reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Misssi- Kochana gratuluje!!!

A my dalej na dzialeczce pogoda wysmienita maly opalony juz (oczywiscie nie spiekam go heh ) Wogole stwierdzam ze Piotrus to naprawde grzeczne dziecko (odpukac) Zadowolony ze od rana do wieczora na dworzu na zmiane lazi podlewa siedzi w piaskownicy i w basenie o 13 w porze spania jedziemy wozkiem przejechac sie po dzialeczkach usypia po drodze i mam wtedy ok 3 h zeby sobie porobic rzeczy ktorych nie moge przy nim :) Zasypia ok 21,45 i spi do 8 rano hehe tylko ja cos nie moge spac druga noc 4 h snu ;/
Tyle co u nas:) Buziaki :*
 
reklama
Witam wieczorową porą :-)
Mój Mały najchętniej siedziałby na dworze cały dzień. Nawet zasnąć nie chce normalnie w domu, tylko na rowerze. Poza tym od dwóch dni chodzimy bez pieluchy tzn do kościoła i dziś do sklepu miał założoną i oczywiście na spanie. Idzie nam nawet ok, oczywiście muszę ze sobą nosić spodenki na zmianę ;-) dziś nawet troszkę się posikał w aptece ;-) zabawił się zabawką i nagle było "ooo" w rozkroku ;-) wyszłam z Nim na dwór i dokończył na trawce :-) później zamoczył leżysko Abie ;-) najgorsze jest to, że zapowiadają ochłodzenie i nie wiem jak będzie z naszym odpieluchowaniem...minionej nocy również Marcin nie cychał i mam plan, że już nie będę dawała cyca ale zobaczymy jak to będzie ;-)
Jutro przyjeżdża do nas rodzinka z chłopcem o 1,5 m-ca młodszym od Marcina, będzie wesoło :-)
Miłej majówki Dziewczyny i buziaki dla dzieciaczków :-)
 
agulek my też zaczelismy odpieluchowanie trzy dnie temu:tak: stwierdziłam że ciepło jest, Olo skonczył 20 miesiecy, jak go wysadzałam robił ładnie na nocniczek wiec trza spróbować. I mowie Wam dziewczyny że to jakas porazka jest.... przez te trzy dni Olo zrobił na nocnik siku dwa razy:-( reszta w majtki.... pampers był tylko zakładany na spanie i długie spacery. A tak smigał w samych majtach po domu. I niby mowi si i biegniemy na nocniczek, wysadzam i nic..... a za jakies 5 minut albo i nie kałuza.... i tak co 5 minut moze sobie sikac w majty i wcale nie przeszladza mu to:-( wołac nie woła:-( kilka razy sie zdazyło ze sam mi powiedział ze si robi a tak to ja sie pytałam.... Nie wiem czy to ma sens.... Tyle ze jak juz mu zdjełam pampka na te trzy dni to dzis jak wstał po spaniu to sie sam domagał zeby znowu pampersa zdjac, wiec nie bardzo chce juz w pieluszce chodzic.:-( Jutro jedziemy do mojej mamy na dwa dni wiec tam tez sobie bez pampersa bedzie chodził.... :tak: Nie wiem, moze zalapie wreszcie o co mi chodzi a moze jeszcze za wczesnie.
I dziewczyny mam jeszcze pytanko jak Wam sie sprawuja pampersy o rozmiarze 5? bo mi sie one wogóle nie podobaja.... Olo siknie dwa razy a te juz wisza prawie do kolan... ochyda:-(
 
rozyczka u nas pampki 5 sa ok , nic nie moge powiedziec i wytrzymuja tyle ile powinny wg mnie tak jak poprzednie rozmiary .

