reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam, oj pogoda z dnia na dzień jest coraz gorsza :(

Agulek to jest koszt 29.90 za 200 ml, ewentualnie mogę Ci jeszcze polecić krem Perfecta extra slim też ładnie wybiela koszta 15 zl za 200 ml.

Riba oj zaraz wychowałam ;), powiedziałam co myślę i zostawiłam go z małym i to poprostu dużo dało :)
 
reklama
Jesteśmy już po spacerku, troszkę zimno brrrr
Dziś trochę sobie poprawiłam ego, bo zmierzyłam spodnie sprzed ciąży i są dobre:-) jeszcze nieco ciasne (to przez zimowe zapasy;-)) ale to już sukces:-)
Od wczoraj zmniejszył mi się transfer neta i z pogawędki ze szwagierką nici:-( tzn próbowałyśmy ale lipnie było.
Muszę ugotować obiadek, bo dziś wcześniej M przyjedzie z pracy, bo jedziemy do ortopedy.
Marcin dziś ma 3 m-ce :-)
Miłego dnia Mamuśki!
 
Witam Mamuski:)))

No siuski złapane, było powstań o 6.30 iiii mówie do synka "rano wstać-siuski oddac", pełna dezynfekcja nastąpiła:-) lezylismy 1 h na kanapie z goła pupka i nic:baffled: w końcu poszlismy do łazienki, ja odkreciłam kran z wodą nad umywalką i w pół minutki zrobił:-D:laugh2: tatus zaraz zawiózł do badania i jutro wynik ogólnego i od razu z tym wynikiem do dr, bo jak wyjdzie , ze bakterii jest duzo to juz na posiew nie bedzie czekała i pewnie 2 antybiotyk mu da:-:)-(, na USG jestesmy zapisani na 14.12 w mojej przychodni, dr powiedziała, ze robią solidnie a zadzwoniłam do Centru Zdrowia Matki Polki (to u nas taki duuuzy szpital dla dzieci) to pani zaproponował mi USG na MAJ!!!!!!:szok::szok::szok: noż kuźwa na lato????:crazy::angry:porażka i masakra w jednym:wściekła/y:!

koralowa własnie wiem, ze bakterie coli b. trudno wytępic:-:)baffled: ale skąd to sie bierze co??? u takiego malucha hmmm? :-(
agulek u nas tez jest sniegu, ja chcieć wiosnę!!!:wściekła/y::dry:...rozstępy na bank zjasnieją, ja teraz nie miałam, ale przy pierwszej ciązy ( 16 lat temu moja droga) tak teraz sa mało widoczne, zresztą ja od tamtej ciązy smigam tylko w kostiumie jednoczęsciowym:-p:-).......powodzenia u lekarza:).......wstaw suwaczek Mamuska!!!:happy2:
riba i co tam mówiła połozna??? jak z wprowadzaniem nowego jedzonka???...masz racje co do chrzesniczki, rodzice to chyba za duuuuzo wymagają, a potem mają nieuzasadnione fochy grrrrrr wrrrr:angry::crazy:

My po rehabilit.M nas zawiózł, bo blisko domu był w pracy, maluch spi jak suseł nawet na mleko sie nie budzi, wiec gitara:happy:, Adrian ma dzis wolne od szkoły, bo są próbne matury, ale i tak sie czuje jakby go nie było, tonie w ksiązkach czyli cos zakuwa:baffled::tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
Przeżyłam szczepienie małego, on plakał niemiłosiernie bo 3 ukłucia ale po wyjściu z gabinetu juz było ok, ja ledwo wytrzymalam, w domu dostalparacetamol w pupcie coby mniej go bolało. Dostaliśmy skieowanie do alergologa zeby sprawdzić czy Wojtuś ma alergie na mleko krowie i morfologie trzeba zrobić, znowu kłucie:-(Jutro druga kontrola bioderek i ja śmigam do dentysty, aż wstyd się przyznać ale ze 3 lata nie byłam.
Teraz bylam na małym spacerku bo maly wtedy tak spokojnie śpi, właśnie dosypia w wózku:-)
riba_1 mój maly w nocy budzi się co 4 godz i też chyba zacznę zagęszczać na noc bo nie idzie wyrobić. Mój mąz juz dziś rano zaczął dosypywać kleiku ale ja tego nie stosuje pod jego nieobecność, skoro dziecko ładnie przybiera na wadze i dobrze się rozwija to po co dokarmiać w dzień. Nie chce przeciążać żołądeczka.
bombusiu nie bede się powtarzać bo opinia o twoich facetach na forum już jest znana(wszyscy trzej to złote chlopy:-)) ja mojego o wszystko musze prosić, pobaw się, ponoś itd. wkurzające to jest i przez to tyle nerwów i niedomówień. Ja jak pobierałam siuśki to przemywałam wszystko wokól rywanolem i przyklejałam woreczek i migiem do laboratorium. Było ok.

Mój maly już dostaje prezenty na mikolaja:-) w sobote dostał leżaczek-bujaczek Fishera a dziś 100zł i mam mu coś kupić, musze poszperać na allegro. ja też dziś dostałam prezent od listonoszki-zasiłek macierzyński:-)
A i coś mi sie pochrzaniło z @, miałam zawsze regularnie co 27-28 a po ciązy co 23-25 dni a biore tabletki, wizyta u gina dopiero za miesiąc, zobaczymy co powie.
 
