reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Hejka!
tatus w domku to ja mało przy lapku.
Mieszkanko posprzątane, zakupy zrobione, spacer 2 h zaliczony, dzieki tatusiowi:)
jeszcze tylko kapuste do beczki zakisi co bysmy na zimę mięli i luzik
mały ostatnio jak usypia od 11.00 to sie budzi ok.16,17 czasem pociumka w miedzy czasie i dalej w kimono, potem bawimy sie do 22.00 i ładnie spi w nocy tzn. 2x sie budzi ale poje i spi.

no ale teraz to klikam juz z synkiem, buziaczki Mamuski sle, musze sie z nim pobawic nowymi grzechotkami z Biedronki, rzucili fajne rzeczy dla bobasków!!!!!!!!!! ładne butelki równiez!
 
reklama
rzeczywiscie straszne pustki tu :-( miejmy nadzieje, ze to przez weekendzik.
urszulko - prezenty swiateczne to ja juz od wakacji letnich robie.:-):-) potem troche ciezko bedzie wydac naraz kase na okolo 30 prezentow :-) (zawsze na gwiazdke nadrabiamy roczne zaleglosci, poza tym mamy kilka urodzin w styczniu)
Pajkoo - kuruj sie kochana, aby gorzej nie bylo i super ze po szczepieniu wsio oki :-)
luizko - wszyscy tu trzymamy kciuki. BEDZIE DOBRZE KOCHANA!!!!!!!!!!!!!!
navijko - do tych ramek mozesz wlozyc karte jaka chcesz. my kupilismy po 2 GB. i ile mowisz?? 200 zl za 1 GB?? Boze gdzie?? my placilismy za dwie karty po 2 GB - 14 euro.
Bombusiu - zazdroszcze M w domku. moj czeka na tel. czy idzie jutro czy nie. po cichu mam nadzieje, ze nie hehe. no i niesamowite 5 h w dzien wowowowowow. u nas 4 drzemki po 40 min.
 
Ostatnia edycja:
Hejka Kobietki! Uffff ale mam nadrabiania, ale nic... dam radę ;-)

Ciamajdko gratuluję przytulanek! a co do ząbkowania to szybko Edtyka sie rozkręca :-D ja już się tego boję, tego płaczu, nieprzepanych nocy itp jak mały zacznie ząbkować :-)

Polianno hejka! fajnie że wpadłaś do nas mimo dwójeczki dzieci w domu, mimo studiów itp :-) buziaki

Kassiu181 tym że mały nie podnosi głównki to się tak bardzo nie przejmuj, po prostu leniuszek z niego napewno :-) a co do piersi to masuj, masuj i jeszcze raz masuj! najlepoiej podczas kąpieli to wtedy tak nie boli!

Weroneczko to może razem na basen pójdziemy? ;-) tylko u mnie czy u Ciebie? :-)

GSC te zapchane kanaliki to niestety problem wielu maluszków więc nie przejmuj sie tak mocno, nie jesteś sama z tym problemem a to da się wyleczyć bardzo szybko i na pewno wszystko bedzie dobrze! buziam

Koralowa ehhh braki w ciuszkach,skąd ja to znam... też muszę zrobić większe zakupy bo pustki zaczynają w szafie swiecić :-)

Niunianie przejmuj się tak bardzo tym niepodnoszeniem głwki, wszystko nastąpi w swoim czasiue... jedne dzieci robią to szybciej inne później :-) głowa do góry mamuśka!

Pati powodzenia w załatwianiu tego wszystkiego! a na ciasto się wpraszam ;-)

Riba zimne ręce u maluszka nie są podsatawą do tego żeby twierdzić że dziecku jest zimno. Nasz Adaś często ma zimne dłonie i wtedy zakładam mu skarpetki, ale najczęściej to tylko właśnie łapki ma zimne a cały jest cieplutki bo sprawdzqam na karczku :-) A z tymi kompami to jakaś masakra...nam też się zrąbał i teraz jadę na starym :-)

Bogusiu007 dobrze że produkcja mleczka idzie pełną parą :-D a co do urzędów itp to brak słów... po prostu polska rzeczywistość...

