reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ja tez juz gluten od 1,5 miesiaca wprowadzam ale nawet te bezglutenowe sa wygodne do trzymania:)Ale normalne tez dawalam:)

a jesli chodzi o reklamy to moj Piotrus lubi ta z latajaca kura bodajze smiplus chyba:)
 
reklama
melduję, że podejście do prawka nr 5 uwalone ;) przyzayczajam się...po raz kolejny łuk. a wczoraj jak zwykle na jazdach plac bezbłędnie, łuk naście razy robiłam i za każdym razem idealnie...jestem po prostu upośledzona egzaminacyjnie...
 
Andziu uszy do góry! na pewno zdasz następnym razem. Tylko się nie poddawaj. Jak już zdasz, to z czystym sumieniem będziesz mogła powiedzieć, że już wszystkie manewry znasz na wylot :-)
Luzika dobrze, że mówisz, że są chrupki bezglutenowe, muszę je kupić. Mały co prawda gluten już wcina, ale jeszcze stopniowo, nie w takich ilościach, więc zaczniemy od chrupek bez glutenu.
Madziuwszystkiego naj! Co by wszystko Ci się układało jak chcesz:-) Wszystkiego najlepszego kochana!

U nas Mikołaj tv nigdy nie ogląda, nasłuchałam się jakie to szkodliwe dla maluszków i zawsze jeśli coś oglądam, to Misiek jest tak ustawiony czy to w leżaczku czy na macie że tv nie widzi.
Wczoraj dałam ogłoszenie na niania.pl i dziś przeglądam zgłoszenia. Co prawda do pracy wracam za miesiąc, a nianie potrzebujemy dopioero na początku kwietnia, ale już zaczelismyu posuzkiwania, bo chcemy żeby do tego czasu od czasu do czasu przychodzila na pare godzin, żeby Mikołaj się do niej przyzwyczail, żeby dobrze poznał nową ciocię, no i żebym ja zdążyła nabrać do niej zaufania :-) Właśnie zaraz muszę wyłączyć w profilu na niani opcję pokazywania nr tel. bo nie wiedziałam że się pokazuje i się rozdzwonił tel. a ja wolę żeby najpierw te wszystkie kobitki się pozgłaszały, żebym mogła poczytać ich profile, a dopiero potem ja się do nich odezwę, a nie tak "na twarz". Kurcze, dziewczyny, trzymajcie kciuki, żeby udało się znaleźć fajną ciocię :-)
 
MADZIA WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO
BOMBUSIU POWODZENIA w pracy !!! jesli chodzi o spanie twój Alanek spi przynajmniej fajnie w dzien ,i dluzej rano a mój znowu niebardzo wiec pada mi juz ok 18/19 i pobudki o 6-6/30
koralowa bo nie doczytałm czy jestescie juz po szpitalu ,
pajka a moze zamiast masełka oliwa z oliwek ja tak robiłam przy oliwi i z kupkami było zdecydowanie lepiej

cosya Gabrys tez tak piszczy najczesciej w nocy do księżyca , w sypialni mamy okno dachowe wiec czesto go widac :-)

a ja padnieta jestem , u GABRYŚIOWI biegunka juz sie skonczyła ale dostał mega kataru od pt , chyba mu ida zeby bo maruda straszna w sb jak odprawialismy meza ur to mi dal taki popis ze szok darl mi sie wniebogłosy 2 h wiec na zmiane siedzielismy z M w sypialni zeby go uspokoic, do LIPCA nie robimy juz zadnych wiekszych imprez dopiero na ich urodziny , moje w tym roku omine
jade zaraz do szpitala do mojej babci , narobila mi wczoraj stracha bo dostala sie do szpitala ,, no ale ma juz swoje lata 88, wiec wszystko niestety moze sie zdarzyc , choc narazie sytuacja jest opanowana

miłego dnia

o a my mamy dzisiaj 7 mcy ! :-)

gratki z okazji 7 miesiecy :) a ile dajesz tej oliwy z oliwek??

melduję, że podejście do prawka nr 5 uwalone ;) przyzayczajam się...po raz kolejny łuk. a wczoraj jak zwykle na jazdach plac bezbłędnie, łuk naście razy robiłam i za każdym razem idealnie...jestem po prostu upośledzona egzaminacyjnie...

