reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Postaram się włączać w miarę możlwości do rozmowy:)
luizka fajnie, zę już po szczepieniu, życzę spokojnego wieczorku:) A tak wogóle to mało pisałam, ale czasem tu zaglądałam i zawsze mocno trzy.małam kciuki za Ciebie i Piotrusia. Podziwiam Cię, jak dzielnie przez to wszystko przeszłaś. Dużo zdrówka!!

weroneczka do mnie też Mikołaj nie przyszedł:-( A na dodatek M wyjechał w delegację i cały tydzień same siedzimy:-( A co do diety to trzymam kciuki za zrzucane kg. Ja się boję, bo już ważę 7 kg mniej niż przed ciążą i i ciągle chudnę. NIe wiem czy nie powinnam porobić jakiś badań, bo wszyscy na mnie krzyczą że już znikam.

Bombusia to całe szczęście, żę tata ma taki refleks. Ja wlaśnie dlatego boję się sama jeździć z dzieckiem samochodem, bo kierowca ze mnie żaden, wyjeżdżam tylko od czasu do czasu, zawsze jak M siedzi obok, a potem jak on jest w pracy to się boję autkiem wyjechać sama i się denerwuje, że musze wszędzie dygać na nogach. Może się wkońcu przełamie, bo ułatwiło by mi to życie:-)

agulek my też mamy wózek z dużymi, pompowanymi kółkami i chodzimy na spacerki, Lekko nie jest, będę miała niezłe muły jak nie będą odśnieżać chodników!!:-D I mała oczywiście śpi na polku zawsze, przecież noskiem oddycha. Ale wymyślają nowości:szok:

fusik ale fajnie masz, że mąż na wychowawczy idzie:-) Ja tez powinnam wracać do pracy, ale żal mi bardzo małą z kimś zostawić, dlatego postanowiliśmy że dopóki nie skończy roku zostanę w domu. Zaciśniemy pasa i damy radę:-) A przynajmniej nie przegapię jak zacznie raczkować, chodzić itp.
 
reklama
Bombusia a jaką masz matę? Bo ja mam dwie taką
CANPOL MATA KOJEC WESOŁA FARMA 2/287 + GRATISY! (1336959708) - Aukcje internetowe Allegro i taką
NOWA FISHER PRICE MATA RAINFOREST L1664 + BONUS !! (1346991819) - Aukcje internetowe Allegro

I ta fisher price jest lepsza, bo ma większe zabawki, po prostu. Canpola mieliśmy pierwszą i fajnie tylko, że Ada szybko się w niej nudziła, bo te zabaweczki malutkie, dostała teraz od moich koleżanek fisher price i jest zachwycona, na Canpola nadal nie reaguje, a i tak choć na 5 minut tam Ją wkładam.
Ja tez mam canpola, ale jeszcze gorsza niz ta Twoja i na tej mojej maly juz zupelnie sie nudzi, bo kompletnie na niej nic nie ma.
MATA EDUKACYJNA LEW FIRMY CANPOL !!!!!!!!!!!!!!!!! (1348857699) - Aukcje internetowe Allegro
Mam jeszcze te BABY MIX Mata edukacyjna (3 rodzaje) +GRATIS! W-wa (1264890781) - Aukcje internetowe Allegro (ta ze sloniem) i z tej jestem ciut bardziej zadowolona. Ale i tak chcialam sama kupic mate i chcialam zupelnie inna (fisher proce lub tiny love; i nie patrze tu na cene, bo bylam sklonna kupic uzywana). A te to nietrafione prezenty.
A jakie to są 6+???? heh
Ja teraz kupuje miękkie grzechotki z materiału, bo on je gryzie i takie na ręke tez są fajne i jutro ide zakupic
BRIGHT STARTS GRZECHOTKA NA RĘKĘ 0+ 8531 BOBORAJ (1286852350) - Aukcje internetowe Allegro
oooo cos takiego
ponadto kupie edukacyjna na gwiazdke , która wydaje dzwieki róznych zwierzat:)
Ja swemu jakis czas temu kupilam identyczne grzechotki, ale jego one nie interesuja, tak samo jak skarpety z grzechotkami. :p

