reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Hejka!!!!!!!
My bylismy w marketach na zakupach gwiazdkowych, pokupiłam róznosci i sporo soiczków po 4 m-cu i herbatke Hippa malina z dziką rózą, pampersy i wydalismy kooope kasy grrrr, ALanek został z bratem pojechalismy sami:))))
Zaraz jedziemy na zaległe imieninki do mojej siostry i biedny Alank musi znów zakladac kombinezon, a on tego ciucha strasznie nie lubi i sie denerwuje, bo ni jak nie moze sie w tym poruszac w foteliku.
Alan spał ładnie o 4.00 zjadł i spał do 9.00 wiec wypoczęlismy:))))
Nasz tez uwielbia byc noszony w pionie i do tego zwiedzac mieszkanie:)
 
reklama
Witam wieczorową porą :) My mielismy super dzionek, mały się wyspał my też :) nawet byliśmy w kinie i na zakupach (jeszcze nie gwiazdkowych), oczywiście bez małego, mały został z dziadkami :) bo jutro mamy szczepienie ciekawe jak je zniesie...

Luizka wiem coś o tym,my mieszkamy u moich rodziców i żeby wstawic szafę i komode musiałam wyrzucić z pokoju biurko i stary regał.
 
Hej,hej!!!
ale spokojniutko tu dzisiaj a ja dokonczylam dzis wszystkie dekoracje , ogarnelam do konca chalupke we wtorek rodzice przylatuja to musi jakos wygladac:-D. Mlody moj taka przylepa sie robi najlepiej u mamusi na raczkach oczywiscie w pionie :tak: a mamusi juz kregoslup wysiada i krzyzyk tez:baffled: a gdzie tu druga ciaza i bobasek :oo:
Buziolki kochane!!
 
HEJKA!!!

Ja pierdziele, ale u nas zima, u Was pewnie tez, sypie okrutnie i jest taki wiatr, ze nawet o spacerze nie mam co marzyc. KATASTROFA!!!!!!!!!!:wściekła/y::angry:
Mały lezał rano godzinke i cierpliwie oglądał projektor heh:))):biggrin2:

A mnie dopadł kryzys laktacyjny MASAKRA, :szok::szok:nie miałam do tej pory, awaria była w nocy!!!!!!! :eek:zjadł o 1.00 i chciał znów o 4.00 i był na bank głodny, a ja nie miałam mlika, darł sie , wykręcał i M na biegu MM robił, zjadł 120 ml bez mrugnięcia okiem,:sorry2: teraz pojadł ode mnie, ale o tej 4.00 to jakas poracha była!!!:confused2:
Ponadto mam problem gdyz jak wiecie moja mamcia ma opiekowac sie Alankiem jak ja wróce do pracy, a musi isc na operacje nogi, no jak to wczoraj usłyszałam to mnie scięło z nóg:-:)-( jeszcze nie wiem jak to rozwiazemy, bo mama idzie na konsultacje do lekarza co , kiedy itp.:baffled: następna masakra:(((

Lea o kręgosłupie to nawet nie chce juz nic pisac, mój Alan wazy 9300 g wiec wiesz jaki ja mam cięzarek grrrr , kupilismy nosidełko, ale on jak to widzi to jest taki dym ,ze ho ho:(((((((
 
Cześć Dziewczyny!
Mój Marcin zrobił sobie drzemkę około 7:30 i wstał o 9 :-) ja w tym czasie, zrobiłam prasowanie, pranie już drugie się kończy no i zjadłam sobie śniadanko :-)
Co do pogody, to faktycznie lipna, trochę sypie śnieg i wieje. Myślę, że może kolo południa troszkę będzie spokojniej, a jak nie to założę folię na wózek i pochodzę z Małym chociaż pół godziny. Pochodzę albo postoję koło domu ;-)
Mój szrab odkrył, że może się obrócić na bok ;-)
Na prosto to już od miesiąca chce być noszony. Nawet na chrzcie (miał 2 mc-e) jak się obudził pod koniec mszy musiałam Go tak trzymać. Mój mały terrorysta nie pozwala mi pisać ;-)
miłego dzionka Mamuśki!
agusia spokojnie wszystko dasz radę zrzucić :-) mi też ćwiczenia zajmują około 15 min, jakoś nigdy nie patrzyłam he he
Dziś moja waga osiągnęła wagę startową ;-) teraz zrzucam zapasy z zeszłej zimy;-) mam zamiar okolo 4 kg, a może uda się więcej;-) jak dobrze pójdzie, na Święta będę taka jak dawniej...no może prawie ;-) brzuszek pewnie jeszcze trochę zostanie a właściwie skóra :-( ale tam nikt nie będzie zaglądał ;-)
 
Ostatnia edycja:
Fusik no takie szkraby przedszkolne to na pewno ciesza sie z zimy,:-) ale ja nieeeee, tak u nas wieje i sypie, ze nie wyde z małym :no:i skisne w tym domu do wiosny jak tak dalej bedzie masakra!!!!!!!:baffled::crazy:
Wiesz co jakos nie bardzo mi te chusty nie podchodzą, a dopiero co wydałam 97 zł na nosidełko, jak mam znów wywalic pieniadze, a on nie bedzie chciał w tym byc to juz wole sie pomeczyc:eek:, w końcu do roczku juz tak bilsko:-D:-p
agulek spoko na pewno nikt Ci skóry nie bedzie oglądał;-);-):-D
luizka jak zamierzasz podrózowac na cwiczenia z maluchem w ta "piekna" pogode:szok::baffled: mnie jutro tata zawizie, ale jeszcze 8 x wiec az sie boje brrrr:cool:

Dobrze, ze jest net, bo bym oszalała ilez mozna gadac jezykiem naszych maleństw:sorry::-D
 
Bobusiu u nas na szczescie jeszcze nie sypie jest -4 ale brak sniegu a potem to ja nie wiem:(

\\Moje dziecko wlasnie rozrabia w lozeczku podnosi nozkami przewijak i puka normalnie musze go zdejmowac heh maly silacz...





No my juz po masazach u nas juz -5 aler sniegu nie widAC HEH:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fusik no takie szkraby przedszkolne to na pewno ciesza sie z zimy,:-) ale ja nieeeee, tak u nas wieje i sypie, ze nie wyde z małym :no:i skisne w tym domu do wiosny jak tak dalej bedzie masakra!!!!!!!:baffled::crazy:
Wiesz co jakos nie bardzo mi te chusty nie podchodzą, a dopiero co wydałam 97 zł na nosidełko, jak mam znów wywalic pieniadze, a on nie bedzie chciał w tym byc to juz wole sie pomeczyc:eek:, w końcu do roczku juz tak bilsko:-D:-p
Bombusia ja tez dzisiaj siedzę w domku a mialam jechac do kina :-( jak pomysle że mialabym z malą odśnieżac auto brrrrrr.....ale może się w srode uda ( musi !!!!!) bo bardzo chce zobaczyć film, teraz dopiero dzisiaj zauwazyłam że Ty tez lodzianka ;-) to moze będziesz miała ochote kiedys wyskoczyć do kina albo gdzieś na pogaduchy :-)
a może w innych miastach tez możecie skorzystac
http://www.silverscreen.com.pl/lodz/innywymiarkina,multibabykino,959.html
super sprawa !!!! sa przewijaki, kojce a nawet pieluszki gdyby ktoś zapomniał
a ostatnio byłam tez na spotkaniu aktywnych mama - też super
https://www.babyboom.pl/forum/member-aniaslu-5520-albums3271-albums-lodz.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry