reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Misssi - ja mam Adę z tyłu za sobą albo za fotelem pasażera. Przód do mnie nie przemawia, ale na ludzkie rozumowanie, nie ma w samochodzie miejsc bezpiecznych i niebezpiecznych, wszystko zależy, z której strony co się by miało stać. (tfu tfu tfu i jeszcze raz tfu) My jeździmy trasy 50 km dom-Poznań. :tak:
Pajkaa - szybkiego powrotu do normalności, 8 wyrywałaś? Bo staraczki teraz tylko podczytuję co jakiś czas, bardzo nieregularnie. :zawstydzona/y:
Luzika - super, że zakupy udane. :tak:
Madzia - Jasio to intelektualista jak nic. ;-) No chyba najbardziej rozgadany sierpniówek :tak: Gratulacje za poruszanie się coraz sprawniejsze. Adzik umie wszystko pokazać, z książeczekami tak samo wie co i jak i która strona, ale tak jak wszystko wie, tak gadać nie chce, coś tam po swojemu.
Roseann - widziałam Cię :-)
Ostatnio Adzika powtarza "pępek" - - > "pepe" i "biada" - - > "bada" ;-)

Kupiliśmy wczoraj Adriannie mega zestaw Little People Farma na gwiazdkę. Jestem bardzo zadowolona, choć jeszcze naocznie to pewnie w środę zobaczę. Troszkę kasy poszło, ale przekonało mnie wsparcie w temacie A. i fakt, że będzie to można odsprzedać i część kasy pewnie wróci.
wink2.gif
Póki co sama nie mogę się doczekać jak już przyjdzie,
p.gif
ale Adzik zobaczy dopiero pod choinką.

W weekend 10-11 pakuję prezenty i to mamy z głowy. Wysyłam kartki i tu też po temacie.

Byliśmy na Andrzejkach u szwagra, były starsze dzieci, Ada super się bawiła, dzieci u góry harcowały, dorośli na dole. Byliśmy jak nigdy do 21, Adzik padła w domu. Tatuś też. A mama miała wieczór dla siebie. Oj potrzebne mi to było, tak sobie posiedzieć pod kocykiem z książką, a później z laptopem i nie myśleć o bożym świecie.
yes2.gif


Miłego dnia, ja próbuję się obudzić i mocno w pracy przyłożyć, bo chciałabym dzisiaj mieć puściutkie biureczko i wszelkie korytka.
yes2.gif


Dobrze, że w sobotę 10.12 idę do pracy, bo dzięki temu będę mieć wolny poniedziałek i będziemy z Adą oporządzać ciąg dalszy chaty.

Dla opiekunów Ady dzisiaj przywiozłam dyniowe muffiny w ramach zadośćuczynienia. A jutro będę robić paszteciki dla nich z farszem pieczarkowym a w środę pizzę. Chociaż tak się im odwdzięczę, bo finansowo kiepsko.

Dzisiaj Ada pojechala od razu do dziadków i okazało się, że dziadek ma urlop, wnusia wniebowzięta, nawet nie miała czasu się ze mną pożegnać, szybki buziak, papa i poleciała do pokoju do dziadka, a mama stała tak
shocked.gif
i tak
sad9cd.gif
i za chwilę tak
biggrin.gif
, bo nie ma co się smucić muszę się cieszyć, że nie ma łez.
happy.gif
 
reklama
Liljanna, gdzie :szok: ?:-D To fajnie, że Mała nie płacze jak Ją zostawiasz tylko ładnie się bawi:)
Misssi, Maja jeździ z tyłu.
Madzia, już się powtarzam ,ale Jaś to Super- Mądrala:)
pajkaa, oby już ząbki puściły&&&

Ja mam mega pracowity tydzień ( chcę skończyc prawka, wypieki na imprezę urodzinową koleżanki, goście w weekend, porządki by się przydało zacząc świąteczne...) a nic mi się nie chce....Niech ktoś mnie kopnie wirtualnie:)
Miłego dnia!
 
