reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Andziu współczuje Ci takiej kumpeli, naprawdę jak ma się takich przyjaciół to wrogowie niepotrzebni. Taka wszechwiedząca, co to wszystkie rozumy pojadła... Ja na pewno bym jej wygarnęla, po prostu pojechałabym do niej i powiedziała od siebie parę słow i zakończyła znajomość. Ale ja to raptus jestem :-) W każdym razie nie przejmuj się, bo nie warto, głupich ludzi pełno na tym świecie, a Ty wiesz najlepiej co jest dobre dla Twojego dziecka.


My dzisiaj zgodnie z zaleceniem pediatry podalismy samego ziemniaczka...dosłownie 3 łyżeczki :-) i wiecie co... naprawdę wyszło jakbym małemu jakąś truciznę podawała :-D Normalnie przy ziemniaku, marchewka to rarytas. Tak się krzywił, pluł, na koniec miał odruch wymiotny a potem zamknął usta i nie chciał więcej otworzyć... no nie mogę...:-) i kto by pomyslal ze za parę lat będzie frytki wcinał aż miło :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczyny cus ostatnio nie mam czasu na BB :no: mlody baaaardzo aktywny i marudny cale piastki w buzi laduja "litry" sliny:hmm: kiedy te zabki wyjda :wściekła/y::wściekła/y:. Cale szczescie noce przesypia calutkie :tak: ale w ciagu dnia daje mamusi popalic:baffled::sorry:.

Inka
ojoj to mialas poczatek roku ale wazne ze juz wsio ok!

Andzia ja bym podziekowala za taka znajomosc:no::wściekła/y: i opin...dolila ja konkretnie!!! co za malpa jedna no sorki ze tak ale az mi sie cisnienie podnioslo!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Bombusiu jejus ja ci tak po cichu zazdroszcze:zawstydzona/y: ze Alanek potrafi tak ladnie spac na spacerku ;-) moj terrorysta dzis na spacerku pospal az 20 minut:oo2:. Czy mi sie wydaje czy Alanek u nas na sierpniu to rekordzista jesli chodzi o zabki:-D to rzeczywiscie musi byc fajowy widok jak te "wsyskie cy albo ctely zabki widac":-D

Cosya u nas taka reakcja byla na ziemniaka z cukina :-Dno zamknol buzke i nie chcial za nic w sweicie buzi otworzyc.

Agulek80 ja tam chodze w gumniokach:-D nawet i w niedziele :zawstydzona/y: bo mi najzwyczajniej w swiecie butow szkoda:-D jak taka pogoda.

:szok: jesssos jakie ja bledy robie:ninja2::wink:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny. Pamietacie mnie jeszcze?
Jesli nie to zrozumie, macie takie prawo. Zadko tu jestem ostatnio. Ale powiem szczerze ze czasem podczytuje ale napisac nie mam jak bo wiece jak to z małym. W ciągłym biegu sie jest.

A wiec u nas to wszystko tak wyglada:
Karmienie: Mateuszek zje wszystko.. wszystko mu smakuje, wszystkie owoce, obiadki, kaszki.. prócz kleiku ryzowego.. jak zagęszcze nim mleko to za cholere nie zje. Uwielbia jesc z łyzeczki (bardziej niz z butli) radzi sobie jak profesjonalista. Jestem dumna :-) herbatek nie chce pic. Jeśli wypije 20ml to eureka. Zato uwielbia sok z marchewki z HHiP.
Spanie: Noce przesypia całe. Na wieczór daje mu zagęszczonej kaszki i śpi 12 godzin:-) ale w dzien nie jest juz tak kolorowo.. Jesli przespi godzine to jestem dumma :) krótko mi śpi ale czesto. Wczoraj jak zasnął na spcerku to spał później w domu dwie godziny. Byłam w szoku:-)
Jeśli chodzi o zęby to ich narazie nie widac.. Za to litry śliny lecą.. Wszystko co znajduje sie w zasięgu raczki ląduje w buzi.. łapki oczywiscie tez, ale czytam i widzie ze to standard :tak:
Siedziec tez jeszcze sam nie potrafie.. Ale wszystko z czasem :)