No nareszczie maly po 4 godzinnej drzemce popołudniowej wrócił do siebie i sowjego rytmu :) Dziś nawet pierwszy raz przekręcił się z brzuszka na plecki i próbował z plecków przekręcić się na boczek ale jeszcze nie dokońca mu to wyszło :)

Mój szkrab od dziadków dostanie taką matę:
BRIGHT STARTS MATA PLAC ZABAW DELUXE 3W1 + GRATIS (1246705171) - Aukcje internetowe Allegro
ciekawe czy mu się spodoba :)
extra ta mata. Mi sie podoba. :)

No jestem ciekawa czy jutro uda nam sie wybrac na masaze... dzis sama malego wymasowalam . Jezeli nie bedzie padac to jakos nam pojdzie ale jak znowu napada to nie da rady ...szkoda ze nasze dzieciaczki takie male i nie mozna jechac sankami heh a nie wozkiem po zspach hmmm chyba ze wymysla plozy do wozkow;p

hm to moze opatentuje taki wynalazek ;p;p

Zobacz załącznik 305856 ale znalazlam takie cos hehe tez w sumie dobre ;p tylko latwo o wywrotke;(

Heh, no juz taki wynalazek, jak sama zauwazylas wynalezli. Tutaj nawet jest opisane jak takie cudo zrobic samemu nie tylko z sanek ale i z... nart. ;)


Poradnik Ma
 
Ostatnia edycja:
ej no. polowe postu mi zjadlo...

pisalam, ze o wywrotnosci sanek swiadcza plozy. jesli sa ustawione rownolegle |-| to na bank beda sie wywracac. jak pod katem, to sie nie wywroca /-\

No i pisalam, ze maly w niedziele byl ochrzczony. Byl grzeczny cala msze, ktora ladnie przespal. A chrzcil go ksiadz, ktory nam udzuelal slubu. Chrzestni to tez nasi swiadkowie, wiec niezle jaja. ;) Chzrstnym mial byc moj brat, ale sie rozchorowal i nie mogl przycjechac. To samo mama, bo z nim zostala. Przyjechal tylko tato (na 2 dni doslownia i tak sie poprztykalismy i to dosc ostro). Imprezka przebiegla spokojnie, a tez mielismy pewne obawy co do paru osob.

Za to caly poniedzialek przelezelismy w lozku. Odsypialysmy meczaca niedziele. ;) Przynajmiej japrobpwalam odespac. :p
Dzis pojechalismy do lekarza. Spoznilismy sie bita godzine, bo nie dosc ze maly nie dal sie szybcie wyszykowac to jeszcze ponad pol godziny szukalam miejsca parkingowego pod klinika no i stalismy w mega kolejce do rejestracji. Lekarce, tkora mi powiedzial to samo co sama wiezialam maly sie nie spodobal i mamy chodzic na rehabilitacje. Dokladnie zajecia -6 zabiegow 2 x/tydz - zaczynamy... 11 stycznia! Paranoja! Bo miejsc nie ma! To po cholere ja skladki oplacam? Jutro ide na szczepienie, pogadam z pediatra co on na to. Moze pojde prywatnie do neurologa, ktory moze ciut wiecej mi powie? No i na rehabilitacje do stycznia to i tak jestem teraz zmuszona chodzic tez prywatnie. Szok!
 
