reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witajcie,
Marcin standardowo zasnął w drodze powrotnej z miasta. Ja po powrocie zdrobiłam obiad i mam chwilkę. Niestety z dodatkowej kasy nici, bo dogadali się z inspektorem, którego miałam zastapić :-( no coż...
Wczoraj zakupiłam większy kask dla Młodego, a dziś szczotkę dla psów. Jak Marcin wstanie, zje i znowu pójdziemy na dwór, bo pogoda superowa :-)
Misssi czekamy z niecierpliwością na wieści od Ciebie. W końcu jesteśmy takimi internetowymi ciociami ;-) ile kg jesteś do przodu? A obwód brzucha mierzyłaś? Pytam z ciekawości :-)
 
reklama
a moj maly strasznie zakatarzony. Z nosa normalnie woda leci. wczoraj wieczorem sie zaczelo. No i na noc leki podalam. Mimo tego i tak srednio spal, bo ciezko mu bylo oddychac. To wszystko przez te pogode. nie wiadomo jak sie ubrac. :/

No i maly sukces. Maly widzac dzisial kotka powiedzial "kisi mia", czyli "kicius miau". :D Dumna bylam jak paw. No i siusiu do nocnika zrobil. :)
 
hej babeczki!

dzisiaj w pracy miałąm taki zapieprz ze nawet na chwilę ne weszłam

u nas wsio ok, czekam z młody m na M i idziemy na spacer bo musimy jakąś cienką czapę mu kupić a jak pojedziemy do gniezna to zaszaleję w h&m :-)

a co do pogody to dzisiaj już jest rewelacyjna :-D ciepło aż miło i oby się utrzymało cały przyszły tydzień

koralowa nie ma coi się przejmować gadaniem u maluszka, bo tak jak piszesz jedne są bardziej rozwinęte ruchowo inne w mówieniu i nie ma sie co stresować .... przyjdzie jego czas to zacznie mówić, mój akurat należy do tych co dużo mówią (zasób słow ma ogromny i pierwsze proste zdania są już za nim) ale za to smoczkowy, pieluszkowy i nie garnie sie jakoś bardzo do mega rozwoju ruchowego, chociaż sprawny jest-nie narzekam, no i przecież chodzić, też zaczął na przełomie 9/10 miesiąca ale nie mogę powiedzieć żeby był super sprawny-po prostu jego bardziej ciągnie do mówienia jak wspinania ;-)

Misssi hehe to jak czop od\szedł to w przeciagu tygodnia pewnie Ciebei weźmie ;-) więc teraz nie zostało nic jak tylko trzymać kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązanie!!!!!!

Agulek oooo i zgodziłaś się na tą dodatkowa fuchę? aaaa doczytałam... ehhh to dupa ale trudno, może jeszcze coś wpadnie
 
Hej:)
Wpadam na chwilke zameldowac ze u nas wszystko ok! U nas tez pogoda super wiec siedzimy całe dnie u mamy w ogródku:-) dzis sie nawet opaliłam:-D Olo grzeczny był i jak nam pomagał!!!!! Sadził cebulke, grabił.... jednak jak dziecko ma cały dzień wypełniony to nie ma czasu na bycie niegrzecznym:tak:
Jutro juz w domku siedzimy tzn juz u siebie... ale tez pewno na dworek mykniemy i musze mieszkanko ogarnac.
Kurcze chyba sie spiekłam bo mie cos twarz piecze.... az sie boje w lustro spojzec....

missi no no to trzymam kciukasy zeby szybko poszło:tak:

anecia i jak poszalałas na zakupach?

koralowa zdrowka dla Was bo widze ze cała wasza trójke wzieło.... i gratuluje si na nocniczek;-) u nas tez ostatnio coraz czesciej sa takie sukcesy ale tak do całkowitego odpieluchowania daleko:-(

agulek wracajac do kapelusika to powiem ci ze u mnie taki sam jest za 29zł:baffled: zdziercy.... Szkoda ze z dodatkowa kasa nie wyszło ale moze sie jeszcze cos trafi:tak: Co do kilogramow ja stwierdziłam ze bede poprostu mniej jesc tzn mniejsze porcje i ogranicze stanowczo słodycze.... na razie sie tego trzymam:-)

lili co sie nie odzywasz???????????????
pajka hoh hop???? jak tam skurcze przeszły?
roseann jak sie czujesz???
 
hejka!

ja w pracy ale już tylko 2 h 15 min i do domku :-)

Missi to trzymam kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Różyczka jeszcze nie poszalałam, jednak dzisiaj idę na zakupki z mamą bo M dop 17 w pracy więc nie damy rady razem iść, a już jutro wyjeżdżamy więc nie będzie mi się chciało od rana po mieście śmigać
 
reklama
No to missi moze juz sie rozpakowuje albo trzyma swoj drugi skarb w ramionach:) Trzymamy kciukasy z Piotrasem!!!!

A my bylismy na dworzu pogoda normalnie lato za pierwszym wyjsciem ubralam malemu podkoszulek i bluze z lekkiego polarku no i pocil sie wiec poszlismy przebrac na podkoszulek +bluzeczka bawelniana na dlugi rekaw no i bandamke choc i tak co chwile ja sciagal bo mu za cieplo chyba bylo:) Teraz siedzimy w domku bo musze posprzatac i sie spakowac bo jutro rano wyjezdzamy na dzialke na tydzien:)Mam nadzieje ze bedzie pogoda tak jak dzis:)
 
Do góry