reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

hehe, ok, to jak widac satrsza pani to pojecie wzgledne- dla mnie 55lat to jeszcze osoba w srednim wieku, starsza pani to jakies 10 lat starsza

Co nie oznacza, ze pani 65 letnia nie wychowałaby dobrze dziecka!
Moja mama ma 62 lata i jakos nie boje sie jej powierzyc synka! I jestem przekonana,ze nie bedzie go uczyc jednego wierszyka:)
 
reklama
Lilianna, no powalilo ich w tym rzadzie. No jak mozna az 23% vat na rehabilitacje! nie dosc, ze ubranka dla dzieci z 8 do 23% wzrosly, gdzie i tak byly drogie, to jeszce i to? Petycja oczywiscie podpisana. A jak!

Co do strony z pieluchami, to jest ona pewna, bo nie raz z ich strony dostawalam probki. :)


Dzis moje dziecie slucha plyt winylowych, ktorcyh sama sluchalam w dziecinstwie. Alez on ma radoche! :)
 
Hej Kobitki,
ja już mam dosyć bólu głowy:wściekła/y:codziennie...idzie oszaleć:szok:przez to zupełnie nic mi się nie chce...
Bombusiu dzięki za klikanie na Marcina:-) powodzenia jutro u gina. Ja muszę zadzwonić i się umówić na wizytę ale ciągle jakoś mi wylatuje z głowy:zawstydzona/y:
martuśka powodzenia w załatwianiu kredytu. Straracie się w PLN, czy obcej walucie? My mamy we frankach i jak patrzę na kwotę do spłaty w PLN to jestem :szok:ale co tam, jakoś damy radę:-Dpowodzenia na sesji:-)
no to napisałam...Marcin ma już dosyć;-)miłego wieczorku!
 
Hej Kobitki,
ja już mam dosyć bólu głowy:wściekła/y:codziennie...idzie oszaleć:szok:przez to zupełnie nic mi się nie chce...
Bombusiu dzięki za klikanie na Marcina:-) powodzenia jutro u gina. Ja muszę zadzwonić i się umówić na wizytę ale ciągle jakoś mi wylatuje z głowy:zawstydzona/y:
martuśka powodzenia w załatwianiu kredytu. Straracie się w PLN, czy obcej walucie? My mamy we frankach i jak patrzę na kwotę do spłaty w PLN to jestem :szok:ale co tam, jakoś damy radę:-Dpowodzenia na sesji:-)
no to napisałam...Marcin ma już dosyć;-)miłego wieczorku!
Agulku jak piszesz posta to codzennie wstaw ten link na głosowanie bede klikac:))))
 
Hej kobitki
Parę dni się nie odzywałam bo u mnie tez w domku mini szpital - mąż chory no i niestety zaraził młodego:-( Ale póki co młody lepiej znosi niż tata;-) praktycznie po nim nie widać że coś mu jest, tylko gardełko boli i suchy kaszelek ma, a tak to humorek mu dopisuje. Byliśmy u pediatry to się przez całe badanie cieszył do babeczki:-D Mąż w domu do końca tygodnia więc mam moich obu facetów w domku:-) Co prawda muszę przy nich trochę poskakać ale co tam:-p niech mają:-D
Natka - szarlotka się właśnie piecze;-) a łyżwy fajny pomysł - na pewno będziecie się super bawić, pamiętam że jako dzieciak uwielbiałam z mamą chodzić na łyżwy, teraz też bym chętnie poszła, całe wieki nie byłam:sorry2:
luizka - super że rehabilitacje zakończyły się sukcesem no i miłego urządzania się
Bombusiu - zdrówka, wiem co czujesz ja przechodziłam coś podobnego jakiś czas temu:sorry2: A czemu od gina musisz mieć zaświadczenie? Ja musiałam zrobić normalne badania u lek med pracy. Jestem niestety zdatna do wykonywania zawodu:-p
Martuśka - powodzenia z kredytem, my mamy swój do bagatela!!! 2040 roku:szok:. Kurcze nawet filmy sf czy katastroficzne nie miały takiej daty;-) Ale co swoje spłacać to swoje a nie za wynajem płacić komuś.
Cosya - nie wykluczaj nikogo, jak ci ktoś podejdzie to spotykaj się i próbuj. Przyjaciółka moja dopiero za którymś kolejnym razem (a było ich sporo) trafiła na tą właściwą panią więc nie poddawaj się. Powodzenia!!!
koralowa - płyty winylowe:tak:, oj jak byłam mała to też słuchałam, zbierałam bajki muzyczne, fajna sprawa i uczy i rozwija dziecko, jak synek będzie starszy też będę go przyzwyczajać do innej formy rozrywki a nie tylko bajki w tv
Lilijanna - petycja podpisana, chory ten nasz kraj:-(
riba - zdrówka, kuruj się mamusiu
agulek - współczuję bólu głowy, wiem jak to może dać w kość, trzymaj się kobietko
madzia83 - fajnie jak mąż w domku prawda? nawet jak na L4:-D
missi, Lobelia, - hej hej mamuśki
 
