reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
ojjj pusto faktycznie!
Natka - gratulujemy zabkow:)) u nas nie ma jeszcze ani jednego:(
a i przyplatala sie biegunka mikowi wczoraj bylo gorzej dzis juz ciulka lepiej podajemy pascidelka od pani doktor i mamy nadzieje,ze szybko minie!!
 
Witajcie Dziewczyny,
moi mężczyźni śpią a ja mam chwilę dla siebie:-) Pogoda wstrętna, wieje, co jakiś czas pada. Myślałam, że pójdziemy na krótki spacerek ale zrezygnowałam. Za silny wiatr. Wczoraj kupiłam krem z UV 30, już słoneczko jest coraz mocniejsze i trzeba chronić nasze dzieciaczki.
Natka gratki za zęby, 4 na raz wow! U nas na razie są tylko 2.
marii mam nadzieję, że biegunka Miłoszkowi szybko minie.
Szkoda, że tu takie pustki się zrobiły :-(
Miłej niedzieli!
 
Witam. Ale pusto.Tak jak juz napisalam na innym watku udalo sie przejsc na MM :) no i maly nauczyl sie pic nawet herbatke:) No i zaczyna wstawac w lozeczku ale narazie tylko do polowy dupcie podnosi a radosc jego niesamowita.Takze u nas same sukcesy:)

natka-gratulacje za zabki u nas nie ma rowniez zadnego;p
marii-zdrowka
 
Ostatnia edycja:
andziu gratulacje noooo nareszcie masz wymarzone prawko!
Natka gratki za ząbki, mój Alan ma 9 w tym jeden trzonowy no cyrk he he:)
Marii duzo zdrówka dla synka.

Mój maluch rozpoczął 9 m-c, siedzi juz sztywno i od paru dni raczkuje... powoli, ale przemieszcza sie po pokoju. Mówi "mama i baba"......... Dzis dostał katar, chyba zaraził sie ode mnie, bo mnie męczyło pare dni, szkoda mi go , pierwszy raz jest naziębiony bidulek.
A tak to u nas wsio ok, ja pracuje, maluch jeździ do babci, jakos sobie radzą.

Serdecznie Was pozdrawiam, buziaki:)))))
 
witam se

andzia GRATULACJE

a my mamy 4 nowe zęby !!!!

gratuluję ząbków :) u nas nadal kasownik :D

ojjj pusto faktycznie!
Natka - gratulujemy zabkow:)) u nas nie ma jeszcze ani jednego:(
a i przyplatala sie biegunka mikowi wczoraj bylo gorzej dzis juz ciulka lepiej podajemy pascidelka od pani doktor i mamy nadzieje,ze szybko minie!!

zdrówka dla synka...

andziu gratulacje noooo nareszcie masz wymarzone prawko!
Natka gratki za ząbki, mój Alan ma 9 w tym jeden trzonowy no cyrk he he:)
Marii duzo zdrówka dla synka.

Mój maluch rozpoczął 9 m-c, siedzi juz sztywno i od paru dni raczkuje... powoli, ale przemieszcza sie po pokoju. Mówi "mama i baba"......... Dzis dostał katar, chyba zaraził sie ode mnie, bo mnie męczyło pare dni, szkoda mi go , pierwszy raz jest naziębiony bidulek.
A tak to u nas wsio ok, ja pracuje, maluch jeździ do babci, jakos sobie radzą.

Serdecznie Was pozdrawiam, buziaki:)))))

gratuluję skończonych 8 miesięcy, ale ten czas leci:) kurde w sumie za 6 dni Sebus tez konczy 8 kiedy to zleciało???
 
witajcie mamusie.

gratuluje zęboli i skończonych 8 miesięcy ;)

a dzisiaj to mój maluszek został 8miesięczniakiem :p
poza tym u nas kilka zmian. po pierwsze moje prawko :) wszystko juz opłacone w urzedzie, teraz tylko czekam na wydanie ;)
i scielam wlosy na takie krótkie do brody ;)czuje sie swietnie;)
 
reklama
Czesc kochane ale dlugo sie nie odzywalam ale podczytywalam was.. po prostu czasu brak na nabazgranie :no: Ciagle gdzies wychodzimy ciagle cos w domu do zrobienia jest


Ale pochwale sie tym ze ....:-) Oliwci wychodzi zabek :-) w koncu

I zaczyna ladnie dupke podnosic i utrzymywac si ena kolankach do raczkowania :-) I fajnie sie tak gibie w przod i tyl hehe Jestem szczesliwa

Rehabilitacje mamy 19 kwietnia dlatego ze Oliwcia sama nie chce siedziec znaczy siedzi jak sie podciagnie ale sama z pozycji lezacej nie usiadzie dlatego wyslala nas na rehabilitacje... Moim zdaniem Oliwka rozwija sie w sowim odpowiednim tempie... no ale coz rehabilitacja nie zaszkodzi :-):-)

Pozdrawiam was kochane..I ucalujcie dzieciaczki
 
Do góry