inkaaa4- oj współczuje początku roku. Mój mały tez czasem ma niezłą chrypke. Przewaznie jak dłuzej popłaczej. Jak myslicie powinnam to zbadac?
andzia1987- rany współczuej takiej "kumpeli" Ja bym sobie nie dała i jej wszystko wygarneła. A co ona sobie myśli.. beszczelna jedna!! wrrr!! Ale pociesze Cie.. Tez mam taką znajomą :) miło jest :p
agulek80- nasz Mati jest bardzo torelancyjny.. Samkuje mu i kupki tez sa super :) Tak ze my takich problemów nie mamy i odpukac..
Bombusia- gratulacje dla Alanka! Rekordzista z tymi ząbkami super :tak: Buziaki dla niego :) Powiem szczerze ze ja sie boje troche tego ząbkowania. No wiece dziecko gorączkuje i wogóle, mam stracha. Powinnam sie bac czy tylko to takie wielkie straszenie? wrrr..
Coysa, Lea28- Mateusz wcina ziemniaczki z dynią :D

Mały śpi, maż w pracy to troszke naskrobałam :)
 
Ostatnia edycja:
Inkaa - współczuję przejść, dbajcie o siebie!!
Andzia - o żesz &*%^$@# no normalnie nóż się w kieszeni otwiera, nie znoszę ludzi którzy w twarz mówią co innego a za plecami obrabiają, współczuję kochana, pozostaje tylko pożegnać znajomą "ciepłym" słowem i nie przejmować się, buziam
Cosya - jakbym swojego widziała, wczoraj też próbowaliśmy ziemniaczka, trucizna to mało powiedziane:-D myślałam że tylko mój tak się krzywi:-D:-D:rofl2:
Lea - powodzenia z małym terrorystą, oby ząbki szybko wyszły
Ewelinka - ja pamiętam, fajnie że maluszek tak ładnie je i się rozwija, gratulacje mamuśka
A my w weekend widzieliśmy się z rodzinką z Holandii - stwierdzili że nasz Miłek jest tak słodki że powinniśmy sobie drugie zrobić :rofl2::-D:-D:-D
 
Cześć Dziewczyny,
dziś była mała kupka ale twardawa;-) wczoraj Marcin dostał jabłko z brzoskwinią, więc dziś powinno się już odblokować po tej marchewce..oby...szkoda, że tak dziła na Małego ale może za jakiś czas będzie lepiej. Na razie marchewka idzie w odstawkę;-)
M poszedł do pracy a mi się nic nie chce:-( pogoda kiepska, bo pada deszcz, więc dziś spacer z parasolką i folią na wózku...Marcin właśnie się obudził i coś stęka oraz liczy paluszki u rączek;-) co jakiś czas zaczepia też misia.
pati przyjdzie pora to "zrobicie" sobie drugie;-)
ewelinko super, że Mateuszkowi wszystko smakuje i dobrze sobie radzi z jedzeniem. Ja nie podaję nic butelką, w sumie to tylko podaję owocki więc łyżeczką :-)
Lea moje gumiaki nie są z tych modnych ;-) są takie zwykłe, zielone ale w sumie już chyba się nie będę przejmowała, bo mi szkoda butów
miłego dzionka!
 
Cosya, Lea mój Alan tez ziemniakami z dynią pluł w koło, w ogóle to on na te nowowsci to tak sobie , nie jest za chętny, raz poje, na 2 dzień juz pluje,wczoraj jabłko-brzoskwinia-baban zjadł dosc chetnie, dzis juz olał posiłek grrrr... jak ma humor, a kaszek nie podaje , bo on duuuzy jest wiec nie chce go tuczyc:pPP
Ewelinko super, ze Mati tak ładnie wcina słoiczki i dobrze sie rozwija, pozdrawiam
agulek najważniejsze to sucho w butach, a reszte olej!
pati no to nic tylko brac sie do roboty i "zrobić" rodzeństwo hi hi:)))

