reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

ja na razie pozwalam gabiemu smakować. ostatnio cmokał jabco :p przyssał się jak mała pijawa :D
siadac tez juz próbuje, podciąga główkę i złości się jak mu nie pomagam ;)
 
reklama
No i po długim weekendzie, odwiedziliśmy rodziców, bylo super, aż żal wracac.
Wydaje mi się, że mój mały jakoś "wydoroślał" na tym wyjeździe, zrobił się z niego taki fajny bobasek, bawi sie zabawkami, próbuje wkładac do buzi, też podciąga sie do siadania. Posadziłam go na lezaczku przed telewizorem i przez ponad pół godziny oglądał baby tv :) nie mogę tylko nadużywac telewizora jako nani. Poza tym chyba mały jest już chyba troszku rozpieszczony. Potrafi krzyknąc krótko jak mu się coś nie spodoba, albo ładnie się bawi, aż nagle w jednej chwili zaczyna strasznie się drzec po czym wzięty na rączki w jednej chwili znowu się śmieje, hmmm, chyba czas zacząc troszke nad nim pracowac zeby nie było problemów. Martwię się tym szczepieniem, mam nadzieję że wtym tygodniu już dowiozą szczepionki i w końcu dostaniemy tą drugą serię, masakra, nie dośc, że trza placic kupę kasy to jeszcze stres.
 
Dziewczynki daje znać że żyję... niestety nie wchodziłam bardzo bardzo długo, nie jestem w temacie, widzę wiele nowych osób... wszystkie pozdrawiam:)

my jakos sobie żyjemy, dzień za dniem, aż żal że ten czas tak szybko leci...

buziam:*
 
witam dziewczynki!!!

melduję że żyję... długi weekend jak każdy inny :D coraz więcej wychodzę z domku, coraz aktywniej spędzam czas stąd moja nieobecność na forum :) rosną nam pocieszki oj rosną.. Franio mój jeszcze się do siadania nie rwie - ogólnie ruchowo jest słabszy niż jego starszy brat w tym wieku, ale podejrzewam że to za sprawą wagi - niezły z niego klocuch ;) jest coraz bardziej kontaktowy, domaga się towarzystwa... super :) aż mi żal że ten "bobaskowy" okres w życiu dziecka jest tak króciutki :D
 
Witam.
Ciamajdka ;-)

Moja mała nauczyła sie piszczeć,a poza tym tez podciaga sie do siadania,tak żabawnie sie cieszy wtedy.
Teraz spi anoiolek,a ma szuka prezentów na all.:-)

Bombusia Hanulka tez tyle spi w dzień,co nie ukrywam mnie cieszy.a nocki w ogóle sa rewelacyjne.Zasypia o 18.00,czasemobudzi sie o 21.00 na jedzonko,czasem dopiero o 24.00,a potem raniutko.
Ze smokiem bym jeszcze pobróbowała,mój synek " zaskoczył",ze smok jest fajny jak miał 4 miesiące.
 
Ostatnia edycja:
My noce juz spokojniejsze ..maly chyba zapomina o szpitalu. jutro jedziemy na sciagniecie szwow a w srode neurolog zobaczymy co powie....znowu troche latania po specjalistach ahh ale mam nadzieje ze niedlugo te okresy kontrol sie wydluza....Maly gaworzy coraz wiecej non stop cos opowiada po swojemu nawety kilka razy mama mu wyszlo heh wczoraj na podwieczorek zjadl znowu troche kaszki a dzis zrobil slicznom kopke heheh czyli podeszla muy:)

Lea- oj smiechu co nie miara;p
Ciamajdko-Tak wlasnie ..czas leci b.szybko nawet sie nie obejrzymy juz swieta beda....Fajnie ze sobie jakos zyjecie pozdrawiam;*;*
marulko -Witaj super ze aktywnie spedzasz czas ja tez musze powrocic do aerobiku chyba nawet dzis bo juz mi brakuje wkoncu 2 tyg przerwy;p
 
Hejka!
My po spacerku 2 h łaziłam i nogi do dooopy mi weszły, ale maluch tak ładnie spał,ze szkoda go było budzic. PObawilismy sie , pojadł i znów drzemie:):-)

rozalko mówisz, ze w 4 m-cu zakolegował sie ze smoczkiem??? :sorry2:hmmm to ja próbuje dalej, dzięki:)...oj ja sie b. ciesze, ze mój Alanek tak duzo spi w dzień!
Pati no to niezłe ma upodobania Twój synek :-D
Lea ja tez czekam do skończonego 4 m-ca z wprowadzaniem nowosci, zacznę od marchewki, potem jabłuszko itd. powoli, stopniowo.:happy:
Missi mój tez sie czasami w TV zapatrzy , staram sie aby był tyłem, ale nie zawsze jest to mozliwe,czasem jak mu sie uda to jest zachwycony:rofl2:
Marulko, Ciamajdko;-)
Luizko no to dobrze, ze maluch polubił i dobrze toleruje kaszkę.....mam nadzieje, ze u neurologa bedzie wszystko w jak najlepszym porządku!:tak: a czy Ty masz teraz jakies rehabilit. czy przerwa, co dalej masz poczynić z Piotrusiem w związku z tą zastawką???
 
Hejka!
My po spacerku 2 h łaziłam i nogi do dooopy mi weszły, ale maluch tak ładnie spał,ze szkoda go było budzic. PObawilismy sie , pojadł i znów drzemie:):-)

rozalko mówisz, ze w 4 m-cu zakolegował sie ze smoczkiem??? :sorry2:hmmm to ja próbuje dalej, dzięki:)...oj ja sie b. ciesze, ze mój Alanek tak duzo spi w dzień!
No dokładnie,którejś nocy,jak sie budził często ,wcisnełam mu smoczek(ale tolerował tylko te kauczukowe)i sie zassał.
 
reklama
Ciamajdko hej, hej:-D ale sie usmialam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zagladaj czesciej na BB... smutno bez Ciebie!! buziaczki dla Edytki

Bombusiu :tak:a no wlasnie ja wyczytalam ze od marchewki, ziemniaczka najlepiej zaczac oczywiscie jabluszko tez a no i dynia tez jest ok po 4 m-cu a i ze wlasnie najlepiej zaczynac od warzyw zeby nie przyzwyczajac maluchow do slodkich owocow bo pozniej beda problemy z warzywkami a jak to bedzie w praktyce zobaczymy. Ja caly czas szukam info jesli chodzi o wprwadzenie glutenu od kiedy mozna bo to sie zmienilo:baffled:
Ratunku moze pomozecie mamuski w tym temacie glutenowym :zawstydzona/y::sorry2:?

a ja jestem ciekawa co u naszej cioci Kalinki? hej hej mamusko jak tam Olek?


 
Do góry