reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

missi - no to super ze poprawilas sobie humorek:)3 h hohoh no to dalas rade:)
Pajka- zdrówka!!! bidulka:(
różyczk@- Piotrek nosi tak 20 ale kupilam 21 zeby pochodzil do konca sezonu.Gdybysmy tylko mogli to tez pewnie bym jakies trampeczki kupila no ale musimy niestety dbac o usztywnione pietki!!:)
agulek80- tak my dopiero 21 i do tego jeszcze ma w nich zapas ok 1cm hehe tak rechabilitacja duzooo pomaga w kazdym wypadku:)
Anecia1111- no ostatnie 3 egzaminy i bedzie z głowy;p Dalej wybieram sie na studimu rechabilitacja i masaż:)

Mały spi wiec mogłam troszke odpisac:) A ja dalej nauka do obiadu poprasowalam sterte rzeczy i pomylam naczynia .U malego sprztanie bezskuteczne bo maly luj bierze swoja wielka skrzynie na srodek pokoju no i wysypuje chyba taki pokuj z porozrzucanymi zabawkami bardziej podoba hehe Pogoda kiepska wiec chyba popoludniowego wyjscia na plac nie bedzie no ale moze sie coz zmieni w ciagu godzinki w co watpie:(
 
reklama
luizka mój Mały też śpi, ja gotuję obiad, popłaciłam rachunki i szperam w sieci ;-) Piotruś ma malutką nóżkę, przynajmniej na razie, bo za jakiś czas może się zmienić ;-) fajny kierunek sobie wybrałaś, trzymam kciuki za powodzenie w realizacji planów :-)
My byliśmy trochę na dworze w płaszczu przeciwdeszczowym. Dziewczyny, któraś się orientuje, czy wpłatę np na fundację zajmującą się bezdomnymi zwierzętami można sobie odpisać od podatku? Co jakiś czas wpłacam parę zł i tak sobie pomyślałam, że może w następnym rozliczeniu mogę sobie odpisać parę zł ;-)
 
luizka, to niezle zakupy. A po domu maly tez w tych butach chodzi? Nie powinien smigac na bosaka? JA w poniedzialek zamowilam malemu buty Gucie. :)

agulek, to sie usmialam z kupy. ;) chociaz domyslam sie, ze w pierwszym momencie do smiechu nie bylo. :)

my dzis spacer zaliczylismy. W stroju p/deszcz. Rano skoczylam do biedronki i kupilam malemu kalosze, wiec od razu je wyprobowalimsy. :) Oczywiscie pare razy zaliczyl lezakowanie w kaluzy. Na szczescie stroj p/deszcz. okazal sie strzalem w dyche. Maly byl suchy.

pajka, z tymi skurczami to nie tylko magnezu mozesz miec niedobor, ale takze potasu. Jedz wiecej bananow. To glowne zrodlo tego pierwiastka. :)
 
witam się

dziekuje dziewczyny dzisiaj w nocy budzilam sie tylko raz... z takim skurczem... gadałam z lekarką kazała brać 6 tabletek magnezu... bede sie z nią widziała za tydzień to zobacze co mi powie...
 
Pajko na wylocie to jest mój małżonek, he he . Współczuje skurczy, ja też mialam megaśne skurcze w nocy, ale 3 razy dziennie aspargin i ograniczenie sie do jednej kawy dziennie troszkę pomogło, teraz mam już sporadycznie.
Różyczko dam fotki jak juz zakwitną, tylko pewnie będę się wtedy akurat rozpakowywac, no ale może zdążą. Mam jednego cudnego fioletowego, a drugi to dokładnie nawet nie pamiętam jakiego byl koloru, chyba jakiś kremowo-rózowy :) ja od m nigdy nie dostałam kwiatka, heh więc kupuje je sobie sama. ja tez miałam koszmary w nocy i wyobraź sobie, że śniła mi sie ta Magdalena W.z Sosnowca że ganiała mnie z nożem ;)
Ale czemu niemożliwe z fasolką?? Nie myslalaś o drugiej dzidzi?
Agulek ło mamo, ja dzisiał miałam bardzo podobną przygodę z kupą, wracamy z podworka bo aa i aa, no i tyle tego aa i tak mały pomagal przebierac, że w kupie był cały ( no z wyjatkiem wlosów i twarzy), całe ubranko, moje ubranie, spodnie i bluzka, przewijak i podłoga. smród....masakryczny, mały sie drze że mu zimno, prawdziwy armagedon :) na szczęście takie akcje prawie się nie zdarzają.
Dziewczyny przypomniał mi sie rozdział z jakiegoś poradnika o dzieciakach pt.: FASCYNACJA STOLCEM hehe
Aneciu no niestety do niego nawet najjaśniejsze przekazy nie docierają, nie odzywamy się do siebie, poprostu chłopak przegina. Kurna nie przypominaj mi tego cholernego quada, dzisiaj mały zachciał jeździc a jakieś 100 m od domu mu się znudziło i gnojek nie chciał jechac ;), tylko na rączki, więc musiałam nieśc pod jedną pachą synka, pod drugą quada, no a z przodu brzuch. zawriuje normalnie, sasiedzi musieli miec polewkę ze mnie.
Kontrola w zakladzie, powazna sprawa :)
Rosean gratuluje chłopca, bedzie Majka mial braciszka fajnie. kurcze jak wy to robicie że o 12 dzieciaki już spią? Mój szatan za nic w swiecie nie usnie w dzień, a jak juz to ew. w aucie. wstaje koło 8-9 a idzie spac ok 20. fakt, ma kryzys ok 14-15 ale nie mam mowy zeby wtedy usnął.
Luizko powodzenia na egzaminach !!!
 
reklama
czesc dziewczynki, ja sie witam na chwilke "nie humorna" jakas jestem to zmeczenie daje mi w kosc nie moge spac w nocy zasypiam o 5-6 rano i spie do 8. Missi jak ty sobie radzisz? ja jestem jeszcze troooszku przed porodem a juz nie mam sily dola przez to lapie bo mlody na tym cierpi . nie jestem w stanie z nim isc na plac zabaw i za nim biegac:no: jedynie to spacer godzinny moze dluzszy ale tylko w wozku ciagle rycze przez to ale co mam zrobic jak go "uwolnie" z tego wozka to spindala a mi brzuchol :no:twardnieje. kurcze ja to mam pecha z tymi ciazami pierwsza tez nie byla rewelacyjna ale ta to ....no i te skurcze przepowiadajace mecza mnie coraz czesciej jejku zeby jeszcze 3 tygodnie wytrzymac.

buziam was kochane
 
Do góry