No i zostalismy sie sami, M w pracy, Adi w szkole, walcze sama:biggrin2:
Nocka srednio tzn. obudził sie o 1.00 a potem o 4.00 ale był tak przesikany, ze:szok::szok:, caaaalego go przebierałam wiec sie rozbudził, ale dałam pic, zgasiłam swiatło i troszku sie pokecił i usnał, potem zjadł o 6.30 o do 8.00 pospalismy:tak:....u nas dzis jest tak ciemno, ze swiatło musze swiecic:angry::baffled:
Melduje , ze Alan spi juz od srody w łózeczku, ani razu nie usnał w leżaczku, a od dzis wdrażam usypianie samemu, no bo słuchajcie zawsze w nocy usypia sam jesli sie rozbudzi, nigdy go nie usypiamy:no:, a w dzień trzeba go poklepac, pomiziac i to czasami trwa:wściekła/y:, własnie usypiał 10 min. ale tylko podchodziłam go nakryc i pokwękał, pomarudził i spi:-D:sorry2: bede walczyc, bo niedługo idzie do babci to oby jej nie wykończył z tym zasypianiem:rofl2:
 
Witam .Dzis moj szczesliwy dzien wreszcie dostalismy mieszkanie:) 2 pokojowe 49m2 nowe bloki:) juz zaczynam kupowac wszystko do malego pokoiku jestem mega szczesliwa:)
 
hej Kobitki:-), u nas weekend jakos przeleciał na nic nie robieniu..tylko choinkę rozebraliśmy bo sie cała posypała - mielśmy świerk, a jemu igły opadają. Cały czas walka z kupą. Ja już głupia jestem. Marchewa dawno odstawiona, poję Baśkę soczkiem jabłkowym i herbatką rumiankową, daje jabłuszko, a te cholerne kupy co 2 dni w wielkich bólach. No gadałam z lekarką, ale ta mówi ze pewnie za malo Baśka pije, a ona pije soczku + herbatke, spokojnie z 200 ml na dzien :tak:Nie wiem czy wasze Maluchy piją wiecej??
Agulek 80, jednoczę sie z Tobą w kupkowych zmaganiach;-)
 
hej Kobitki:-), u nas weekend jakos przeleciał na nic nie robieniu..tylko choinkę rozebraliśmy bo sie cała posypała - mielśmy świerk, a jemu igły opadają. Cały czas walka z kupą. Ja już głupia jestem. Marchewa dawno odstawiona, poję Baśkę soczkiem jabłkowym i herbatką rumiankową, daje jabłuszko, a te cholerne kupy co 2 dni w wielkich bólach. No gadałam z lekarką, ale ta mówi ze pewnie za malo Baśka pije, a ona pije soczku + herbatke, spokojnie z 200 ml na dzien :tak:Nie wiem czy wasze Maluchy piją wiecej??
Agulek 80, jednoczę sie z Tobą w kupkowych zmaganiach;-)

Lobelia mój wypija ok.120 ml herbatki, a podawałas ułatwiającą trawienie Hippa???? u nas działa:)
 
reklama
hej. właśnie czekamy na księdza :p dzisiaj kolęda. dziękuję za wsparcie. dobrze mi zrobiło wygadanie, tzn. wypisanie się ;) kochane jesteście!

luizka - gratulacje! a gdzie mieszkanko? też fordon ?
co do jedzonka - my dzisiaj daliśmy małemu brzoskwinkę - słoiczek hippa, tylko trochę i wszystko wybełtał :/ a smakowało aż się uszy trzęsły!
qrde, akurat było parę dni ładnej pogody a ja zabiegana, nawet nie miałam czasu na spacer z małym :/ nosz masakra, sesja się zbliża, masa zaliczeń, prace do pisania no i do tego te moje zlecenia...zadyma
Cosya - ziemniak ? a nam pediatra mówił, że najpierw własnie marchewa, bo skrobię dzieci mogą źle trawić
ewelinka - u nas ślina rownież potokiem leci ;)
pati - no to za ciosem trzeba iść ;)
 
Do góry