reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Lea super, żejużz lepiej. Po woli i mdłości miną :-) Butki zimowe mamy firmy DEMAR,o takie- typowe śniegowce na duże mrozy i śniegi:
216-790-thickbox.jpg

i Baren Schue o takie:
t_p_list_m

Luizka
co za skurwysyństwo :wściekła/y:

Madzia cieszę się, że wyjazd się udał. Tylko mogę się domyślać jak wiało, bo u nas 15 mil od M. Północnego chciało łeb urwać, chodzić nie można było. Super, że synek szybko przekonał się do mamy i że dali sobie radę z tatą.

My po woli żyjemy, prezenty praktycznie skompletowane. Pozostało do kupienia Duplo :-) U nas chłodnawo, ale pięknie świeci słoneczko :-)
Ogólnie jestem wściekła na mojego K. Tak pilnował rejestracji do konsula, że zabrakło miejsc. Mała nie ma paszportu a w styczniu miałyśmy lecieć do PL. Konsul miał być w Aberdeen 30 minut autem od nas, a teraz trzeba do Ediego jechać, a to 2,5h drogi od nas :wściekła/y: i to szybko, bo przecież czeka się miesiąc :wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
dyyybry!!
melduje sie po wizycie :tak: wsio ok , bobasek ma 7,8 cm , fikal w brzuchu jak szalony :-D nie wiadomo czy chlopak czy dziewczynka a ja przytylam cale 900 gram ale to przez te wymioty teraz juz powinno byc ok.
nio to tyle musze uciekac bo "lew" sie niecierpliwi!

buziaczki i dziekuje za info o butkach!!!!!!!!!!!!

A co z Pajka dawno sie nie odzywala????????????????????????????????????????????????????????
 
mls - mam nadzieję, że szybciutko da radę załatwić dokumenty dla Maludy, cobyście mogły do Polski polecieć :tak:
Lea28 - super wieści z wizyty, ach jak fajnie mieć znowu dzidzię w brzuszku, takie fikające stworzonko, na kiedy masz mniej więcej termin?
Pajkaa - chyba na staraczkach, ale powiem szczerze, że od tygodnia tam nie zaglądałam.

A u nas dalej staranka ;-)
Prezenty też mamy już skompletowane, tzn. są w drodze, czekamy na nie, w weekend zapakuję i po sprawie. Ja już mam kartki świąteczne wypisane i czekają tylko na półeczce do wysłania, no ale to jakoś 12.12 polecą. :-p
 
witam na szybciucha,
M ma dzis wolne wiec uciekamy na zakupy..... kurcze my jak na razie nie mamy prezentoe robimy tylko mloedemu , oczywiscie sobie i zbuntownej 14-latce moze uda mi sie cus dzisiaj wykukac!

Lilianno termnin mam na 2 czerwca , ale zobaczymy jak moja "szyjka" tym razem sie zachowa w pierszej ciazy w 34 tygodniu sie skrocila po tygodniu mialam juz rozwarcie a w 37 tygodniu rodzilam. nio to co trzymamy dalej kciuki za twoje staranka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ok uciekam "stary" wraca ze spaceru z siersciuchem....
milego dnia dziewczyny
 
Witajcie Dziewczyny,
dawno się nie odzywałam ale czytam prawie codziennie. W pracy mam sporo roboty i ogólnie nie bardzo mam czas na prywatę ;-) w domu...ech same wiecie jak to jest...i tak dzień po dniu czas leci. Marcin jest zdrowy. Niedawno byliśmy na drugiej dawce szczepionki przeciw ospie. Idą chyba cztery trójki ale jakoś powoli. Od 1-go pracuję już na cały etat tzn 7 h bo mam jeszcze przerwę na karmienie. Oczywiście Marcin nadal cyca i nie przespał jeszcze całej nocki. Ja czasami padam na twarz ale jakoś sobie radzę...muszę.
Jeśli chodzi o prezenty, to ja też już wszystkie zakupiłam, czekam na przesyłki. Nie mam czasu na chodzenie po sklepach, więc kupiłam na all.
Przepraszam, że tak egoistycznie ale już nie mam jak pisać, bo Marcin się dobiera do kompa ;-)
 
No wrocilismy z zakupow :) Małemu kupilismy taki parking z resorowkami pientrowy(maly uwielbia resoraki tylko nimi najwiecej sie bawi) przyrodniemy bratu lego i pełno ozdob swiatecznych bo u nas w Auchan dzis rabaty 20% na zabawki i ozdoby i 50% wszystkie okrycia wierzchnie damskie i dziecięce .Jeszcze tylko prezent dla chrzesniaczki i dzieci z głowy:p
 
witam witam :)

ja jestem po usunięciu ząbków... ledwo żyję... także ogólnie mało mnie...

