całkiem odpuściło

poza tym jakoś leci, za tydzień eMek idzie do szpitala więc będzie mnie tu mało

mallaika jesteś po kolejnych badaniach???? wiesz już coś blizej o malutkim? mam nadzieję że wszystko ok

Agulek zdrówka!!!!!! dobrze że masz eMka przy sobie
a tych kapsulek nie używałam z vizira
no i fajnie że przyjaciołka już lepiej... ja jutro idę na poczte :-)
 
Do góry