a my tu na sierpniu to bedziemy pewnie z Leo ostatni jesli chodzi o odpieluszkowanie:zawstydzona/y:.ja nie naciskam i nie mam z tym zadnego problemu ze to musi byc juz i teraz, przeszlo mi kompletnie. u nas nie wchodzi w gre "wysadzanie" na nocniku bo moje dziecie nie usiedzi na nim sekundy wiec nie wiedze sensu . bylo kilka podejsc ale mlody zaczol plakac jak go posadzilam na nocnik wiec na jakis czas odpuszczam , kupilismy tez nakladke na kibelek ale reakcja taka sama. poprostu to nie jest jeszcze ten czas dla mojego zbuntowanego dziecia do tego teraz beda inne zmiany i nowosci u nas wiec tych wrazen wystarczy. jak juz sie bejbik sie urodzi i oswoimy sie z cala nowa sytuacja to bedziemy probowac.
 
Lea28- Napewno nie ostatnia ;)My tez narazie odlozylismy bo maly nie jest jeszcze gotowy na nocniku potrafi siedziec 20 min i nie zrobi albo 3 krople a zejdzie chwile pochodzi i skika gdzie popadnie mi to problemu narazie nie sprawia jemy tez no i on w zaden sposob nie sygnalizuje wiec poczekam az bedzie sam gotow na to . Mojej siory mala miala 2,5 roku i sama powiedziala ze chce na nocnik i od tego dnia juz robila. Na kazdego malucha jest inny czas ,co prawda bede probowala ale nic na sile:0
 
hej laseczki

dzisiaj w nocy wrociliśmy od rodzinki znad morza... było zaje.biście... pogoda rewelacyjna, opaliliśmy się troszkę, mlody grzeczny, zafascynowany i wsią i statkami itp :-D

a teraz dochodzimy do siebie ;-) i jeszcze jutro wolne i tylko pt do pracy i znowu weekend :-D

luizka jak pogoda? nadal dopisuje? bo Wy to się jeszcze byczycie na działeczce, dobrze macie :-)

misssi super, gratulacje ogromiaste
mam nadzieję że czujecie sie dobrze :-)

Agulek ja pracuję od 7 do 15, dlatego tak szybko kończe :-) a teraz mam prtawie cały tydzień wolne, tylko w pt idę do pracy na godziny :-D
u nas też pogoda rewelacyjna, ale dzieci faktycznie różnie poubierane.... niektóre tak grubo że masakra... ja mojego wolę wychłodzić ciutkę niż przegrzać tym bardziej ze on zimnolubny hehe ;-)
a butki już na sandałki zmieniłam bo zbyt ciepło z pełnych, a sandałki kupiliśmy przed saym wyjazdem i to była najlepsza decyzja ;-) a do sandałków zakładam młodemu cienkie skarpetki bo on ma trochę pulchne nóżki i nie chcę żeby go obtarły
 
reklama
Pajka, gratuluje kolejnego chlopa w domu. ;)

Misssi, Tobie tez gratuluje potomka. :) Super, ze tak szybko urodzilas. :)

rozyczka@, my tez mamy problem z odpieluchowywaniem. Maly nie wola i robi co chwile siku. Takze nie nadarzam z wysadzaniem go. Luizka ma racje. Widac nasze szkraby sa jeszcze na ten etap za male. A troche zaluje, bo chce na jesieni isc do pracy, w czerwcu chce isc na kurs z PUP i dobrze by bylo, by do tego czasu porzegna sie z pieluchami. Z pieluchami to my nadal na 4 jedziemy. ;) Teraz kupilam 4+, ale jeszcze ich nie otwieralam. My jedziemy na huggisach. Teraz sa jakies nowe, wygladem prawie identyczne jak pampery. No i niezle sa musze powiedziec. Lepsze od starych, ktore potrafily przeciekac przez ta zewnetrzna folie. Te, bywa, ze sa pelne, ale nie przeciekaja.
Dziewczyny, ktore nie kupily tych specjalnych majtasow, na ktore ja sie polakomilam. nie macie czego zalowac. One i tak przesiakaja. ;)
 
Do góry