reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ha! Madzia - wielkie gratulacje, ja się zastanawiałam która padnie pierwsza Ty czy Agulek80 czy Różyczk@ czy Koralowa ;-)
Spokojnych miesięcy życzę i mało stresu w pracy! :tak:

Misssi - a jak tam u Was organizacja? ;-)
 
reklama
witam sie

Aneciu wspólczuję wiem o czym piszesz, mnie dopadlo w wieku 28 lat... a że teraz w ciaży jestem to nawet testów ani leków mi dac nie chca, kicham prycham , oczy zaczerwienione... masakra jakaś...

Missi no my z Liljanną teraz chyba w kolejce :tak:ja niestety caly czas będę sama z maluszkami :szok:także szykuję się na to, ze ledwo żywa będę, ale zawsze się pocieszam, ze jak ja będę miala dzieci odchowane ktoś będzie się babrał w pieluchach :-D

Agulek
u nas bunt 2-latka... ale dajemy radę ciesze się, ze to teraz niż we wrześniu...pleć u nas jeszcze nie potwierdzona :-Dale już nie liczę na ujawnienie się bo kolejna wizyta będzie po 30 tc więc juz cieżko bo maluch ma pupę i narządy na wysokości mojego pepka a w usg daje to obraz plamy :-Dujawniło sie raz... ale pewności nie ma...bo moja koleżanka miała takiego samego siuraka jak my a urodziła corkę :-Dtakże nadal czekam :-D

Rozyczk@
mam nadzieję, ze ze zdrowkiem już lepiej?

Liljanna no Milusia ma na styczeń początek albo koniec grudnia jakoś tak :) nawet ostatnio się śmialiśmy z moim M i się pytaliśmy co robią w sylwestra :-D bo Milusi c hyba wypada termin na 31 grudnia :-D

Missi ja mam termin na 11 września :tak:

Liljanna moje dziecie też na wysokości pępka a kopie mnie w dole po lewej stronie, ale tak ułożone jest :-Dgłówką do dolu już od 26 tc co mnie cieszy bo Sebcio odwrocił się dopiero w 30 tc, pupę ma po prawej stronie :-D

Madzia gratuluję :):) teraz widzę suwaczka:) na kiedy masz termin??
 
Witam:)

Madzia Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!

Pajka współczuje alergii... U nas zdrówko juz dobrze:tak: dzis idziemy na kontrol i ciekawe co nam pediatra powie na wyniki badan Olka. Mi juz dzis zdecydowanie lepiej:tak: zapodałam syropki Olka i pomogło:-D

Eeeee Lilka ja to jeszcze długo nie zafasolkuje:no: nie ma szans...

U nas dzis pada... wiec kisimy sie w domu...
 
Witajcie,
ja tylko na chwilę, bo zaraz jedziemy po wannę i może płytki. Macie może gres polerowany? Jak się sprawuje? My mamy mieć płytki na całym dole i musiemy się na coś zdecydować.
Madziu gratuluję Ci z całego serca, dbaj o siebie i dzidzię :-)
Lilijanna co do zafasolkowania, to bardzo bym chciała być następna ale to trudna sprawa...życie pokaże co przyniesie los...
Pajkaa współczuję alergii, ja tego nie mam ale wiele innych rzeczy się przyplątało ;-)
Miłego dnia, odezwę się później.
 
Witam, jestem mama chlopczyka ur w lipcu 2010 ale zagladam czasem tez do Was jako, że roznica pom dziecmi teraz już sie coraz bardziej zmniejsza ... Podczytuje czasem fora jesli mam jakies watpliwości co do zdrowia lub pielegnacji Tymka .. mam pytanie odnośnie kup.. Mój synek robi 2 kupy dziennie lub jedna o moim zdaniem dobrej konsystencji tylko robi te kupy w ratach... wygląd to tak, że rano po sniadaniu jest niewilka kupa- zmieniam pieluchę ( bo do nocnika tylko siku) za jakies 15 min znowu niewielka kupa i znowu za jakies 20 min kolejna i koniec lub powtórka po po południu. Nie wiem jak maja inne dzieci troche zaczynam sie martwic bo jak pytam znajomych to ich dziaci zrobia jedna dwie konkretne kupy i na tym koniec. Cieżko mi też czasem zauważyć kiedy on ta kupę robi... bede wdzieczna za odpowiedz jak to u Was wygląda... pozdrawiam :)
 
