reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

ja nie mam pojęcia co kupić małemu na święta tym bardziej, że fundusze ostro ograniczone...w święta czekają nas chrzciny... i na dodatek ten pierdzielony egzamin :/
interaktywnych zabawek nie mam co kupować, bo kuzynka obiecała po swojej córci wynalazki z fishera, pieska, krzesełko, ślimaka, wiaderko i coś tam jeszcze. poza tym mam takie wrażenie, że te interaktywne zabawki są zbyt mocno stymulujące dla dzieciaczków, szczególnie takich malutkich jak nasze...a bez sensu jest moim zdaniem kupowanie prezentu, który przez najbliższe miesiące będzie czekał aż dziecko podrośnie.
na pewno chcę kupić taki dmuchany wałek na którym można kulać dziecko a potem służy do nauki raczkowania. Poza tym na tym etapie maluch będzie zachwycony czymś co się rusza. ostatnio widziałam w sklepie takie fajne bączki z kuleczkami w środku. myślałam też żeby kupić nieduży dmuchany basenik i do tego furę piankowych albo plastikowych piłeczek :p chociaż z drugiej strony za chwilę będziemy rozkładać kojec i tam można wsypać piłki. na razie myślę...
 
reklama
Hejka .Wczorajszy dzien maly przeszedl w miare po prostu potrzebowal wiecej mojej uwagi.Dzis za to grzeczniutki i caly dzien gadulil juz nie ma takiej godziny w ktorej przynajmniej 15 by mi nie opowiadal heh pocieszne dzieciatko:) Dzis musialam jakos ulokowac ciuchy malego no i jakos sie zmiescilam jedna szafa jednodrzwiowa ciuchow na teraz a druga dwudrzwiowa cala zawalona na wieszakach i na polce az ja musialam wyniesc swoje rzeczy do tesciowej. Ale ciesze sie ze malemu nie bede musiala tyle rzeczy kupowac bo do 1,5 roku to ma naprawde duzo :) Jutro znowu na masaze a od niedieli zaczynamy z vojta .Chrzesniaczce kupilam na swieta kuchnie plastikowa z calym wyposazeniem mam nadzieje ze bedzie sie bawic chodz jak to dziecko ona woli rzeczy zakazane np.telefon pilot albumy ze zdjeciami heh taki maly łobuziak:)

Koralowa- no rzeczywiscie z tymi terminami masz lipe;( Ja na szczescie nie mam problemu z terminem .
 
luizka, to masz fajnie.

A co do vojty, to przygotuj sie psychicznie, ze dziecko bedzie podczas tych cwiczen plakac. Zanim dziecko do nich sie przyzwyczai to kazde placze. Wiem to z autopsji. Szkoda, ze mojej mamy nie ma, bo ona to w tej dziedzinie wykwalifikowana i przynajmniej pokazalaby mi jak z malym cwiczyc i robilabym to sama w domu. A tak... czekaj se do stycznia. :/ ALe i tak wybieram sie prywatnie na rehabilitacje. Pochodze miesiac prywatnie a pozniej normalnie panstwowo. Nie chce czekac, bo czekaniem tylko dziecku moge zaszkodzic.
 
Dziewczyny pisałyście jakiś czas temu o zabawkach z serii mój pierwszy owoc, czy któraś z Was kupiła? Ja się właśnie zastanawiam nad zakupem, ale nie wiem czy warto??
 
Hej dziewczynki,
a ja czytam, podczytuję, ale na odpisywanie już sił brak.
Po 12 grudnia już powinnam nie tylko czytać, ale i pisać regularnie :-)
To znaczy, po chrzcinach :-):tak:
Teraz mam urwanie głowy (od dłuższego czasu) :/
Pozdrawiam Was wszystkie, dziewczynki :-D:-)
P.S. Choć może nie piszę, to nie znaczy, ze mnie tu nie ma ;-):cool2::evil::rofl:
 
Dziewczyny pisałyście jakiś czas temu o zabawkach z serii mój pierwszy owoc, czy któraś z Was kupiła? Ja się właśnie zastanawiam nad zakupem, ale nie wiem czy warto??

Polecam banana,kupowałam na prezent
,jest super.Dziewczyny maja pomarańcze i są rewelacyjne podobno.
 
Hej Dziewczyny,
mojemu Małemu ciągle furczy w nosku:-(pogoda okropna, wieje, śnieg topnieje i zrobiła się straszna ciapa..nie wiem jak pójdziemy dziś na spacer...
kiniusia oby chrzciny były udane:-)
andzia spokojnie wszystko będzie dobrze:-) i chrzciny i egzamin:tak:
olu dobrze że lepiej z kolkami. Długo jesteś na dworze:-) ja zazwyczaj około godziny ostatnio, ile można chodzić jedną trasą kilka razy i tak chodzę:-)
mały obudził się lewą nogą...spadam
miłego dnia
 
Koralowa - wiem wiem ja juz rechabilituje 3 miesiac vojty :) tylko mialam przerwe po operacji. A maly juz prawie wogole nie placze przyzwyczail sie do tego:)

Bombusiu - No to gratuluje:)Super wiadomosc . Cos czuje ze moje dziecie tez niedlugo zazabkuje bo rece non stop w buzi i 3 razy dziennie sliniakj zmoczony nawet w nocy jak sie przebudzi jezdzi po dziaselkach:)

misssi - ja mam juz od poczatku banana i to najlepsza zabawka mojego dziecka:)
 
reklama
Witam dziewczynki.
Moje maleństwo drzemie, więc mam chwilę. Na temat pogody szkoda się wypowiadać, deszcz, wiatr, roztopy. Do d... dzisiaj idziemy. Chyba zgniję w tej chałupie.

Ola ząbek? O WOW. Jestem w szoku. Trzymajcie się dzielnie z tymi kolkami. Cium!

Lea może cos mu podaj na to zabkowanie, będzie spokojniejszy.

andzia wg mnie ekstra pomysł z tymi kulkami, ale niestety trzeba mieć warunki lokalowe :-) Za niedługo jak wstawię kojec to już w ogóle nie będzie miejsca.

koralowa życzę cierpliwości z naszą służbą zdrowia.

kiniusia no fakt, dawno Cię nie było. Udanej imprezki chrzcinowej!

agulek u nas też pogoda do d... Pozostaje siedzenie w domu. Wrrrr :no:

Bombusiu GRATULACJE dla Alanka z okazji ząbka :-D

W ramach rozrywki. o ile Joachimcio pozwoli robię makaronowe choinki. Idę więc bo znów dzień przed kompem mi zleci.
Całuski w tą paskudną pogodę!!!
 
Do góry