reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
A zapomniałam sie pochwalic że dzis mam pierwszy wychodny wieczór od urodzenia Mai ide do koleżanki na piwko i ploty :tak::-Di o dziwo to mój M mi zaproponował że moge iść a on zostanie z dziecmi :szok:,
 
witam.
Mama Aneta no i super powiedzialaś,coza palant.
no i miłego wieczorku.Zazdroszczę.
navijka przetwory z dyni,wow,moja mama to pikle z dyni kiedys robila,pychotka.Powodzenia,
weroneczkajak ja gdzieś wyjeżdzam nawet na jeden dzień,to mam pełno "bambetli",a co dopiero na kilka dni.:tak:

a ja zmykam do łzeczka,bo mój synek wstaje nawet przed 5.00,a wtedy Hanutek tez sie wierci,no i nie pospię.:-)
 
hej dziewczynki :-)
u nas dalej remonty, halas nie do wytrzymania, wiec spacerujemy na okraglo :) mam nadzieje, ze w tym tyg najgorsze prace juz skoncza, chociaz calkowity koniec planuja na maj :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
weroneczko - my pojechalismy do mojego taty w sobote, a wracalismy w niedziele, toreb mielismy jak na dwa tyg :-) a ja bardzo lubie sie pakowac, niekoniecznie rozpakowywac, ale za to KOCHAM prac :-D:-D:-D
nie kochana, nic nie bralam. tak jak w ciazy dbalam o siebie baaaardzo tak teraz olalam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
fiuu, urszulko, kassiu, magda.wu - ja tez kocham lumpeksy, pchle targi i ebay!!!!!!!!!!! moj Olivek ma 10% nowych ciuszkow - i to przewaznie prezentow, reszta uzywana :-)
navijko - w Niemczech tez nie bardzo sie to swieto obchodzi
Mama Aneta - BARDZO DOBRZE POWIEDZIALAS!!!! gnojstwo :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: baw sie dobrze :-):-):-)
 
biedna Luizka i jej Piotrus. :( Zal dziecka. Jak przeczytalam o ogoleniu glowki i o tym, ze ma byc tyle czasu glodny (i byl glodny!) to az mi lzy w oczach sie pojawily. :( Biedne dziecko. :(

Bombusiu, pielegniarka srodowiskowa? Wow. Mam nadzieje, ze sie zapowiedziala wczesnij. :p Do mnie czasem polozna zwykla zachodzila, nie uprzedzajac wczesniej. Ale traf chcial, ze wczesniej zawsze posprzatalam, jakos tak intuicyjnie, hehe. ;)

U nas chyba skok, bo maly marudzi strasznie. Na szczescie nie pokrylo sie z kryzysem laktacyjnym. Na to akurat nie mam co narzekac, bo pokarmu to mam az nad to. :p A jutro Karolek ma imieniny. ;) Mam juz dla niego prezent - maskotke zabe ze sznurkiem w tylku, za ktory sie pociaga i zaczyna grac kolysanka. :) A tez jutro mija 6 lat odkad sie z M poznalismy. ;)
 
Urszulko - czemu źle jak używane?, jak ładne to fajnie, a używane też potrafią być w dobrym stanie, a teściówka niech się wypcha:-p ; sama też od niedawna wyszukuję takie okazje dla małego, np. dziś kupiłam śliczne spodnie jeansowe tylko za 6 zł :-)
magda.wu - żartujesz??? podniosą VAT na dziecięce akcesoria? przecież to i tak teraz sporo kosztuje? swoją drogą nigdy nie mogłam zrozumieć czemu taka mała bluzeczka (mało materiału) kosztuje więcej (albo tyle samo) niż taka dla mnie:wściekła/y:
Luizka - trzymamy kciuki całą rodzinką za Piotrusia
Bombusiu - u nas też położna była tylko raz i to dopiero jak mały miał 4 tygodnia, od tej pory cisza:dry:
kiniusia - witaj!!! fajnie że zaglądasz do nas, pisz co u was częściej:-)
navijko - gratuluje skończonych problemów brzuszkowych, no i fajnie że śpi w nocy ładnie, ooo jaka porządna pani domu - przetwory robi ;-)
MamaAneta - gratuluję opier*&%^* faceta, też mnie wkurza takie bezmózgie podejście:wściekła/y:; miłego wolnego wieczoru :-) ciekawe kiedy mój M mi zaproponuje takie luzy:confused::sorry2:
Misssi - witaj, napisz coś o sobie
A u nas dziś dzień w komplecie bo M miał wolne, co prawda trochę kursował i załatwiał ale większość część dnia spędziliśmy wszyscy razem :-) Uwielbiam takie dni i szkoda że nie mogą zdarzać częściej... Ważyliśmy dziś małego - ma dokładnie 5350 g - moje słoneczko kochane. Właśnie tatusiowi udało się go uśpić. Wczoraj ja usypiałam bo tatuś nie dał rady ;-) Mamusia uśpiła i dziecko i siebie:-D
Spokojnej nocki dziewczynki
Edit - mam jeszcze pytanko, czy któraś z mam nie je nabiału bo szkodzi jego dziecku? i jak u waszych maluszków objawia się nietolerancja mleka?
 
Ostatnia edycja:
mój synek wlasnie dziś konczy 3 miesiące, to moje pierwsze dziecko. czekaliśmy na nie prawie 4 lata, było ciężko ale teraz jest super. Poza tym podobnie jak u was, problemy ze spaniem, brzuszkiem już za nami,a każdy dzień z maleństwem przynosi nowe doświadczenia.
 
reklama
Missi witaj :-)

a mój szkrab dopiero usnął, bo do późna mieliśmy gości a potem już usnęła i babcia weszła - kaszlneła sobie i trach jak mała się wystraszyła, no makabra nawet cyc nie pomógł ale mocno przytuliłam i usnęła.
 
Do góry