reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Hejka mamuski:) nie sadziłam ze to kiedys powiem ale nudzi mi sie dzisiaj..... Synek grzecznie spi juz od dwóch godzin i to juz jego taka druga drzemka a normalnie to ma 3-4 drzemki po max 45min. Nadrabiam zaległosci na forum bo w tv nic nie ma i tak mnie wzieło na wspominki bo sie niedługo pojawia SIERPNIÓWKI 2011:) ech.... jak to było fajnie ujrzec dwie kreseczki na tescie:D radosc nie do opisania:) szybko mi ten roczek zleciał choc łatwo nie było i nie jest... A dzis to mamy chyba ostatki? czy tam andrzejki bo Andrezja wypada na tyg... macie jakies plany dziewczeta?
 
reklama
Hello ale się posypało sniegu, sypie już prawie dwie godziny heh jejku jak ja nie lubię zimy :( My dziś bardzo fajny dzionek mieliśmy, mały zaczął interesować sie zabawkami wiszącymi nad łóżeczkiem i tak ślicznie się bawił dziś aż miło było popatrzeć :)

Lea ale te 15 min nie zawsze wystarcza, gdyż ja przed ciążą biegałam 3 razy w tygodniu po 4 godziny na fitnesik, jejku jak mi tego brakuje, no ale mój M obiecał że od nowego roku poustawia sobie tak grafik abym mogła raz czy dwa w tygodniu pośmigac na fitnesik]

Luizka no to musisz synowi szafę sprawić :)

Różyczka plany taa.... zwali mi się chyba do domu trochę rodziny bo nie dość że są to imieniny mojego taty to w dodatku Bartuś kończy 3 miesiące, więc podwójny powód do świętowania :D
 
Agusia napewno bym sprawila ale nie mam gdzie jej wstawic bo mieszkamy u tesciow na malym pokoiku i tu juz nie ma gdzie wstawic heh....

Bombusiu- tak u nas coraz lepiej:):)nie no nie pobilam bo wrocil ladnie grzecznie wogole nawet nie podbity:) troche mowil ze wipil ale widac nie bylo:) takze luzzzik ale i tak zaufania nie odbuduje tak szybko:)
 
luizka-podziel sie ciociami:))

grzecznie melduje,ze moja cora nie grymasi na mleko modyfikowane:)wielka ulga dla mnie,nie placze gdy mama z butla biegnie:)juuupi!!!tylko za to mam inne zmartwienie...dziecko mi ochryplo.....najpierw myslalam,ze to kolejny etap odkrywania mozliwosci glosowych,ale teraz,juz drugi dzien mi chrypi....rano jest lepiej,glosik bardziej czysty,dźwięczny jak zawsze,a im pozniej tym gorzej skrzeczy....nawet jak placze:((nic poza chrypa jej nie jest,zero temp,kaszlu,smieje sie,ale mniej gada....mam nadzieje,ze tylko przeciazyla gardelko.....
Dzis pelna chata gosci,a moje dziecko spalo jak zaczarowane...bite 3 godziny w wozku,a my siedzielismy obok i gadalismy....mala zlosnica:))
 
My dzisiaj bylismy na spacerku, ale jakos zmarzlam. Wieczorem zaczal u nas padac snieg i do tej pory sypie(ale nie wiem czy nie z deszczem). Jestem na siebie wsciekla:wściekła/y: ale jednoczesnie szczesliwa bo popelnilam dzisiaj ogromny dietetyczny grzech:zawstydzona/y:( a jestem na Dukanie) a mianowicie zjadlam kilka cieniutkich kawaleczkow chlebusia i batona w czekoladzie :-D ogromnie mi tego brakowalo!!. Sproboje ja dalej kontynuowac ale nie wiem czy mi sie uda.
 
.Zdecydowalam sie na taki krok tylko dlatego,ze lekarz ktorego cenie,nakazal wrecz podawac krowe dzieck ze skaza po uprzednim jej zaleczeniu bebilonem pepti..

Matko,toz to konował,a nie lekarz....:baffled::angry:
Radze zmien go ,jeżeli ci zalezy na zdrowiu córci.
Nie można skazy zaleczyć,ona albo mija samoistnie,albo zelżeje.
dla mnie ten lekarz zupełnie niekompetentny,albo jakichs stary emeryt,ze starymi nawykami.Przeciez mleko krowie ma wiele wiecej białka alergizujacego,niz modyfikowane...
Jeżeli po Pepti dziecko pije krowie i nic mu nie jest to znaczy,ze skazy nie było,a ktos wydał błędna diagnoze.
 
Witam sie z rana:) Maly dzis ladnie lulkal 2 pobudki na jedzonko o 0.30 i o 5 i na dobre o 8 rano wstal. Moje dziecie coraz bardziej siadac z pozycji pollezacej tak sie zpina i do przodu hehe maly silacz wogole glowy mi nie chce oprzec ...Dzis Mek służba wiec siedzimy pewnie w domku bo pogoda tez nie ciekawa......od jutra znowu caly tydzien na masaże na 12 >>.
 
witam :)
oj nie wiem co mam ze sobą dzisiaj robić . Mlody spi, mąż w pracy a nie mam wszystkich skladników na babke:p nie chce mi sie wychodzic po jogurt naturalny :p i speclajnie wybudzać młodego :)
 
reklama
rozalka-ja do niego nie chodze z mloda,choc powiem szczerze,jest u nas w poradni jednym z 3 cenionych lekarzy,nie wali na wszystko antybiotyku,jest rzeczowy itp.Fakt,jest dosyc stary,nawet ja bedac dzieckiem do niego chodzilam i juz wtedy mial branie:))

a moja panna sie popsula....wczoraj o 19 wypila 150 ml mleka...o 23 sie obudzila i walnela sobie flaszke...210ml!o 3:30 ona znowu sie budzi i piszczy o jedzenie.....ale jak,nie dala sie woda zbytnio oszukac,ale przeciez nie dam jej po takim czasie i ilosci znowu mleka,jakos ja ululalam i zjadla dopiero o 6rano ,120 ml.....nie wiem jak mam ja znowu przestawic na schemat jedzenia po kapieli i spania te 7-8 godzin,a czasemi 10....normalnie sie cofnela do okresu noworodka gdy jadla co 3 godziny w nocy,a po kapieli o 19 spala do polnocy....

Luizka-moja znowu woli byc noszona w pionie,ale posadzona tez sie pcha...jednak pionow pozycja jest dla niej bardziej atrakcyjna
 
Do góry