reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Własnie wrocilismy z placu bylismy na 0 min troche sie dotlenic:)
Moje dziecko ostatnio zmieniło rytm spania chodzi spac bardzo pozno bo ok 22 nawet ok 23 ale za to spi do 10 dzis byl rekord bo spalismy do 11.30 heh wyspalam sie za wszystkie czasy;p Moje dziecko uwielbia teraz wydmuchiwac nosek spacjalnie ciagnie mnie do wc pokazuje na papier i musze mu przykladac do noska i wtedy pieknie wydmucha:)Prynajmniej nie bedzie problemu jak katar bedzie miał.

anussia- zdrówka w ttakim razie zycze . Piotrek to samo uwielbia rozmawiac przy tym tak gestykuluje ze pekamy ze smiechu .
 
reklama
Czesc dziewczyny .....sialala ,,,,, lambada dzisiaj nie obejmowalam kibelka :tak: za to ciesnienie mi tak spadlo ze myslalam ze padne ale M sie zlitowal i moglam sobie poleniuchowc godzinke zanim poszedl do pracy a pozniej "mamusia:evil:" znaczy tesciowa przyjechala i poszla z mlodym na spacer to moglam znowu polezec i bylo ok. niom to tyle co u mnie mlody ok tylko starsznie nieostrozny jak tupta i co chwile ma nowego "kazika" tzn. guza

Wiecie co jesli chodzi o ta drzemke w dzien mlodego to glupia jestem ze narzekam :wściekła/y: powinnam sie za to w doope kopnac ale jak sa dni ze ja wymiotuje ciagle i jestem sama z Leo to te 30 minut spokoju dla mnie jak zbawienie ale .... no wlasnie jak mlody nie spi w dzien to wieczorem po "flaszce" zasypia od razu i tak do rana no ostatnio budzi sie czasami w nocy ale to przez zabki. wiecie o co mi chodzi nie raz wystarczy nawet 15 minut zeby "naladowac bateryjki" u nas juz tak od daaaaawna o 18.30 kapiel, 19 flaszka i jak nie spi w dzien to doslownie po ostatnim lyczku chrapie i tak do 7.30 zdarza sie nawet i 8 rano pobudka. takze w zasadzie mam szybko "wolne" wieczorem.


Anussia ojoj to sie nameczysz bidulo. Jesli chodzi o nerki to wiem co to za bol mialam kiedys kamienie na nerkach i " rodzilam" te kamienie . no myslam ze beton bede jadla tak mnie bolalo , a jak bylam w pierwszej ciazy to przez moje zaniedbanie mialam kolke nerkowa bol taki sam jak przy kamicy i wyladowalam w szpitalu ale do czego zmierzam kochana pij jak najwiecej plynow i moja rada idz do lekarza niech zobaczy co z tymi nereczkami twoimi moze poprostu dzidzia sie tak rozpycha ze naciska gdzeis na nerke i stad bol. trzymam kciuki i zdrowka mamuska!!!!!

Madzia ty pracusiu nasz , niom to co zycze udanego wyjazdu sluzbowego , przyjemnego lotu :tak:no jesli chodzi o rozlake z Jasiem to moge sobie tylko wyobrazic co przezywasz ale 3 dni zleca szybka zobaczysz !!!

Luizka Leo tez lubi wydmuchiwac nosek w chusteczke M go nauczyl ale wlasnie tylko M moze mu wydmuchac tak nosek mama juz nie mama jest wtedy be :crazy::-D

ok ide lulac dziewczynki nie dam rady nic wiecej naskrobac.
buziam was
 
Anussia - polepszenia życzę.
Lea28 - oby już pozostało bez porcelany.

Ach jak tak czytam o naszych dzieciaczkach, ech dopiero co się porodziły, a teraz już takie duże Maluchy. :laugh2:

Ja już tez się rozglądam za kuchnią dla Adrianny, bo jak po zdjęciach widać, uwielbia ze mną działać przy garach, mamy już za sobą jajecznicę zrobioną, oczywiście pełna kontrola była, ale zamerdała i usmażyła sama samiuśka. :laugh2: Ja tylko wbiłam jaja.

Madzia - jak wyjazd?
Agulek - lepsiejszy humorek?
Luizka - pociesz sie, że jak spadnie śnieg ile będzie frajdy.
 
hej.
Dzis było troche słoneczka wiec bylismy dłuzej na dworze :)Piotrek ganial za starszymi kumplami chodz gramotnie mu to szlo bo na trawie ciezko jeszcze z takimi garbami na niej ale wymeczyl sie i potem spał:)
A teraz siedzi i oglada bajke troche odpoczynku dla mamy:)

Liljanna-no to napewno bedzie wtedy radosc :) juz doczekac sie nie moge reakcji.No to gratki za jajecznice;p
 
Ostatnia edycja:
A propo bajek - jak to u Was jest? Bo u nas póki co absolutne minimum, raczej skupiamy się na książkach.

Ale zdarzają się bajki-chwilówki, czyli np. ta dobranocka z pociągami, jest świetna, sama wtedy siedzę z Adą i oglądam jak zaczarowana. :-p

Natomiast strasznie mnie wkurza reakcja na reklamy :wściekła/y: Normalnie jak tylko wiem, że zaraz będzie reklama wyłączam głos, normalnie nie możemy się nadziwić jak te reklamy działają, wiedzieliśmy o tym, ale wiedzieć a przekonać się o tym samemu to różnica.
 
Hej Dziewczynki
Trochę mnie nie było bo miałam doła:-( Mój Tatuś ma raka...nie wiadomo co będzie....Ale ostatnio zdarzyło się coś , co pokazało mi ,że są gorsze tragedie i już sobie wszystko poukładałam...

Czytałam Was cały czas:
Lea, super, że mdłości minęły:)
Lilijanna, ja czasami mam ochotę pooglądac tv, ale nie robię tego, bo Maja łapie zwiechy jak widzi. Zwłaszcza reklamy właśnie:/
luizka, Majcia też lubi smarkac:) A śpioch z niej straszny, bo ma i godzinną ponad drzemkę w dzień i w nocy śpi con. 12 godzin:)
annusia, zdrówka dla całej Rodzinki i Kotka!
Madzia, udanego wylotu. Obyś nie tęskniła za bardzo a Jaś zniósł rozłąkę dzielnie!
agulek, gratuluję wytrzymałości i kaloryfera:p
andzia, kup kuchnię, kup...Gotujący facet jest super! Może rośnie nam nowe pokolenie, które nie będzie uważało gotowania za babskie zajęcie i ciągle pytało "Co na obiad?" :)

Maja coraz więcej mówi. Naśladuje odgłosy 10 zwierząt, mówi mama, baba, dziadzia, daj, tak, cześc... A rozumie, mam wrażenie, wszystko:) Pokazuje paluszkiem w książeczkach wszystko o co poproszę:) No i cały czas się śmieje , zaczepia, droczy się...:) Słodki łobuziak
Miłego dnia!
 
reklama
Adrianna zna zwierzątka, pokazuje, jak naśladujesz to wie co to za zwierzątko, ale od siebie to tylko pokazuje jak piesek sapie, wywali jęzor do przodu i sapie. :laugh2:
 
Do góry