reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

andzia- u mnie maly tez straszliwie marudny i piastki no i wszystko na okolo do buzi nie wiem czy to jego chimery czy to zęby ale zwariuje !
Ciamajdko -Witaj!! Jejku teskono tu za toba:) A co do obumarcia to jestem tego samego zdania:(
 
reklama
Dziewczyny mój maluch też się ślini na potęgę i połyka wprost swoją piąstkę. Oczywiście wynalazki typu smoczek czy gryzak nie są dla mojego księcia, gardzi nimi :) . Lekarz przy szczepieniu zajrzał mu w buźkę i powiedział, że "idą zęby" 2 na górze i 1 na dole. Także taki to czas, nasze pociechy zaczynają ząbkowanie i musimy to przetrwać.
Luizka super, że jesteście już w domu!!!
A na tym wątku to nigdy nie było TAK CICHO... No cóż, chyba mamy pełne ręce roboty...
 
U nas też ślinienie się na potęgę, bąbelki ze śliny i piąstki w buzi już od jakiegoś czasu - czy to ząbki nie wiem, ale 17 mamy kolejne szczepienie więc zapytam. Dziewczynki czy wasze maluchy też tak się rwą do podciągania do siedzenia jak się je trzyma za rączki??? Nasz jak zakumał o co chodzi to teraz jak mu się nie chce dać palców do złapania żeby się mógł podciągnąć to tak się wkurza że hej ;-) mały skubaniec. Czy to mu nie zaszkodzi? Nie jest jeszcze za wcześnie na takie ćwiczenia? Młody tak się cieszy jak może zmienić punkt widzenia że hej :-)
A wątku szkoda, ale ja na razie składam to na karb tego wydłużonego weekendu więc może coś od poniedziałku ruszy. Buziaki
 
pati moj szkrab tez uwielbia wszystko co zakazane a najbardziej jak trzymam go pod paszki tak zeby czul podloze i wtedy podnosi nozki jak by chodzil.i wtedy sie chihra w glos.

Dzis moje dziecie zjadlo pierwszy raz kaszke ryzowa .. cudownie jadl i zadowolony strasznie;;p
 
hej dziewczyny :-)
no rzeczywiscie watek lekko umiera... szkoda, smutno tak......

u nas w porzadku. jestesmy po 2 szczepieniu, obylo sie bez komplikacji :-) poza tym z malym wszystko w porzadku. odwiedzila na stesciowka, ale niestety dzisiaj juz odlatuje:-( zajela sie malym, a ja moglam pozalatwiac troche spraw bez biegania z wozkiem :-)
koralowa - fajne przygody z tymi prezentami, my jakos nie dostajemy nietrafionych prezentow. kazdy wie, ze ja troszku inna jestem i kupuje wszystko po swojemu. wiec albo kase dostajemy, albo wszyscy sie najpierw pytaja mnie lub naszych mam co kupic :-) wspolczuje chorobska, mam nadzieje ze jednak mleczko wroci :-)
panienka - nasz tez uwielbia spacery, ale ciezko z tym w taka pogode :wściekła/y::no:
Ciamajdko - tulam.... :tak::tak::tak:
andziu - a moze to kolejny skok rozwojowy?? bo raczki do buzi wszystkie malenstwa w tym okresie biora.
Lea - hej kochana, odzywaj sie czesciej:-):-)
magda.wu - gratuluje zabkow i mam nadzieje, ze obejdzie sie bez komplikacji :tak:
luizko - no to pierwsze koty za ploty :-) my jeszcze czekamy na spotkanie z moja polozna i na jej wyklad na temat jedzonka, a potem rowniez startujemy.
 
Hejka!
Adrian poszedł na spacer z bratem , bo pogoda u nas dzis piękna, to ja zaglądam:)

Luizko juz dawałaś kaszkę???? wczesnie, bo są po 4 m-cu, ale jak maluch dobrze zareagował no to fajowo:)
koralowa no to masz pecha do tych prezentów, ja mam szczęscie, zawsze są Pampersy, chusteczki nawilżane, teraz słoiczki obiadki, proszek do prania Yelp nawet dostałam heh, pajace i kasiorka więc ja sie ciesze bardzo:)
riba ojjj to smutno Ci sie zrobi jak tesciówka odleci:((( taka pomoc to raj:)
magdawu. mój tez nie chce smoczka zbytnio, czasem troszku, gryzaki na razie NIET, a rączki są pyyycha:((((

Mój maluch zrobił sie dosc grzeczny w dzień, spi w sumie około 6 h w dzień i w nocy idzie spać ok. 22.00 to spi do 8.30 ale je o 2 i 6 wiec dla mnie jest suuper:)
Pani rehablitantka powiedziała, aby absolutnie nie dawac dziecku ssac kciuków, bo je zdeformuje na bank, tylko jak tego dokonać jak on nie zaprzyjaźnił sie ze smoczkiem??? hmmm???
 
Bombusiu- tak wiem od 4 miesiaca ale kiedys dawalo sie juz od 3 a nie wiem czemu zmienili bo ja bylam karmiona juz jak mialam 3 miesiace ,maly wcinal jak szalony :p No moj tez ani rusz smoczusia woli polykac piastki swojego banana grzechotke i pieluszke pchac do buzi;p
 
luizka, bombusiu - nasz smoka lubi ale i tak lepsze są dla niego piąstki, pieluszka ;-) oraz pyszczek lewka i zielone kopytko zeberki :-D!!! Upodobał sobie to zielone i za to najczęściej chwyta i pakuje do buzi ;-) nawet jak mu się odwróci zabawkę to szuka aż znajdzie zielone :rofl2: Fajnie się obserwuje te wszystkie postępy naszych szkrabów. Mały rozpracowuje też matę edukacyjną.
 
reklama
Witam wieczorowa pora mlody spi, od wczoraj cos marudny jest jak nie wiem co w ciagu dnia to najlepiej na raczkach u mamusi :-( u nas chyba zaczyna sie z tymi zabkami piastki tez ciagle pcha do buzi na dole dwie jedyneczki wyadaje mi sie ze ida.. No Ciekawe ktore z naszych sierpniowych maluszkow bedzie mialo piewsze zabki:-).
Ja juz tez nie moge sie doczekac kiedy bede wprowadzala mlodemu nowosci smakowe ale poczekam chaby do tego 4 miesiaca :tak: na razie jestem na etapie buszownia w necie jesli chodzi o rozszerzanie diety maluszkow. I mam nadzieje ze juz niedlugo mamuski na naszym sierpniu bedziemy pisaly o tych zupkach, kaszkach itd...

Luizko no mamuska to super ze kaszka smakowala :-D pewnie smiechu przy tym bylo co?

Riba hej hej my tez juz po U4 wsio ok , bylo tez pierwsze szczpienie tak sie balam co bedzie po ale bylo wszystko dobrze taka bylam przejeta szczepieniem ze zapomnialam zapytac lekarza o to zageszczanie mleka.

Bombusiu 6 godzin snu w ciagu dnia ty to masz dobrze kochana:-D moj terrorysta jak pospi 1,5 godziny w ciagu dnia to jest max:sorry2:
Pati nasz synek tez tak sie rwie do siedzenia jak go trzymamy za raczki :confused:
 
Do góry