reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witajcie,
Marcin śpi, obiad zrobiony, więc mogę troszkę posiedzieć. Dziś upiekłam pierwszy raz piroga biłgorajskiego....powiem Wam, że nawet mi wyszedł - jestem z siebie dumna :-) zawsze piekła mi go Teściowa i jakoś nie mogłam się zebrać żeby sama zrobić. Wczoraj coś mnie naszło i postanowiłam upiec, oczywiście wg przepisu Teściowej :-) Pewnie niektóre z Was, nie mają pojęcia co to jest, bo to potrawa regionalna, różycz@ może znasz ten smak??
Madzia nie martw się USG, wszystko będzie ok. Wszystkie badania niestety kosztują :-( ale czasami trzeba zrobić coś prywatnie. Fajnie, że urodzinki Jasia były udane. Faktycznie nie ma sensu robić ich ponownie, skoro nie będzie więcej gości. Teraz Wy pojedzieci do Rodziców i będzie miło :-) dbaj o siebie i kruszynkę :-)
 
reklama
agulek chyba tak:tak: ale osobiscie nie przepadam za tym. Moja babcia to piecze w roznych wariantach- z kasza jaglana, gryczana, serem. A ty jaki robiłas?

madzia szok ile te badania kosztuja! Ja na szczescie znalazłam bardzo dobrego ginekologa na nfz i nie bede musiałam bulic 160zł co misiac plus badania.... bankrutacja by była hehe Z maluszkiem na pewno wszystko dobrze:tak:

lili jak tam?
 
Żyję i na razie czekamy, dużo leżę i odpoczywam, bo chciałabym jeszcze te 2 tygodnie poczekać z porodem. Po wczorajszym ktg wyniki ok, skurczy brak.

Ada chyba coś zaczyna odczuwać, że coś się święci, bo dostaję dużo buziaków, mocno się tuli i zasypia z rękoma zarzuconymi na moją szyję, a nogi zarzuca mi na brzuch. :-)


Madzia83 - trzymam kciuki by było wszystko ok.
Agulek80 - ja lubię eksperymentować i zajadać się regionalnymi pysznościami, a co to to jest?
 
Witajcie,
zapowiada się ładny dzień :-) na razie siedzimy w domu ale niedługo wyruszymy na dwór. Marcin nie bardzo mi daje pisać ale skrobnę parę zdań. Co do piroga, to ja robiłam z takich składników: ziemniaki, kasza gryczana, biały ser, śmietana, zsiadłe mleko, smalec i masło, pieprz i sól. Na wierzchu smarowałam jajkiem, żeby ładnie się podpiekł :-) Nie każdy lubi takie smaki ale to normalne, że mamy inne smaki ;-)
Lilijanna dzieci wyczuwają, że nadchodzą zmiany. Oby po Twoim powrocie ze szpitala Ada szybko się przyzwyczaiła do nowego członka rodziny :-) A Ty nie przemęczaj się i odpoczywaj...przygotuj się psychicznie do wielkich zmian ;-)
różyczk@ najlepszego dla Olusia!
 
Ostatnia edycja:
Sto lat wszystkim solenizantom. :)

Magda, nie przejmuj sie na zapas. U mego tez fald karkowy wychodzil na gornej granicy normy. Ale jest ok. Torbieliki, coz, zdarzaja sie. Okazuje sie, ze wiele z nas je ma i nawet o tym nie wiemy. U mego Karola taki torbiel wlasnie sie zrobil i dlatego jest pod opieka neurologa. Wazne jednak, by sprawe obserwowac. A co do badan, to czemu lekarz nie dal skierowania na bezplatne badanie? Ja chodzilam prywatnie, ale Pappa, interpretacje a pozniej amnio mialam za free. Bo bylo wskazanie. Nie wiem...

Lili, to juz blizej jak dalej. :) A rozmawialas z Ada, ze bedzie miec rodzenstwo?

Agulek, tej potrawy nie znam, ale u mnie w regionie serwuje sie babke i kiszke ziemniaczana. ;) Mniam. :D
 
wpadam poczytac i sprawdzic jak się Lilianna czuje :) no no kochana, dotrwałaś do terminu, a teraz już tylko czekac, naciesz się jak najwiecej córeczką i odpoczywaj duuużżżżo, trzymam kciuki.
Madziu na pewno wszystko będzie dobrze z dzidziolkiem, nie martw się na zapas
Agulku jak tam budowa?
Różyczko wszystkiego najlepszego dla Olusia, 100 lat
 
Tak, właśnie mam zamiar te ostatnie dni spędzić w boskim towarzystwie Adrianny. Nacieszyć się jeszcze wspólnymi chwilami, bo potem będzie już nas trzy baby do wspólnego spędzania czasu ;-)

Adrianna wie, że będzie mieć siostrzyczkę. Tzn. tłumaczymy, jak się ktoś zapyta obcy o siostrzyczkę to pokazuje na swój brzuch i mówi mama, że mama ma siostrzyczkę w brzuszku, natomiast kiedy to pytanie pada w moim towarzystwie to pokazuje na mój brzuch i się szeroko uśmiecha. Słodkie to. Przyzwyczaiła się już też do imienia Weronika. Także to mamy opanowane. No a jak będzie w praktyce to zobaczymy. Jest bystrą dziewczynką, więc liczę, że będzie chciała dużo pomagać, będę z Jej pomocy korzystać, ale na pewno nie będę Jej do niczego zmuszać. Obiecałam to sobie. :tak:
 
Bry:)
Piekny dzien sie zapowiada!
Mykamy dzis na miasto do urzedow. Wczoraj bylismy w przedszkolu i Olo nie chciał z tamtad wyjsc:-D
Od wczoraj brzuchol mnie boli:-( rano wstałam pochodziłam troche i juz mnie pobolewa:sorry2:ale tak dziwnie nie jak na @... Boje sie ze niestety ze staranek nici....
Pozniej zajze!
 
reklama
Do góry