Panienko ja obcinam paznokietki wtedy kiedy mam czas i nieważne czy maly śpi czy nie... muszę robić to dosyć często bo niekiedy nawet co 2 dni już ma długie :-)

Andziu fajnie że wykładowcy wyrozumiali :-D co do problemów z oczkami to u nas tez pomógł rumianek :-) a co do pieluch to ja zmieniam przed każdym karmieniem, no chyba że jest kupa to wiadomo że częściej :-) ale niekiedy nawet siuśki przebieram częściej jak widzę że tam pełno :-D a w nocy ostatnio już tylko raz zmieniam bo w sumie tylko tyle zwykle mały się budzi na jedzenie :-D

Ola na sen wypij ciepłe mleko, na mnie działa :-)

Martuśka Adaś robi różne kupy ... raz żółte, raz zielone, raz z grudkami żółtymi, raz z grudkami zielonymi, raz bez grudek... nie ma reguły.

Urszulko ehhhh też musze się wybrać do fryzjera bo wyglądam jak po sztormie :-) a co do pazurków Adasia to też rosną w mega tempie :-)

Riba współczuję remontów, przegięcie ... na siłę ludzi z domów wyrzucają ehhhh

Lea28 nasz Adaś też lubi jeździć samochodem, ale nie usypia odrazu tylko czasami na początku płacze i protestuje bo nie lubi tego ścisku w foteliku :-(

Mirianna o masakra... tak daleka podróż? życzę powodzenia!

Za sec nadrobię resztę :-D
 
riba_1 no z tymi prezntami świątecznymi to powaznie mówisz że już prawie wszystkie masz? ja właśnie dzisiaj pomyślałam że możnaby się rozejrzeć za czyms... ale z kupnem jeszcze trochę poczekamy :-D tylko że ja to w sumie zawsze tak na ostatnią minutę kupuję... ;-) a co do imienin itp to u nas w listopadzie z kolei jest taki natłok tego wszystkiego... tzn pełno imienin, urodzin i to najbliższych osób :-( kolejne wydatki więc nas czekają...

navijka no to maslutka podobnie jak Adaś ma sie z wagą :-) i on tez jest grubiutki i króciutki :-D a nocek zazdroszczę... bo niby u nas podobnie ale z przerwą na jedno karmienie... as czasami dwa nam wypadną jak pójdzie spać np o 20.

Bombusia z tym brakiem pomocy to niestety normalne w PL... wszyscy mają wszystko w d****.

luizka4don będę trzymała kciuki we wtorek!!! tzn od wtorku :-) będzie dobrze!

urszulka202 no ja niestety nie należę też do tych co często odpisują ale podczytuję prawie codziennie.... ale nie jestem niestety w stanie nadrobić wszystkiego bo jestem sama w domu, eMek prawie codziennie w robocie po kilkanascie godzin, a ja muszę mojego terrorystę zabawiać ;-) ale co jakiś czas staram się odpisac chociaż troszkę :-) i pamiętam cały czas o Was!

andziu wracaj szybko do formy!!!!

koralowa nasz Adaś też czsami budzi się z płaczem ale myślę że to brzuszek wtedy go męczy bo bączki zwykle puszczza

Pajkaa gratul;uję wizyty i szczepienia! no a Ty się wygrzewaj żeby Ciebie do końca nie połamało!

Bombusia ja zakupiłam w biedronce bodziaki z długim rękawem, ale już kupiłam większe rozmiary co by było na dłużej :-D a u nas ghrzechoptek nie ma :-( no a butelki to tylko aventu Adas toleruje :-(
 
Ostatnia edycja:
Witam
dzisiaj troszkę Was zaniedbałam, ale M dzisiaj w domu więc chcielismy troszkę rodzinnie pobyć i trochę synia uporządkować. Teraz mały śpi, M idzie z psem a ja mam chwilkę.