Witajcie dziewczyny!
Strasznie dłuuuuugo nie zaglądałam na BB i pewnie już nikt mnie nie pamięta:-(
w każdym razie to ja rozpakowałam się jako ostatnia sierpniówka:tak: dziś Aleksander ma dwa i pół miesiąca i jest po prostu cudny :)
nie wiem jak Wy, ale ja mam straszny kryzys od tego siedzenia w domu - gdybym mogła wróciłabym do pracy na 1/2 etatu ale nie ma opcji, bo na żłobek nie ma szans a babcie też nie wchodzą w grę :-( ech! czuję się jak matka wyrodna:baffled::-:)zawstydzona/y:
urszulka dla mnie szczepienie małego było okropne; krzyczał strasznie a ja nie mogłam patrzeć jak się zanosi od płaczu. na szczęście nie było w ogóle efektów ubocznych :) następne szczepienie w połowie grudnia i mam nadzieję, że też tak dobrze je zniesie

ja tez mam cellulit i drobne rozstepy.. niby nie jest tragicznie; jak była raz na masażu to mi pan masażysta powiedział, że moja skóra nie wygląda na pociążową więc mi trochę humor poprawił;) gorzej z kręgosłupem - od stycznia rehabilitacja, bo skolioza mi się po ciąży pogłębiać zaczęła i w krzyżu też łupie. Normalnie matka- inwalidka ze mnie:dry:

mój M. robi postępy w roli taty. Wstaje w nocy, nosi, ale jeszcze muszę go namawiać, żeby położył się z małym, pogadał , pobawił się etc. Nie jest źle i oby było jeszcze lepiej :-D
 
Witam:) Kamien mi z serca spadl wyniki ok ja myslalam ze to tak mocno zawyzone ale poprostu dla niemowlakow sa inne normy i to normalne:) ufff.. juz myslalam ze cos sie przypaletalo bo jak czytalam w necie to szkoda gadac jakos zawsze mopwie nie bede sprawdzac ale co do czego przychodzi to i tak szperam...;/ U mnie troszeczke gorzej na ranie po cieciu zrobil mi sie stan zapalny ;/ dostalam narazie nystatyne czy jakos tak i zobaczymy czy to pomoze bo gin woli nie dawac antybiotyku ale jak to nie pomoze to bedzie musiala;( dostalam recepty na tabletki tylko ze moge zaczac za tydzien bo mam zrobic test ciazowy zeby wiedziec ze nie zaszlam przypadkowo chodz uwazalismy ale gin kazala 2 tyg po ostatnim stosunku zrobic no to co tam;p Chyba nie bedzie 2 kreseczek;p;p U nas zimno wieje zimny wiatr masakra dzis bylismy z Mkiem samochodem na masazu ale jutro niestety znowu autobus mam nadzieje ze sypac nie bedzie ....
 
cześć dziewczyny:-)
ja równiez jestem mamą sierpniaczka :-)
urodziłam Urszulkę 15-08-2010, waga 3400, 56 cm przez cesarskie cięcie

miło mi Was poznać
 
hejka,ja tak w locie,bo zmeczona jestem...moja panna od 16 do 19 nie spala....nie miala czasu....ja z nia do pokoiku a ona w ryk,polozona w lezaczku w drugim pokoju rozgadala sie,smiala......ach...te dzieci:))z jedzeniem poprawa...ale dlatego ze podaje mleko krowie....wcina az milo,ale ja sie boje,przeciez tam tyle bialka....niby moj siostrzeniec od 4 m-ca tez na krowie chowany i zyje,ale ja mam wrazenie ze brzuszek mala od niego pobolewa....w dodatku 150 ml na 2 gora 3 godziny jej styka,a mm tak na 4 by dalo jej sytosc....

Jak wasze dzieci przesypiaja noce?
O ktorej i ile jedza?

Do tej pory jak mala nakarmilam ok. 19 150 ml mleka z 3 miarkami kleiku kukurydzianego to spala mi do 3-4,a czasem 5...a ze pannie odbilo i uwaza ze po kapaniu sie nie je...nawet jak ostatnie karmieniee bylo ok 15,to noce mamy do d****.zwlaszcza teraz na krowim,ktore wrecz mloda przelatuje i znowu jest glodna...

Bombusiu-ponoc wszelkie infekcje ukladu moczowego sa od kalu...tak slyszalam,wiesz,to nawet ma sens,bo bakterie E.Coli to typowe kalówki.W dodatku wtak mlodym wieku to chlopcy zapadaja na nie o wiele czesciej niz dziewczynki.
 
Hej

Moj Antos zjada 5 razy dziennie, ale ja jemu daje po 180 od kilku dni. Ostatni posilek zjada 22 lub 23 i spi do 6 rano. Buzi sie jak tatus wychodzi do pracy a potem jemy co 4 godziny. Jak na razie niczym nie zageszczamy ale ja mam wrazenie ze Antek sie nie najada bo czasem po jedzonku placze ale w poniedzialek idziemy do pediatry do dzieci zdrowych wiec sie wszystkiego wypytam...

Luizka fajnie ze u Was wszystko ok
 
reklama
Witam , dziekuje bardzo bardzo dziewczyny za wasze rady w sprawie prezentu dla mojej chrzesniaczki:tak: najprawdopodobniej wysle prezent poczta tylko musze mojego M przekonac on nie chce o tym slyszec:no: no zobaczymy. Ja wczoraj padlam wieczorem jak mucha:baffled: a dzisiaj od rana zadyma bo M mial znowu wolne i od rana zakupy do lodoweczki a pozniej Ikea :wink: A mlody dzisiaj cus marudny mniej mleczka pil i mial "plakanego" dzisiaj :-( A wczoraj dostalismy paczuszke od hippa i pierwsze dwa sloiczki marchewke, jabluszko i paczuszke platkow kukuradzianych i lyzeczke na poczatek:-D:-D ja juz sie nie moge doczekac:-)
kurcze nie odpisze dzis juz nic M potrzebuje kompa. :angry::no:
pa kochane
 
Do góry