pati, no fajna sprawa te bajki winylowe. Minus taki, ze prawie wszystkie sa poniszczone. polamane lub porysowane. Ale czesc mozna kupic na plytach cd. I to dokladnie te wersje, co byly na winylu! Jak uzbieram troche kasy to kupie mlodemu swoje ulubione bajki - pchle szachrajke, misia swiata i bajke o prapra sloniu. Do tego plyte z pisenkami z plecaka tik-taka. :) nawet moj maz byl zdziwiony jak maly rozdziawial z radochy buzie. :)
 
Też widziałam te wznowienia, moja mama kupowała dla wnuczek (mojego brata córek) ale dziewczyny nie bardzo chciały słuchać, więc może uda mi się wycyganić ;-)
Też słuchałaś bajki o pra pra słoniu?:-D fajna historyjka i Piotr Fronczewski który do tej roli był idealny, do tej pory pamiętam niektóre piosenki z tych bajek. Ja lubiłam też Dziwne przygody Pana Zająca, Baśń o złotym ptaku, Bajkę o Tadku Niejadku (to już króciutka bajeczka z tych małych płyt) i wiele innych - miałam tego całą siatkę:-D fajnie tak powspominać. Oby nasze dzieciaczki też polubiły nasze skarby z dzieciństwa.
 
tak, mialam bajke o prapra sloniu. ;) Ale i tak nic nie moglo pobic misia swiata, ktora wrecz kochalam. Jakis czas temu dorwalam niezniszczony winyl i juz mnie tak nie zachwycila jak dawniej. Ale pchla szachrajka to bezbled i do teraz ja lubie. No i polubilam bajke o prapra sloniu. I fakt, fronczewski pasuje do niej idealnie. :) tych pozostalych niestety nie znam. Nie mialam ich.
A ja nie wytrzymalam i kupilam malemu piosenki pana tik taka. :p No nie moglam nie kupic. ;P
Wrzuta.pl - ! www polskie-mp3 tk ! tik-tak - piosenki pana tik-taka - 01 pan tik-tak (wstep)
 
reklama
koralowa - no klasyka:-D wcale się nie dziwię że nie wytrzymałaś i kupiłaś synkowi
a najśmieszniejsze jest to że jak śpiewam mojemu szkrabowi takie różne piosenki bo bardzo to lubi to się dziwię ile człowiek z dzieciństwa tego wszystkiego pamięta (a ze studiów prawie nic:-D) Mały lubi np jak mu śpiewam Domowe przedszkole:-p
z klasycznych bajek fajny był jeszcze Lata ptaszek, Guliwer w krainie Liliputów, no i dużo by wymieniać;-)
 
Do góry