luizka4don moja bratanica w tym wieku kocha pluszaki, najlepiej duże i kolorowe, ale może rzeczywiście skonsultuj prezent z rodzicami malej.
agulek80 mój M pracuje w domu i teoretycznie mógłby z małym siedziec, ale tylko teoretycznie bo dziecko w tym wieku nie da mu nic zrobic. Zostaje jeszcze teściowa emerytka, ale ona się niestety nie nadaje. Do roboty już 10 lutego mam wracac :(
weroneczka Pewnie, że zlewam tesciową, ale to specyficzna babka, długo by pisac..na szczęcie jestem cierpliwa i i uparcie będe robic po swojemu. A z zamieszkaniem u niej to niestety nie miałam wyboru, pocieszam się, że to tylko chwilowo, a mieszkanie mamy praktycznie do swojej dyspozycji bo ona często wyjeżdza. ZObaczymy jak będzie.
Bombusiu moi rodzice przywieżli mi w niedzielę poporcjowaną cwiratkę świniaka i cały zamrażalnik zapchany mięsem ;)
Mam taki gryzak: Gryzak Dziąsełko BabyOno Nowość 2kolory Super (1341869636) - Aukcje internetowe Allegro smaruję go maścia bobodent i podaję małemu do gryzienia, tylko musze przytrzymyac bo go wypluwa co chwilę. Chyba troszke mu to pomaga bo jest wtedy zadowolony.
Kurna, ja karmię cyckiem, a przed spaniem daje butlę z 200 ml swojego ściagniętego, a ten wypija to w pare minut, może cos jest nie tak??
hopsasanka zazdroszczę tego macierzyńskiego, mozna w spokoju cieszyc się dzidzią.
koralowa ile płaci się ksiedzu za chrzest?
A ja zakupiłam synkowi taki pamietnik UROCZY PAMIĘTNIK DZIECKA - ANNE GEDDES żołty (1306080731) - Aukcje internetowe Allegro już mi szkoda, że on tak szybko rośnie i czas tak szybko biegnie :( Jak dojdzie to napisze czy fajny.
Spacer dzisiaj zaliczony, mieśnie wyrabiam na zaspach :/ a mały już ledwo się mieści do gondoli (mam jedo fyna) pewnie po nowym roku trza będzie sie przesiąśc do spacerówki.
 
Hejka!

Ostatnio mamy super nocki, maluch je 1 x ładnie spi, rano sobie gada jak sie obudzi to ja jeszcze dosypiam, a jak kwęka to włączam mu projektorek i jest spokój.:-)

lahimka pisz pisz z nami;-)ojjj a czemu sie boisz jeździc samochodem? długo masz juz to prawko? moze za mało jeździsz i dlatego?:cool2:
koralowa, a czemu masz rehabilit. z maluchem przypomnij??? i tylko 6 zabiegów??:szok: to mozna se w doope wsadzic to nic nie da kochana:no: my mamy 20 do wybrania (zostało 6 ) i jeszcze bede cwiczyc z maluchem w domu:sorry2:
Misssi tak sie domyslałam,ze chodzi o tego gryzaka:-D zastanawiam sie czy tez go zamówic, bo mój nie toleruje smoczka-gryzaka, mam w domu najrózniejsze kształty i czasem NUka possie, ale to raczej dla zabawy i nie wiem czy jest sens zamawiac:confused::eek:hmmmm.....mój w gondli nie jeżdzi juz od dawna , tylko w spacerówce, ale na leżąco oczywiscie:tak:

Znów napadało sniegu grrrr:wściekła/y: dzis sie balkonujemy:-p!!!!
 
Paskudnej pogody ciąg dalszy wrrr. A mi dokucza kolejny dzień brzuch ;/ mała w nocy też męczy się z pierdziuszkami ehhh. Dziś ramach rozrywki zaczęłam robić ozdoby świąteczne :p
 
właśnie wróciłam z egzaminu [L]...uwaliłam :/
teoria zdana bezbłędnie. i tak sobie czekałam z M. na swoją kolej na praktyczny, i tak się nakręciłam, że pojadę, zdam i będzie cacy...a nawet z placu nie wyjechałam. Pierwsze zadanie - miałam sprawdzić poziom płynu w spryskach i światła awaryjne...pięknie. no i już przygotowuje się do jazdy, lusterka, zagłowek, światła, pasy. wszystko gra...no i ruszyłam. a babka do mnie STOP. za bardzo się nakręciłam i zapomniałam tych pierdzielonych awaryjnych wyłączyć...druga próba. nogi zobiły mi si jak z waty, w brzuchu zakręciło, ręce trzęsły się jak osika...i dupa...za szybko sprzęgło i zgasł...i w taki sposób zawaliłam exam nie przejeżdżając nawet 5 m :/ buuuuuuuuu :-(
poprawka w sylwestra...
 
reklama
Do góry