Witajcie Kochane :-)

Wracam do Was, bo troszkę już mi się uspokoilo w pracy :tak:
U nas generalnie ok, Radzio rośnie jak na drożdzach i jest przekochany :happy:
No i jak widzicie po suwaczku w dordze jest drugie dziecię :-) Wbiłam się na sierpień 2012 a co :-D
Trzymajcie kciuki żeby fasolinka moja zdrowo rosła :happy:

Lilijanna my kupiliśmy Radkowi garaż w kółkowicach z Little people :-) Ja chciałam zoo ale ostatecznie M wybrał garaż (chyba troszkę pod siebie :-p) Mam nadzieję, że Radzio prędzej czy później się będzie tym bawił haha :-D

Pajka widzę, że wykresik całkiem obiecujący! Czekam na Ciebie na sierpniówkach i bez gadania!!! :-D:-D:-D

Misssi u mnie synek jeździ za fotelem kierowcy, ale wiem, że dozwolone jest jazda dzieci w fotelikach z przodu. Tylko zastanawiam się jak to jest z tą poduszką powietrzną, bo to tylko dotyczy fotelików tyłem do kierunku jazdy a tych przodem to chyba powinnaś mieć włączoną. Ale w sumie to sma nie wiem, tylko tak mi się wydaje :-p
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny, ja na szybko u nas sie narobilo ........ znowu........mamy kolejny pogrzeb ukochany dziadek mojego M umarl nam w sobote i w czwartek na noc jedziemy na pogrzeb do Polski , dwa miesiace temu pochowalismy ciocie a teraz dziadek :no: i zn owu problem bo najpierw do bydgoszczy musimy tam mlody i pies zostana u mojej mamy a pozniej do gdasnka na pogrzeb. w sobote wieczorem powrot to bedzie meczarnia:-( mlody daje mi ostatnio popalic w nocy:-( nie mam pojecia co jest grane ale zasnie po mleku wieczorem na godzinke dwie i potem budzi sie z placzem i zasnac juz nie chce . musze go brac do siebie do wyra nie jestem w stanie ani na silach zeby czekac przy nim az zasnie w lozeczku czasami tak trzy godziny potrafi stekac i poplakiwac , dzisiaj tak bylo ja padam na pyszczek . zastanawiam sie czy to ma zwiazek z zabkami bo juz wykielkowaly mu wszystkie czworki:baffled: na razie sa wyczuwalne w zasadzie te gorne to juz sa spore ale te dolne dopiero co.. moze to mu dkucza sama nie wie m co jest. a ja czuje sie jak sie czuje zadna rewelacja mdli mnie popoludniami i wieczorem brak mi sil cisnienie bardzo niskie echhhhhh buziam was , pozrdrawiam ...

wkyorzystalam to ze mlody je sniadanie i nadrobilam was dziewczynki....

Pajkooo ojoj kochana to ja zycze jak najszybciej zapomnij o tym bolu "zebowym" nio i co ja widze:tak: wykresik calkiem calkiem to trzymam mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Black opal ale fajnie gratuluje fasloki w brzuchu , kolejna sierpniowczka zafasolkowana !!!!!!!!!!!!!

no i bunt juz sobie nie popisze co za zlosnik z tego mojego "dziecia":crazy:
 
Ostatnia edycja:
Black Opal - moje wielkie gratulacje. Trzymam kciuki by ciąża była nudna i spokojna. :tak: Ja z kolei kupiłam tą farmę Little People ewidentnie pod siebie :-p
Lea28 - strasznie mi przykro, zbiera końcówka roku żniwa straszne, my byliśmy w rodzinie tydzień tematu na pogrzebie 8-latka, wpadł pod samochód. :-( Życzę dużo cierpliwości do Lwiątka. No i życzę snu. :tak:
Agulek - jesteś??? ;-)


Adriannie Mikołaj do bucików przyniósł od rodziców piramidkę FP, a od cioci pół kg winogron :-)
 
Jak kto gdzie? Na forum :-p Widzę jak się pałętasz, a nic nie piszesz ;-)


EDIT:
Roseann - a jak Tata?
:) A już się bałam że mnie gdzieś w Karpaczu bez make- up'u n wyczaiłaś:)
Tatuś nie ma przerzutów, to najważniejsze. Będzie miał operację na początku stycznia, chemię i powinno byc ok. Dziękuję:*

Black opal, Gratulacje! Niech zdrowo rośnie Bąbelek:)
Lea, współczuję:( I śmierci Dziadka, i mdłości, i tych nocek...Trzymaj się!

Ja zamówiłam Majci konika na biegunach i niby ma dotrzec dzisiaj:/ A tak chciałam żeby stał przy łóżku jak się dziś rano obudziła...
 