oj szkoda, ale uda sie nastepnym razem:)

Andziu uszy do góry! na pewno zdasz następnym razem. Tylko się nie poddawaj. Jak już zdasz, to z czystym sumieniem będziesz mogła powiedzieć, że już wszystkie manewry znasz na wylot :-)
Luzika dobrze, że mówisz, że są chrupki bezglutenowe, muszę je kupić. Mały co prawda gluten już wcina, ale jeszcze stopniowo, nie w takich ilościach, więc zaczniemy od chrupek bez glutenu.
Madziuwszystkiego naj! Co by wszystko Ci się układało jak chcesz:-) Wszystkiego najlepszego kochana!

U nas Mikołaj tv nigdy nie ogląda, nasłuchałam się jakie to szkodliwe dla maluszków i zawsze jeśli coś oglądam, to Misiek jest tak ustawiony czy to w leżaczku czy na macie że tv nie widzi.
Wczoraj dałam ogłoszenie na niania.pl i dziś przeglądam zgłoszenia. Co prawda do pracy wracam za miesiąc, a nianie potrzebujemy dopioero na początku kwietnia, ale już zaczelismyu posuzkiwania, bo chcemy żeby do tego czasu od czasu do czasu przychodzila na pare godzin, żeby Mikołaj się do niej przyzwyczail, żeby dobrze poznał nową ciocię, no i żebym ja zdążyła nabrać do niej zaufania :-) Właśnie zaraz muszę wyłączyć w profilu na niani opcję pokazywania nr tel. bo nie wiedziałam że się pokazuje i się rozdzwonił tel. a ja wolę żeby najpierw te wszystkie kobitki się pozgłaszały, żebym mogła poczytać ich profile, a dopiero potem ja się do nich odezwę, a nie tak "na twarz". Kurcze, dziewczyny, trzymajcie kciuki, żeby udało się znaleźć fajną ciocię :-)

u mnie tez tak jest mio tego smyk nauczył sie odwracac :d
 
no to teraz mam spokój ;)

olać egzamin, w końcu zdam, bo tak na prawdę dobrze idzie mi na jazdach, więc coś tam umiem. stres mnie zjada :/ mam jeszcze teorię spiskową, że na placu manewrowym jest wbudowany jakiś elektromagnes co ściąga auto, dlatego uciekł mi na łuku za bardzo w bok :p

poza tym są i pozytywy dnia dzisjeszego ;) skończyłam zlecenie! ! ! koniec siedzenia po nocy i copyrightingowania :p pieniążki na dniach będą na koncie, więc będzie można kupić małemu nowy fotelik do auta i jakieś fajne krzesełko do karmienia ;) zdecydowałam, ze już więcej nie biorę zleceń. pracuje tak już prawie dwa lata i życia nie mam:/ weekendy i wieczory przed kompem, bo w ciągu dnia przez mojego bąbla albo zajęcia na uczelni nie ma szans zeby cos napisać:/ muszę zabrać się za pracę magisterską i zrobić w końcu coś dla siebie. no chyba, że będzie coś niedużego do zrobienia, żeby wpadło kilka stówek raz na jakiś czas. zresztą baza danych jest już chyba cała zaktualizowana. No i teraz bezkarnie i nieograniczenie mogę siedzieć na BB bez poczucia, że mam zlecenia do robienia :D :D :D

a no i mój kochany synio pomylił dzisiaj noc z dniem. obudził się o 2 w nocy, kulał się na łóżku, kopał, drapał, cyckiem to bardziej się bawił niż jadł...masakra...teraz odsypia dziadu mały. i znowu były mega siki, ale małżon przebrał młodego dwa razy w środku nocy więc przecieku nie było...może te sikanie takie wielkie to na zęby? podobno też tak może być...

Natka - pozdrowienia dla Gabrysia od Gabrysia ;) duży chłopaczek :) dobrze, że już po biegunce, zawsze jest strach...a dla babci dużo zdrówka i siły!!!

Madzia - Wszystkiego naj, naj, naj, naj! :* :* :* :*

Cosya - powodzenia z szukaniem niani ;)

Luizka - Gabulec również uwielbia rzucanie, no i najlepiej żeby mama albo tata podnosili ;) łobuzy małe! a brokuła gabulec uwielbia, wiec moze piotrkowi tez zasmakuje.

