reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witajcie,
dziś pogoda letnia :-) byliśmy rowerami z koleżanką na bazarku w sąsiednim miasteczku. Nie muszę Wam pisać jak się umordowałam z tym moim ciekawskim dzieckiem ;-) wszystko było ciekawe, a ja niewiele mogłam zobaczyć...ale kupiłam kwiatki (przywiezie mi mąż koleżanki samochodem), małemu czapkę z daszkiem za 16 zł i ciapy dla siebie takie skórzane za 12 zł, oczywiście Marcin też musiał coś kupić - łopatkę. Choć przymierzał się do kosiarki, wózka z lalką itp ;-) od panów zgarnął 6 cukierków...ogólnie nic nie dawały moje ostrzeżenia typu "pa, pa mamusia idzie"...niech sobie idzie, Marcin sobie zostanie i świetnie poradzi ;-) np dostanie cukierki :-)
Widziałam kilkoro dzieci tak ciepło ubranych, że aż strach. Jedno siedziało w wózku i jeszcze było przykryte grubym kocem, kolejne miało dosyć grubą kurtkę i pikowaną czapeczkę:szok:a moje dziecię nawet czapki nie chciało zakładać, choć nowa jeszcze uszła ;-) na sobie miał body z krótkim rękawkiem i bawełnianą bluzkę z długim i zastanawiałam się, czy Go nie rozebrać ale zaraz jechaliśmy rowerem, więc sobie darowałam. Jak będzie tak ładnie, to trzeba będzie zakładać lżejsze buciki, bo w pantoflach mojemu Małemu gorąco w stópki :-)
Misssi trzymamy kciuki i czekamy na wieści :-)
luizka fajnie, że jedziecie na działeczkę, miłego odpoczynku :-)
różyczk@ to faktycznie u Was zdzierają...ten "mój" sklepik jest na serio przystępny cenowo i sporo rzeczy jest. A co do kg, to masz dobry sposób, ja też tak się staram plus ćwiczę i jeżdżę rowerem :-) przez cały Post nie jadłam słodyczy i było ok ale jak zacznę, to hmmmm łakomczuch ze mnie i już;-) opaliłaś się powiadasz?! Jak się przebywa na dworze, to nawet nie wiadomo kiedy człowiek się opali. Marcin już od dawna ma ciemniejszą buźkę :-)
Anecia a Ty masz wolne w przyszłym tygodniu, czy do pracy? Ile godzin pracujesz, że tak wcześnie kończysz? A może wcześnie zaczynasz?
 
reklama
rozyczk@, ano wzielo. Tylko mezowi wystarczylo dam 1 tabletke do ssania i u niego juz po chorobie. :p Tez bym tak chciala, bo nadal sie mecze.

U nas postepow mowieniowych ciag dalszy. Wieczorem maly juz ladnie zaczal mowic "kisia" pokazujac na kota. :) A dzi rano obudzil mnie jego palec w moim oku i wypowidziane przez niego slowo "oko". :)

No i wczoraj w koncu dowidzialam sie co od roku latalo mi po kuchni. Jakies male, niezidentyfikowane zuczki. Nie wiem skad, bo przez mole czesto robilam porzadki w szafkach. Mole przynosilam do domu ze sklepu wraz z ryzem lub maka... Moli juz nie mam, ale te zuczki i owszem. Wczoraj sie dowiedzialam, ze to zywiak chlebowiec. Siedlisko znalazlam... w naszym chlebku weselnym, ktory ususzyla i schowala moja mama... Chlebka sie pozbylam i juz nie widze tych paskudztw. Nie chce wiecej w zyciu widzec tego dziadostwa!
 
Witajcie,
pustki tu bo pogoda śliczna i pewnie sporo z Was gdzieś wyemigrowało z domu. Ja muszę posprzątać tzn mam już odkurzone teraz kurze z mebli plus łazienka. Podlogi umyję wieczorem. Jejjjjj jak mi się nie chce....Marcin śpi od ok 30 minut, musiałam Go uśpić na rowerze ;-)
Marcin mówi coraz więcej wyrazów...chociaż wiele bez pierwszej literki lub np zamiast "k" mówi "t" ale najwięcej świergoli po swojemu :-) Myje też ząbki, kupiłam szczoteczkę elektryczną i idzie lepiej niż normalną. Najpierw trochę ja Mu myję, potem "am" tzn sam;-)
Trochę się martwię, bo od wtorku zapowiadają deszcz :-( mam nadzieję, że pogoda się nie sprawdzi, bo mam zamiar spędzać dużo czasu na dworze :-)
Mam takie może śmieszne pytanko ale zapytam: do sandałków zakładacie maluchom skarpetki??
Dobra, zabieram się za porządki, bo jak Marcin wstanie, to pójdziemy na dwór.
Misssi pewnie się rozpakowała :-) dziś o 9:05 moja znajoma urodziła synka (ma o dzień starszą córę od Marcina). Fajnie, że rodzą się dzieciaczki :-)mam nadzieję, że ja jeszcze doświadczę tego cudu....
Miłego dnia i weekendu oraz całego tygodnia Kobietki!!!
 
witam sie dziewczynki

u nas smyku chory... tzn ma juz antybiotyk

dzieki temu, ze mam aspargin mam mniejsze te skurcze:)

byłam na badaniach prenatalnych :) no i moje marzenie się spełni :) będzie drugi synuś:):) potwierdzony :) chyba, ze jakimś cudem jajucha odpadną:-D
życzę Wam udanej majowki:)
 
Witajcie dziewczynki, własnie tule moje dwudniowe malenstwo przy cycusiu, jest cudny, spokojny i pieknie ssie. Mamy sie dobrze, przed nami pierwsza noc w domku. Jutro postaram sie napisac wiecej. pozdrawiamy ps urodzilam niecale 7 godzin po moim ostatnim poscie
 
Misssi Gratulacje:) dużo zdrówka dla Maleństwa i dla Ciebie:)

Dziewczyny postaram się napisać później coś więcej:) Cieplutko Was Wszystkie pozdrawiam:)
 
Witajcie dziewczynki, własnie tule moje dwudniowe malenstwo przy cycusiu, jest cudny, spokojny i pieknie ssie. Mamy sie dobrze, przed nami pierwsza noc w domku. Jutro postaram sie napisac wiecej. pozdrawiamy ps urodzilam niecale 7 godzin po moim ostatnim poscie

2970426aj6x5b9953.gif
 
reklama
Do góry