reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Milusia ja juz "owocuje" ale jakos tak malo regularnie.. narazie badam co i jak by wiedziec mniej wiecej kiedy bedzie przychodzic ta @..
Odnosnie slinienia u nas jest to samo.. Kacperek bardzo sie slini i pcha do buzi całe piątki.. patrzylam na dziąsełka, są białe ale nie wydaje mi sie zeby to było juz na zęby
widze ze Ty też masz takie zaległosci co i ja.. ale ja nie mam zbytnio czasu nadrabiac az tyle dni..

Luizka trzymam kciuki za Was

Fiuu u mnie Kacperek w dzien prawie wcale nie spi.. wstaje o 6-7 na karmienie, zasypia juz u nas w lozku, pospi do 9 potem okolo 10 karmienie i staram sie po 11 isc na spacer, to czasem zasnie czasem nie z reguły jeszcze kimnie godzinke, potem o 13:30 karmienie, zabawa.. kimnie 5-15 minut o 17.00 karmienie i po 19 marudny wiec drzemka okolo 20.00 kąpiel, spi do 2.00 - karmienie i 6-7 karmienie i na nowo:-)

Poza tym Kacperek ładnie grucha do mamusi i tatusia dzis na spacerku (poszlismy na cmentarz) spowrotem cały czas patrzyl a to na mnie a to na M.. nie wiedzial na kogo patrzec bo zazwyczaj jest albo M albo ja.. a tutaj oboje..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej!!
Witam w ten piekny, słoneczny poranek:)
Na rehabilit. jedziemy dzis z Adrianem , bo ma wolne od szkoły, jupiiii, fajnie, bo nie lubie sama:).........spacer tez obowi,ązkowy.
Podobnież przez najblizszy tydzień pogoda ma sie jeszcze utrzymać!!!!!!!!
Alan spał b.ładnie, jak zjadł przed 21.00 to obudził sie o 2.00 co u niego to nie lada wyczyn, w ogóle to zauważyłam, ze juz ma swoje pory w nocy na jedzenie dwie i tak jest juz od dawna:)
Kciuki i piąski dalej ssie na potęgę, a smoczki i gryzaczki NIET!!!!

Miłego dnia Mamuski:)
 
Witam się i ja. U nas niestety mglisto i paskudnie, więc wyślij trochę słonka Bombusiu do mnie :-) i mam to samo z małą, że rączki to by zjadła a dyd nie ehhh - uparciuszek.
 
Witajcie kochane,

Luizko bardzo mocno trzymam za Was kciuki - żebyś jak najszybciej mogła mieć Piotrusia w domku - żebyś mogła go tulić a szpitale omijać szerokim łukiem...

pogoda u nas cudna...za chwile idziemy na rehabilitacje, a potem koniecznie trzeba zaliczyć spacer:p
 
Witajcie
Ja podobnie jak wszyscy trzymam kciuki za Piotrusia i mamę.
Mój mały przespał dziś na balkonie 3 godz, świeże powietrze mu służy, w domu wogóle nie chce spać.W nocy też ładnie, jak zje o 20-21 to budzi się ok 5-6 rano a później to już jedzonko co 3 godz. chyba że spacer zaliczamy to 4 godz wytrzyma. W tym tyg wizyta u neurologa. No i w przyszłą niedzielę chrzest. Wspominałam kiedyś że kupiłam ubranko do chrztu używane, czy to źle? wogóle wygląda jakby było prosto ze sklepu. Oczywiście teściowa już zapowiedziała żebyśmy tylko używanego nie kupili, w d... mam jej opinie. W sobote odwiedzili nas właśnie teściowie po miesiącu nieobecności, jak się Wojtuś zaczął śmiaćt o teściówka się popłakała, niech się dalej obrażają. Oczywiście chcą rządzić ale ja się nie daje.
Ja krwawie niemiłosiernie i boli okropnie a niby po ciąży bóle miesiączkowe są mniejsze...ehhh i zaczełam brać tablety anty ale zobacze jak moje nogi zareagują bo moge mieć problemy z krążeniem.
 
reklama
urszulko - nie daj sie!!!!!!!!!! hehe

hej kochane :)
ciekawe co tam u Luizki? miejmy nadzieje, ze wszystko w porzadku.

u nas po staremu, malutki jak nie spi to sie smieje i gaworzy. jest spokojny, kochany :) oby tak zostalo. ja troszke gorzej sie czuje ostatnio, ale mam nadzieje, ze jak zaczne brac jakies wtaminki to sie unormuje. pogoda taka sobie, ble.
 
Do góry