reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Lea28- godzina wydzierania ehh to sie nie dziwie ze ci sie jezdzic odechciało my na szczescie jeszcze w dłuzsza trase niz 1h nie jechalismy ale mam nadzieje ze w lato jak bedziemy jechac nad morze to wytrzyma jakos....a co do obsługi to sie zgodze w 100% !!!
 
reklama
WITRAM SIE

BLACK no ja wlasnie czego nie chcialam to zostać sierpniówką 2012 :-D marzy mi się grudzień, ale zobaczymy :):) chcialam mieć więcej niż 2 lata różnicy :) wielkie gratulacje :) ja jak widać piszę się najwcześniej na wrzesień wlasnie "@ się konczy :)

Missi
gratuluje serdecznie synka :):)

Liljanna no ja zaczynam 5 cykl tylko bez hormonów jadę :tak:poprzedni cykl rowniez byl bez hormonow i trwał 27 dni!! nawet z hormonami takich cykli nie miałam :):)
 
Black _Opla, Pajkaa - a ja właśnie chciałabym zostać sierpniówką 2012, ale się nie udało. :-p
Pajkaa - no my też bez żadnych wspomagaczy, ot tak. Trzymam kciuki za nas :tak:
Luizka - każde dziecko w samochodzie inaczej się zachowuje :tak:
Lea28 - dobrze, że ten wyjazd już za Wami. :tak: Ja na obsługę w sklepach nie narzekam, widocznie mam szczęście albo pozytywne nastawienie ;-)


Byliśmy u laryngologa dziecięcego, bo pediatra nam kazała uszka sprawdzić i laryngolog powiedział, że wsio ok, aczkolwiek pan z brakiem podejścia do dzieci. No chyba, że gorszy dzień miał.
 
Liljanna ja również trzymam kciuki :tak: mnie się marzy zostać grudnióweczka ;):) w sam raz, ale zobaczymy moze los nam brzdąca przyniesie wcześniej :)no cóż los spłatał mi figla a bylabym stycznióweczką 2012:-(no, ale trudno
 
My dzis bylismy na kontroli zastawki. Niby ok ale musimy zrobic usg głowki jeszcze w grudniu bo zastawka wolniej ``odbija`` jak sie nacisnie wiec trzeba to sprawdzic czy to po prostu mniejsze cisnienie czy moze cos zastawka szfankuje ...oby to pierwsze.. A ja jak zwykle mysle pozytywnie nie ma co sie zamartwiac na zapas:)A tak wogoloe to czekalismy w poradni 2h ale zrobili koncik dla dzieci i mały byl wniebowziety biegal krzyczal smial sie on uwielbia dzieci wiec problemu nie bylo bardziej my z Mkiem sie wymeczylkismy .
 
Hej, melduję, że choinka już ubrana:-). Maly uczestniczył i pomagał dzielnie, straty niewielkie - 1 urwana główka figurki dzieciątka ze żłóbka :sorry:poza tym był zachwycony, szczególnie swiatełkami. jak narazie nic nie sciąga z choinki - ciekawe jak będzie dalej.
 
U nas jak co roku żywa choinka i tradycyjnie będziemy ubierać w samą Wigilię. Póki co robimy ozdoby, nie chcemy w tym roku bombek tylko cukierki, pierniki, aniołki na szydełku robione, orzechy, łańcuchy. Generalnie zawsze mamy taką "inną" choinkę. Bombki zakładamy na tych w ogrodzie. ;-)

Luizka - oby zastawka zadziałała jak trzeba, kciuki. :tak:
 
Hej Dziewczynki!
annusia, gratuluję Dziewczynki!
misssi, Tobie Chłopca:) Rodzynkiem będziesz:)
Dbajcie o siebie !
Liljanna, jak porządki? Gotowe? Ja dzisiaj zaczynam:/ I Trzymam kciuki za staranka &&&
Pajkaa, za Ciebie też:) I za siebie:)
Lea, Wy już limit nieszczęśc w tym roku wyczerpaliście. Nowy będzie na pewno super:)
luizka, mam nadzieję, że wyniki będą ok i to faktycznie "tylko" ciśnienie.
agulek, pisz częściej co u Marcinka!
U nas też tradycja ubierania choinki(żywej oczywiście) w Wigilię , ale, że wyjeżdżam do Rodziców już w środę, to ubiorę wcześniej:) Choinkę zawsze mamy w dużym wazonie i ledwo , ledwo stoi, trzeba bardzo uważac, żeby się nie przewróciła:) A teraz z Majką to nie wiem jak to będzie:)))
Majcia zdrowa, nadal ciągle uśmiechnięta, chociaż zaczyna różki pokazywac i złości się jak coś Jej nie pasuje.
Najbardziej lubi jak przychodzą do nas "Ciotki"- bierze za rękę, prowadzi do swoich zabawek, pokazuje gdzie mają usiąśc, jak się bawic...Kierowniczka:)
No i fajnie można już z Nią pogadac:) Co prawda mówi tylko "tak", "nie" i wzrusza ramionami ( "nie wiem"), ale wszystko rozumie.
 
reklama
Roseann - Ada jest na etapie bardziej "nie nie nie " niż "tak tak tak" :-p Ale ramionami też wzrusza - boski widok :tak:
No my częściowo porządki mamy za sobą, reszta w ten weekend, a potem tylko kurze i podłogi, bo to to wiecznie można sprzątać :dry:

Roseann - a Maja ma już "5" w paszczy?

A nam chyba idą "5", Ada głęboko pcha palce do buzi, aż do gardła i drugą noc budzi się z płaczem, ale utulona zasypia dalej, dzisiaj od 5 na nogach jest :sorry2:
 
Do góry