Dzisiaj przyszedł mi łańcuszek do smoczka, taki o którymkiedyś mówiła chyba riba. Słodki.
Zobacz załącznik 295943

navijko czasem przystawiam go jeszcze, tzn rano. nawet ssie jako tako, ale oczywiście po karmieniu cycem za 1-1,5 woła znowu. Jak podaję butlą to wytrzymuje do 3 godzin i zdecydowanie mniej ulewa.
Ale fajnie że Twoja Matyldzia tak długo śpi już, masz okazję i Ty odpocząć.

luizka JESTEŚMY Z tOBĄ I PIOTRUSIEM.

riba powiem Ci że kupowanie prezentów na zapas to super sprawa. Mnie doświadczenie tez nauczyło że warto kupować wcześniej. Już mam kilka upatrzonych i tylko przy dopływie kaski pójdę kupić. Zresztą zawsze można coś na promocji super upolować, a przed świętami to różnie bywa.

Ramka cyfrowa super sprawa, chcemy teściowej kupić właśnie na gwiazdkę bo ona za granicą i chce wnuka oglądać to żeby miała dużo zdjęć i nie usiała targać całego albumu. Wredna jest czasami, ale mimo wszystko to matka mojego męża i babcia mojego syna :rofl2:Jutro przyjeżdża na 2 tygodnie to pewnie inaczej będę śpiewac =)

Bombusiu dzięki za info,skiknę jutro do biedrony obczaić co fajnego. Wiesz mój też dzisiaj spał od 13 do 17 w szoku byłam.

Anecia a Ty z moich okolic jesteś? Bo nie wiem. No i nieźle nadrobiłaś nas.

andzia a jak tam z teściami, pisałaś coś na wątku rozrywkowym. Pochwal się :baffled: czym Cię doprowadzili... hehehe

Idę się doić, jeszcze prasowanko, kąpanko i spanko, a może przytulankko heheh kto wie!

Jutro rano mój braciszek z Gdańska przyjeżdża, fajnie bo to chrzestny Joachimka więc mi się małym zajmie, a popołudniu teściowa więc licze jutro na odpoczynek od dziecka (wyrodna matka;))

Dobrej nocki!
 
Ostatnia edycja:
Mamusie, czy to mozliwe zeby nasze dzieci juz zaczynaly zabkować? Sara namietnie lize piąstki od wczoraj (a juz tego nie robiła), jest niespokojna, dziwnie je, a dziąsła ma takie twarde że nimi jakby zgrzyta, w dodatku są jasniejsze, a nawet białawe i ostre. do tego ślini sie niemożebnie i drapie po policzkach ile wlezie. w czwartek dopiero konczy 3 miesiące.. dobrze ze w srode na szczepienie, trzeba pogadac z pediatrą.
 
Witajcie babeczki,
dzień mi minął trochę na powiekach bo sobie siedzialam i oglądałam tv do 3, a potem jeszcze z M sobie rozmawiałam i w koncu poszłam spać o 4, a moje maleństwo już o 8 było chętne do zabawy:) ściskam was bardzo mocno


Weroneczko ja teź nie zawsze mogę wszystko nadrobić, zwłaszcza kiedy człowiek jest tak strasznie zabiegany:)Bardzo dobrze to ujęłaś w ciąży to były czasy, normalnie leżałam sobie, oglądałam tv, czułam się jak na wczasach:D Miłego spotkania z braciszkiem:)Lancuszek sliczny:)

Ribcia oj to dużo wcina:D mój w ciągu dnia to tak co 2,3 godzinki, ale 90 ml, w nocy to dwa lub trzy razy je...