Ostatnia edycja:
Black opal-WITAJ:) Gratuluje dzidzi :) trzymam kciuki:)
Lea28- Przykro mi z powodu nastepnego pogrzebu;(No to sie najezdzicie

Piotrek do bucikow dostał helikopter na kijku do pchania jak sie pcha to smiglo sie kreci , skrzynke z narzedziami i nastepne zwierzatka do jego kolekcji

N awet ku mojemu zaskoczeniu u mnie był mikołaj i przyniosł mi dwa 30ml perfumy :p w szoku byłam :)oczywiscie pozytywnie:)
 
Misssi Jaśko jeździ z tyłu, głównie jeździ sam z tatą i jak jadą sami to mały jest grzeczny i nie marudzi:) ale jak ja jadę z nimi i siedzę z Jasiem z tyłu to zawsze mu coś nie pasuje:) dlatego jak gdzieś jedziemy musimy zabrać kilka książeczek:) wtedy Jasio jest zajęty:)
Lilijanno Jasio czasem ma taki dzień że nie chce gadać:) mój mąż mi opowiada że rano jak przychodzą do żłobka to Panie proszą Jasia żęby powiedział coś fajnego, a on wtedy im odpowiada "nie":-)a taki intelektualista to chyba po mamusi:-p, a moja ciocia mówi że Jasio jeszcze sam nie chodzi bo jest na to zainteligentny:) bo co ma męczyć swoje nóżki, jak można wykorzytać innych ręce:-) Super że jesteś taka zorganizowana w sprawach świąt, ja nie mogę się jakoś zabrać:) nadal nie wiem co kupić Jasiowi, może też pomyślę o tym garażu o którym pisządziewczyny, bo Jasio też uwielbia samochodziki:)
Roseann :) też ostatnio się nic nie chce:), dobrze że tata nie ma przerzutów i szkoda że konik na biegunach nie dotarł na czas.
Black_Opal Gratulacje:) fajnie że coraz więcej sierpniowych maluszków będzie miało rodzeństwo:)
Luizka to byłaś grzeczna:) ja niestety rano nic nie znalazłam w butach, za to jak wychodziłam do pracy zostawiłam drobiazgi dla moich chłopaków takie symboliczne:)
Lea przykro mi z powodu śmierci dziadka:( a kiespkie nocki to może faktycznie przez ząbki, Jasio ostatnio czasem też tak ma że budzi się z płaczem, wtedy bierzemy go na chwilę na ręce, ale cwaniak jak odkłada się go spowrotem do łóżeczka to płacze, a jak położymy go do siebie do łóżka to układa się na poduszce i zaraz śpi, ale jak tylko mocniej zaśnie to odkładam go znów do łóżeczka. Jasia płacz jest przez ząbki, od jakiegoś czasu też idą mu 3 i 4 i nie mogą się przebić.

Jasio dziś w butku znalazł pluszowego mikołaja takiego małego żeby się zmieścił w jego bucie:) a kilka dni wcześniej dostał garnuszek na klocuszek taki wspólny prezent z wjazdu mamy i na Mikołajki:). Jasio też miał dziś w żłobku prawdziwego Mikołaja który rozdawał dzieciom prezenty:) maluszki dostały piłki, Jaśko jako już troche starszy dostał cistolinę ze stempelkami:). W żłobku już świąteczny nastrój, jest choinka i bardzo dużo ozdób robionych przez panie wychowawczynie:) prztulnie się teraz tam zrobiło:) A popołudniu moi rodzice zrobili nam niespodzianke i do nas przyjechali:) przywieźli prezent dla Jasia, dostał misia śpiocha:) książke z wierszykami i elegancką koszule:) a ja z mężem dostaliśmy coś słodkiego na osłodę:) w między czasie musiałam zrobić Jasiowi obiadki do żłobka, a teraz wypadało by popracować, bo po 2 tyg przerwy dostałam nowe zlecenie i jakieś poprawki architektów do projektu ktory oddałam na koniec września. Nową rzecz fajnie zacząć, ale jak są poprawki to kiepsko, bo za ten projekt kase już dostałam i poprawki robię za friko a z 2 wieczory musze na to poświecić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie zastanawia mnie głównie kwestia tej poduszki z przodu bo w sumie w foteliku mały nie jest taki maly, to prawie tak jakby wielkośc nastolatka lub nawet niskiego dorosłego. No ale może główka za delikatna na ew spotkanie z poduchą powietrzną (TFU TFU TFU!)
Jutro gienek - może zobaczymy czy braciszek, czy siostrzyczka? :-)
Madziu ja mam pytanie do Ciebie, bo chyba Jaśko miał anemię i pił jakiś syropek na to, pamiętasz nazwę? Czy tylko dietą uzupełniałaś niedobory? Pytam bo pani dr powiedziała że mój dzidziuś je st blady i ma jeśc codziennie jajko, ale zastanawiam się co jeszcze mogę zrobic.
Black Opal serdeczne gratulacje, a jak się czujesz?
 
Do góry