Lea dziękuję za pamięć :* co do bucików to ja Sebciowi kupiłam w CCC ka kożuszku zapłaciłam 19,90 bo były w prompocji:) profilowane, z usztywnioną piętką :tak:

i jak się czujesz słońce??


MLS bardzo ładne buciki szczególnie te pierwsze bardzo mi się podobają

u nas Sebcio taki mały rozrabiaka, ale kochany. Teraz M się nim zajmuje dlatego, ze ja głównie na ketonalu jestem i strasznie kręci mi się w głowie i nosić go nie mogę :-( i już mi tęskno do tego wszystkiego:-( ale muszę jeszcze troszkę poczekać:tak:ogólnie jest masakra Sebcio nauczył się chodzić do tyłu w boki, kręcić się i ma manię podnoszenia wszystkiego więc muszę szczególnie zwracać na to uwagę:tak:
 
Witajcie Dziewczyny:)
Lea super że z Groszkiem wszystko wporządku i że te okropne mdłości przestały Cię męczyć:) My mamy butki z Elefantena, na wierzchu niby taki ortalion jest, a w środku mają kożuch z naturalnej wełny:) Jasio jest z nich zadowolony i są fajne bo leciutkie:)
Lilijanno takie malutkie dzieci są mądrzejsze niż niektórym się wydaję i tęsknią za rodzicami:) Jasio nawet jak jest weekend to tęskni za dziećmi w żłobku:) jeszcze w sobotę w domu jest fajnie, ale w niedziele to często mówi "dzieci" :) Super że prezenty już gotowe:) i kartki wypisane, ja zabieram się za te rzeczy w najbliższym tygodniu:)
Agulek fajnie że u Marcinka wszystko dobrze:) a zamieszanie w pracy i mało wolnego czasu ehh wiem co to znaczy:) ja do tej pory też jeszcze wychodzę godzinę wcześniej, jakoś wyrabiam się z wszystkim co mam do zrobienia do godz. 14 więc mój kierownik pozwala mi wyjść wcześniej:) za to staram się przychodzić do pracy wcześniej:) niby mam na 7 a w pracy czasem jestem już o 6:15 zależy od autobusu:) Ja będę szukać prezentów w tym tygodniu, blisko mamy takie małe centrum handlowe, więc mam nadzieję że tam coś znajdę, może dostaniemy w pracy dodatkową kasę na święta to za to bym kupiła prezenty:) no i przywiozłam do domu prawie całą dietę z wyjazdu, bo i tak nie było czasu robić zakupów:) na lotnisku jak wracaliśmy kupiłam tylko jakieś czekoladki norweskie żeby wogle coś przywieźć do domu za 6 zwykłych czekolad zapłaciłam przeliczając na złotówki 60zł:) masakryczne tam mają ceny:)
Luizka super że zakupy udane:) u nas Jasio też uwielbia sobie różnymi rzeczami zasłaniać twarz:) strasznie się wtedy cieszy:)
Pajko zdrówka, oby szybko przestało boleć, Jasio był taki grzeczniutki a ostatnio zrobił się z niego mały diabełek:) nie chodzi ale wszędzie go pełno i nie można go spuścić z oka:)
Mls trzymam kciuki żeby udało się wyrobić paszport na czas

Jakoś strasznie szybko minął mi weekend, jutro znów do pracy, ehh nie chce mi się wstawać:) to śpiochów nie należe ale tak do 7 rano to lubie sobie pospać, a w tygodniu niestety o 4:50 trzeba wstać. Jasio robi postępy w przemieszczaniu, po mieszkaniu to już wszędzie chodzi z pchaczem na nóżkach:) i od kilku dni wstaje sobie na srodku pokoju bez trzymania się mebli i stoi sobie tak kilka sekund i potem robi wielkie bam i siada na tyłku i się śmieje:) Mówi też coraz więcej, w swojej grupie w żłobków pokazuje już wszystkie dzieciaczki i mówi ich imiona:), rozumie też wszystko bo jak chcemy żeby nam coś pokazał, to ze sterty książeczek nawet wie która wziąśc i na jakiej stronie otworzyć:) ostatnio dostał książeczke "kopciuszek" i spodobała mu się dynia:) w języku Jasia to dido:) i jak go się pytam gdzie jest dynia to mnie poprawia i mówi dido a potem bierze książeczke i otwiera na dobrej stronie i pokazuje na obrazku dynie:) i ostatnio nauczył się kilka nowych zwierzątek: małpa, kojot, panda i żyrafa, pierwsze 3 ładnie mówi a na żyrafe mówi afa:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny, ja na szybko z pytaniem, jak wozicie swoje dzieciaczki autem, tzn. ja głównie podróżuję z małym sama i wygodnie mi jest jak siedzi z przodu, bo wtedy mam do niego lepszy dostęp w razie co, no i on się nie nudzi bo widzi drogę, poduszkę powietrzną mam wyłączoną, ale zastanawiam sie czy to jest bezpieczne?
 
Do góry