Navijko no to zuch z Twojej malutkiej:) Fajna ta pielęgniarka ja przyznam szczerze, ze u nas tez jest świetna :) Navijko no niestety tak jest, ze ludzie to chyba unikają matek z wozkami, ja widzę jak się zachowują ludzie gdy trzeba mi drzwi otworzyć większość to robi z totalną łaską:) ale ja zawsze serdecznie się usmiechnę i ślicznie podziękuję:)Bidulko wspołczuję walki z tymi kolkami, no, ale zbliża się koniec tego pierwszego trymestru:) i podobno pozniej jest lepiej:)

Bombusiu oj wzruszam się czytając, ze Twoja znajoma będzie rodzić....no nic tylko zaciskać kciukaski:) i informuj nas tu na bieżąco:)Słońce dzięki za takie zaszczyty, ale nie mnie sie należą, przecież Ty tu śmigasz codziennie z takimi długaśnymi....Kurcze też miałam iść do biedrony i zapomniałam może jutro coś jeszcze znajdę...

PAti to wszystko sie unormuje i niebawem jeszcze się bedziemy nudzic:D moja znajoma po pol roku zaczęła się normalnie nudzić, malutka spała całe nocki....ona była wypoczęta i zaczęło jej czegoś brakować...

Andziu kuruj sie kochana bardzo ...wracaj bidulo do zdrowka, no i niech tam mąż zadba o Ciebie:)

Luizko nie martw sie kochana im szybciej tym lepiej:) będziemy tu trzymac mocno kciuki:)

Urszulko no wiesz teraz dzieciorki zajmują większość czasu..., ale niebawem będziemy tu smigać jak ta lala. Urszulko ja też muszę pokupować takie pierdołki, a to wszystko tyle kosztuje:(

Pajeczko fajnie, ze Sebuś był dzielny no i z kazdym dniem będzie silniejszy, a zobaczysz, że niebawem będzie zasuwał na czworaczka


Aneciu, ale tyś nadrobiła słoneczko mnóstwo:)a Adaś to słodziaczek:)

Martuśka mój maluch ma tak od 3 tygodni ma białe dziąsełka, bardzo sztywne, piąstki całe do buźki pcha, a ślina to tak cieknie, że jak leży z rana u mnie na podusi to normalnie mokra, ale zdarza się, ze już w tym wieku dzieci ząbkują:)
 
Ostatnia edycja:
Mamusie, czy to mozliwe zeby nasze dzieci juz zaczynaly zabkować? Sara namietnie lize piąstki od wczoraj (a juz tego nie robiła), jest niespokojna, dziwnie je, a dziąsła ma takie twarde że nimi jakby zgrzyta, w dodatku są jasniejsze, a nawet białawe i ostre. do tego ślini sie niemożebnie i drapie po policzkach ile wlezie. w czwartek dopiero konczy 3 miesiące.. dobrze ze w srode na szczepienie, trzeba pogadac z pediatrą.

Zdarza sie,ze w tym wieku dzieci zabkuje,ale mysle,że to normalna praca slinianek i odkrywanie łapek przez dzieci.Tak maja prawie wszystkie dzieci sierpniowe(pisałyśmy juz o tym kilka,jak nie kilkanascie razy).bo jakos nie wierzę,że wszystkie nasze dzieciaczki zabkują.
 
reklama
Mamusie, czy to mozliwe zeby nasze dzieci juz zaczynaly zabkować? Sara namietnie lize piąstki od wczoraj (a juz tego nie robiła), jest niespokojna, dziwnie je, a dziąsła ma takie twarde że nimi jakby zgrzyta, w dodatku są jasniejsze, a nawet białawe i ostre. do tego ślini sie niemożebnie i drapie po policzkach ile wlezie. w czwartek dopiero konczy 3 miesiące.. dobrze ze w srode na szczepienie, trzeba pogadac z pediatrą.

martuska moja to samo robi- wczoraj bylam u stomatologa i powiedzial ze zabki jeszcze nie ida, takze tak juz jest ze sie slinia i wkladaja rece ale niekoniecznie ma to zwiazek z zabkowaniem.

witam mamuski!!!!!!!! my juz od 6 nie spimy ale nie jest zle bo mala spala od 20 do 6 takze super. maz mial nocke i ejszce nie wrocil:(((((((((
a my dzis imprezujemy- oby Nikola byla grzeczna i dala nam chwile posiedziec i kilka razy potanczyc.
buziaki i milej soboty
 
Do góry