reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

A my wróciliśmy z mega długiego spacerku;) teraz się biorę za obiad:) robię zapiekankę ziemniaczaną:) a wczoraj nawcinałam się naleśńików smażonych i miałam obawy, że mały będzie cierpiał, a gdzie tam:D dzisiaj już 3 żółciutkie kupsztale nawalił no i w nocy jednego:D

ja tez mam ciągle takie obawy o różne jedzenie,a potem miła niespodzianka.

Moja mała tez sobie uregoluwała sen w dzień.generalnie bryka sobie tak od 6.00-6.30,9.00-10.00,potem 13.00-14.00,16.30-19.00,reszta to sen.
 
reklama
anecia tak od 20 do 6 rano bez przerwy!!!!!! dzis wstala przed 7 starego czasu ale za to zasnela przed 22 bo na imprezie bylismy!!!!!!!!

hej dziewczyny!!!!!!!!!1
po imprezie super. chociarz nie bylo tak kolorowo od poczatku. jak przyjechalismy to mala zglodnala wiec ja nakarmilam i po tym napad kolki normalnie- wyla w nieboglosy jakies 20 minut- juz chcialam do domu jechac i zaczelam sie pakowac ale uspokoila sie w nosidelku. i dziewczyny byla taka spokojna ze szok. muzykla grala glosno a ona nawet zasnela. no jestem dumna z niej. goscie przychodzili do mnie i gratulowali corki ze taka grzeczna i sliczna:))))))) takze z mezem potanczylismy troche i bylo nprawde fanie. w domu bylismy ok 21 no i nikola miala problem z zasnieciem bo jej pora juz minela ale zasnela.
 
Cześć dziewczynki dzisiaj pogoda rewelacja więc jak zwykle śmignę gdzieś z małym,po wczorajszym spacerze byłam tak padnięta, ze hej:D

Aneciu u mnie tak tatuś i mama mojego M zaglądają:D kurcze ja uśpię małego, a oni nagle przychodzą i mały się budzi. Czasami mama mojego M specjalnie stoi nad nim i głośno mówi "To on śpi prawda":D no jakby nie widziała, ze śpi...W sumie chce się nacieszyć wnukiem jak już przyszła:D, ale ja czasem padam bo ona pójdzie, a Wiktorek zmęczony i marudny,,,

A u mnie dziewczynki to spanie o 21, później od 8:30 do 10 harcowanie, potem godzinka snu, potem harcowanie i taki długi sen od 13:00 do 15:00, potem już raczej harcowanie:D:D:D

Kassiu181 fajnie, że imprezka udana:)
 
u mnie to jest tak, ze Sebus budzi sie około 9 potem poje, przebiore go pogrucha do mamusi i idzie spać ok 12-15 potem znowu przebieranie i gruchanie o 17 kąpiel po kąpieli papu, gruchanie smok i spanie od 19-23 potem papu, przebranie i od 24-4 spanie i potem od 4-9 :)
 
Kochane BB to taki narkotyk, ze nawet tu u taty musialam do Was zagladnac :-) zaraz jemy obiadek (tzn wszyscy jedza oprocz mnie - bo ja dietka:wściekła/y:) a potem smigamy do domku. wieczorem spokojnie do Was usiade.
 
Hejka!!!!!

A my pojechalismy do lasu, zapakowalismy maluszka do samochodu, wózek również i łazilismy 2 h , wspaniałe powietrze i ten szelest suchych lisci pod butami, tylko taką jesień mozna lubic....Alan jak pojadł o 11.00 tak spi do teraz (zjadł jeszcze o 14.00) mimo, ze jeszcze do marketu podjechalismy, cały czas spi nawet nie wie skarbus gdzie on dzis był heh:)..........zastanawiam sie jak dzis usnie na noc tzn. o której hmmmm? bo te zegarki poprzestawiane:)
 
Kurcze, jak ja Wam zazdroszcze takich spioszkow:szok:
Victor budzi sie codziennie o 6h00 max 6h30;-)
2drzemki w ciagu dnia i koniec.

A u nas dzisiaj Hallowen, dzieciaki biegaja po cukierki, maly byl tak podekscytowany, ze zapomnial o poobiedniej drzemce:dry: dopiero teraz padl :-D
Wieczorem wkleje zdjecia Victorka przebranego za krowke:):):

Milej niedzieli zycze:-D:-D:-D
 
hej Kobietki! to widzę że nasze maluszki już w większości sobie dni wyregulowały :-)

kassia WOW!!!! tyle godzin bez przerwy to aż nieprawdopodobne :-) normalnie zazdroszczę :-D

fiuufiuuu w sumie jakby zliczyć to Luluś też dosyć dużo kima w dzień, tylko że on zapewne robi sobie krótsze drzemki :-)

milusia no to u Ciebie chociaż teściowa sie zajmie pewnie małym jak już go "przypadkowo" obudzi... bo u mnie jest tak że jak babcia przyjdzie to ok bo w razie czego to weźmie małego na ręce, ponosi, pogada... no a szwagier czy teść to tylko obudzić potrafią i jak tylko mały zapłacze to zawijają dupę w troki i uciekają... a ja zostaję z krzyczącym ze złości dzieckiem...

martitka obejrzałam przed sekundą zdjęcia ... super!

Bombusia no to musicie Alankowi opowiedzieć co to robił cały dzień :-D ja tak często opowiadam Adamowi a on zachowuje się tak jakby rozumiał :-D

riba tak ,tak BB to narkotyk :-D
 
reklama
Hej Babeczki
U nas Miłek też uregulował sobie dzień, tyle że ze spaniem to raczej podobnie jak u fiuufiuu - to bardziej 30minutowe drzemki i jedno dłuższe spanie w ciągu dnia z reguły na spacerze i czasem po nim. Teraz po tej zmianie czasu to pewnie troszkę to wszystko się rozjedzie bo przecież taki maluszek nie wie że ktoś wymyślił przestawianie zegarków:no:, ja się właśnie dziwiłam co on mi tak szybko poszedł spać i czemu ja już śpiąca jestem a tu przecież na stary czas 22:sorry2: U nas też cudowna jesienna pogoda, oczywiście i wczoraj i dzisiaj zaliczyliśmy spacerki ale sami bo mąż w pracy. Za to jutro idziemy na spacer we trójkę i z aparatem porobić jakieś ładne jesienne zdjęcia.
Spokojnej nocki dziewczynki dla was i maluszków.
 
Do góry