Agulek - zazdroszczę natchenia na sprzątanie. ja przymierzam się do hardkorowych wiosennych porządków ;)

Bombusia - jak czuje sie mama pracujaca? ;)
 
kurde, ale pizga. nawet zęby mi zmarzły :/ dobrze, ze wiaterek minimalny, bo przy wiekszymn nie wytrzymalabym 15 minut. i tak za dlugo bylam, bo godzine dobrą. a Sara spi w najlepsze. kurde najgorsze, ze z gondoli wyrasta, a takie temperatury, ze strach wyciagac spacerowke, mam nadzieje, ze chiciaz miesiac jeszcze pociagniemy :-)

Pajka, wlasnie widze na Twoim suwaczku, że urodziłaś Sebusia z identycznymi 'parametrami' co ja Sare :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam sie dziewczyny:-)
Andziu - wierze w Ciebie na pewno zdasz!! wiem ten stres zjada:tak:
Agulek i Luizka - ja to szczerze zapomnialam,ze mozna chrupki dac dziecku ,musze zakupic,ciekawe jak zareaguje:-),bo obecnie je wszystko co sie mu da :szok:
Cosya - ojj bedziemy trzymac z misiem,bo to bardzo ważne zeby ciocia byla fajna:tak:
fusik - u nas wszystkie gazety i papiery bija zabawki :-D
Madzia - Sto lat,sto lat.... wszystkiego NAJlepszego zyczymy z Miloszkiem!!!!
Bambusia - i jak po pierwszym dniu pracy??? jak Alanek zareagowal na mamusie po paro godzinnej nieobecnosci??

U nas spokojnie dzis misiek nawet ladnie spal,dzien wycieczkowy mielismy,pierwsza wycieczka byla w srodku nocy tzn o 3:20 jechalismy zawieźć tatusia do pracy i o 11 na zakupy a pozniej po tatusia do domku obiadek i tak sobie siedzimy teraz mama pisze,tata spi a miloszek w lezaczku sobie gada;-)
milego dnia:-)
 
kurde, ale pizga. nawet zęby mi zmarzły :/ dobrze, ze wiaterek minimalny, bo przy wiekszymn nie wytrzymalabym 15 minut. i tak za dlugo bylam, bo godzine dobrą. a Sara spi w najlepsze. kurde najgorsze, ze z gondoli wyrasta, a takie temperatury, ze strach wyciagac spacerowke, mam nadzieje, ze chiciaz miesiac jeszcze pociagniemy :-)

Pajka, wlasnie widze na Twoim suwaczku, że urodziłaś Sebusia z identycznymi 'parametrami' co ja Sare :-D

noo :) widziałam kiedys własnie :) a jak teraz Twoja pociecha? moj prawie 7800 wazy i dlugi :) 75 cm mial ostatnio
 
reklama
dziękuje dziewczyny za życzenia zdrówka dla babci , dopierpo co wróciłam wykapałam babcie pod prysznicem , przebrałam i położyłam do łóżka kurcze cięzko tak , a chciałam być kiedyś pielęgniarką , potem lekarzem ale niestety nie wyszło ani jedno ani drugie, a ja lubie tak właśnie pomagać , teraz mam okazje tymbardziej że obie córki babci moja mama i moja ciocia za granicą więc nie ma kto za bardzo pomóc

andzia fajne w tych twoich egzaminach z prawkiem jest to że sie nie poddajesz i masz dobre podejście do tych egazminów , wiem tylko że szkoda kasy na to wszytsko ale z takim podejściem uda ci się napewno !!!
pajka oliwy z oliwek możesz dać na początek 2 krople , 3 tylko warto kupić naprawde taką porządną ni ewiem czy na codzień korzystasz , więc na wszelki wypadek napisze żeby przypadkiem nie było to Extra Vergin, bo moja siostra taka kiedys dziecku kupiła i nic nie chciał jeść , a jak ja to zobaczyłam to jej mówie że wcale mu się nie dziwie :-)

byłam u lekarki skonsultować karmienie małego od jutra zaczynamy od gruszki ,potem brzoskwinia, morele, ziemniaczek , dynia , marchewke i jabłko omijamy narazie z daleka

zmykam bo Gabi się obudził
 
Ostatnia edycja:
Do góry