hej Agulku my mamy na dużej powieżchni w kuchni gres naturalny stonewood czarny i jest super, jestem z niego bardzo zadowolna, szczególnie że nie widac na nim praktycznie nic, jest mega praktyczny. Polerowanego bym się bała ze względu na plamy ale nie miałam nigdy.Lilianno u nas organizacja to jeszcze jeden wielki spontan, ciężko mówic że coś jest zorganizowane, no ale jakoś to juz wyglada, mniej więcej :) Generalnie od rana wszystko rozbija sie o to by jak najszybciej wyjśc z domu ;) potem by zjeśc obiad, potem wypełnic czas do wieczora i w końcu kąpanie. Jak będzie bardziej konkretnie to na pewno napiszę jak to wygląda. Ja prowadzę teraz "życie" nocne (mam na mysli ogarnianie domu, gotowanie, prasowanie, sprzątanie itp) pozdrówka
 
Witam:)

Missi
kochana a kiedy spisz?

Agulek ja tez nie miałam stycznosci z takimi płytkami jak piszesz ale powiem Cie ze u mojej mamy sa płytki imitujace drewno i sa super!!!!! Nic a nic na nich nie widac.... tylko jeden mankament jest no nie błyszcza sie bo sa matowe hehe Napisz kochana jakie wybraliscie:tak: Boze jak ja bym chciała juz stawiac swoj domek.... wybierac te wszystkie rzeczy wykonczeniowe powolutku... a tu u nas działki sa strasznie drogie:-( i nic nalezc nie mozemy... Jak tam Marcin? Moj Olo smiga na samochodziku juz jak szalony! Jest bardzo zainteresowany rowerkami ale nie wiem czy mu kupimy w tym roku...

Dzis na dwór nie idziemy przed południem bo pogoda jest kiepska... mam nadzieje ze sie potem rozpogodzi tak jak wczoraj:tak: Po za tym co u nas... bylismy wczoraj u pediatry i badania Olka sa ok ale nadal mamy skierowanie do kardiologa i teraz szukam szukam... do tego co chce dobrego specjalisty dopiero na sierpien mozna:-(
 
Dziewczyny melduje sie ze zyjemy:) U nas róznie maly ma znowu etap niejadka trudno mi juz wymyslac co mu dawac jesc bo jest wybredny ....a zdrowko ..czekamy do wrzesnia bo na ostatniej kontroli doczepili sie ze maly ma jeszcze duze ciemie i czy czasem cos nie jest z zastawka narazie o tym nie mysle ....u urologa tez bylismy cos tam na nerce powiekszone lekko i znowu jestesmy na furaginie;/ W tym tygodniu jeszcze musze znalezc okuliste bo czasami malemu prawe oczko troche ucieka no i musimy zobic badanie dna oka. Jak bede miala czas jakos to dopisze jak narazie egoistycznie..
 
Witajcie,
jeśli chodzi o płytki to mamy wybrane wstępnie ale nie wiem czy się nie zmieni ;-) jeśli chodzi o płytki do łazienek, to jest problem, bo nasze gusta się rozmijają ;-)
wczoraj kupiliśmy wannę, miała być prostokątna a jest asymetryczna, ze względu na brak miejsca. Hydraulik przesunął bidet o 5 cm no i masz...ogólnie stwierdził "a po co Wam bidet?!".
Dzisiaj byliśmy u lek po skierowanie do ortopety ale i tak na razie z niego nici. Dzwoniłam do przychodni i zapisali na 8X:szok:tym sposobem zapisałam Małego prywatnie na czwartek. Co dalej zobaczymy. Na X też jest zapisany. Służba zdrowia jest okropna w naszym kraju i dziwią się, że ludzie marudzą ;-)
różyczk@ ja nie mam przyjemności z wybierania różnych rzeczy do domu ale Tobie życzę żebyś wkrótce miała :-) Marcin śmiga na rowerku i pewnie ze względu na koślawe kolana będzie musiał więcej jeździć niż chodzić...nie wiem jak Mu ograniczyć chodzenie, jak On prawie cały czas w ruchu:baffled:
Misssi czarny gres i nic nie widać? Hmmm dobrze wiedzieć :-) Odpoczywaj trochę jak tylko możesz, jak nie uprasujesz nic się nie stanie. Może choć odrobinę rzeczy odrzuć z prasowania i prasuj tylko te Maluszka.
Rusalla u nas kupy są raczej większe i zazwyczaj jenda ale czasami dwie. Myślę, że powinnaś zapytać o tę sprawę pediatrę. Niedługo będziecie mieć bilans, będzie okazja.
kończę, bo Marcin przechodzi samego siebie...ostatnio stał się strasznym łobuziakiem:szok:
 
reklama
Do góry