reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam z rana:)

Maluch usnął wiec zajrzałam do Was, bo pranie juz rozwiesiłam, w kuchni posprzątane wiec czas na zieloną herbatkę.:-)
Dzis czekam na kumpele, w listopadzie rodzi i własciwie to nawet nie wiem czy chłopczyk czy dziewczynka, bo zapomniałam przez tel. spytać. Naszykowałam jej troszku ciuszków po Alanku, niektóre w ogóle nie noszone, a niech jej sie przydadzą:)

Alaa no mój właśnie dlatego ma rehabilit. bo ma przykurcz lewej str. karku i ciągle spi na prawym boku, ale juz jest lepiej, chodzi o to , ze trzeba to rozmasować cwiczeniami, a nie zawsze są one przyjemne przynajmniej dla mojego synka"delikatesa":baffled:
koralowa mój synek tak nie płacze nigdy w trakcie snu, ale było tak w pierwszym miesiącu jego życia, ze właśnie nagle wył,:szok: teraz wszystko ustąpiło............co do rodziny to współczuje, jakies nieuzasadnione fochy brrr:crazy:
andzia no to synek stęskniony bardzo za mamusią, te nasze szkraby są do nas juz baaardzo przywiązane:tak:...jak mój na tych rehabilit. patrzy na mnie tymi smutnymi oczkami to poprostu serce mi pęka:(((:)-(
weroniczka no prosze jeden bzyk i juz synus na swiecie:-D, cos jak u mnie, raz nie uzylismy gumek, dosłownie raz i jest Alanek:laugh2:
Pajko no właśnie coraz mniej dziewczynek klika:-:)eek:

Miłego dnia Mamuski;-)
 
reklama
witam z rana
bombusia rzeczywiście niewidomych mężczyzn niestety wielu wkoło nas o trzeba samemu sobie radzić mnie też dużo częściej jakaś kobieta pomogła z wózkiem niż facet , ech
a ty szybka jesteś , ja pranie mam jeszcze w pralce , ale to pewnie dlatego że włączyłam dłuższy program :)

Ala u mnie podobna sytuacja mały ma ciągle prawo skręt główki ale g mojej pediatry za nudno mu było z drugiej stroby bo główke ładnie obraca i rzeczywiście po mojej analiziie faktycznie tak jest ja w 90% karmiłam go z lewej piersi , w łóżeczku kołyske miał tak że na ten cały mechanizm też parzył na prawo , na łóżku też go kładłam tak że patrzył na prawo wiec teraz wszystko przestawiam , w drugiej piersi też mam już pokarm więc jemy na zmiane ;wizyte mam u neurologa na 9/11 ale jeszcze nie wiem czy pójde choć pewnie dla świętego spokoju tak , ale lekarka kazała nrazie obserwować a już widze że jest lepiej;
daj znać jak u was co po wizycie
 
witam sie z rana dziekuje bardzo za rady u nas już ok :tak:a dziś już na spacerek wyjdziemy :tak:jestescie niezastąpione :tak:
Bombusia no z tymi autobusami tak jest :wściekła/y:ostatnio musiałam z moją wsiąsc tragedia poprostu:wściekła/y:
Bogusia gratuluje przeprowadzki to już na swoje :-)
Andzia jak sie starałam o Majke stwierdzili że mam zespół Pecos właśnie wielotorbielowość i więcej dzieci mieć nie bede miała noi prosze bardzo mam dwóch łobuziaków wiec niech sie koleżanka nie załamuje ,radziła bym wizyte u innego ginekologa czy potwierdzi diagnoze ;-)
Luizko ja też bym wolała troche dalej ale ten koło mojej mamy nowo postawiony ,ale najważniejsze że było by moje:tak:
Milusia witaj po przerwie no niestety tak bywa niema kiedy klikać ,ale już niedługo beda miały 18 :-)to pokilkamy:-D


mam nadzieje że niezapomniałam o nikim jeśli tak to przepraszam
 
dzisiaj o 21/30 na tvn premiera filmu CISZA o Tyskich licealistach którzy zgineli w górach , znałam jedną z ofiar i aż mnie ciarki przeszły gdy zobaczyłam fragmenty tego filmu
 
Ostatnia edycja:
Mama Aneta dobre z tą 18 :) to tylko za 17 lat i 10 miesięcy :)
Natka no wlasnie chce ogląać, ale rozumiem jak się kogoś znalo to aż ciarki przechodzą :(
 
właśnie chciałam iść na spacer ale Maja zasneła mi na kolanach a Kuba biega dookoła a mnie sie ruszyć nie chce :-pbuuu ale ze mnie leniwa dupa dzisiaj :-p
 
Witajcie kochane nadrabiam od 18 października, jeżeli coś wcześniej przeoczyłam to wybaczcie....

Ciamajdko gratuluję zaliczenia tuli tuli, u mnie chyba też się długo nie będzie dało....ale już zakupiłam bardzo fajny żel unimil nie zawiera zbędnych zapachowych skladników i barwników... Słońce dobrze, że wzięłaś się za związek,...czasami lepiej faktycznie rozmawiać z tą drugą połową niż z innymi kobietami...bo wiadomo najlepiej sprawy rozwiązują się gdy szczerze rozmawiamy...JEjku Edytka już ząbkuje:D? ale Fajnie:D

Polianko świetnego masz bloga i już wiem dlaczego masz tak mało czasu żeby wpadać do nas...dwójka dzieci i blog:D to już ogrom do tego Twoje prawo...trzymam za Ciebie kciukasy kochana

Pajeczko z tego co wyczytałam, to Sebuś bardzo dobrze przybiera na wadze:)

Nektarynko ja jeszcze nie miałam okresu, ale na samą myśl o nim to aż mnie ciary przechodzą, znowu popadki sraski pierdaski:D:D:D

Kassiu181 mój maluch też czasem ma lenia jeżeli chodzi o podnoszenie główki, czasem wysoko, a czasem wcale:D Słońce mnie też badanie bardzo bolało no i wymrażanie nadżerki też mnie czeka:(

Weroneczko dziękuję CI słońce za pamięć...tak bardzo mi przykro, że przechodziłaś kryzys laktacyjny, ale masz rację kochana nie poddawaj się...z resztą jeszzzce tak naprawdę trochę i będzie można dzieci pomalutku odstawiać, a na razie walcz bo okres zimowy to wiadomo mnóstwo chorób dookoła, a mleko matki to tak jakby szczepionka...Słońce śmigaj na basen i nie martw się, że nikogo nie znasz, pójdziesz na pierwsze zajęcia i wszystkich poznasz:) będzie dobrze...Słońce wiem, o czym piszesz gdy dziecko robi podkówkę i patrzy tymi biednymi oczkami na CIebie to wiesz, ze je kochasz najmocniej na swiecie i nie pozwolisz, aby ktoś wyrządził mu krzywdę...Jesteś super mamą i na pewno dojrzałaś do macierzyństwa...Co do gondoli to mój nie cierpi jej....

Bombusiu basen jest tak naprawdę dla każdego, super odciąża stawy i dlatego każdy może śmigać na basen, ja mam częśto kłopoty z florą tam głęboko i często po basenie mam zaburzenia:D dlatego muszę wybierać baseny najczystrze w województwie śląskim:D Słońce mój maluch jak go wczoraj ważyłam to waży 7200 dla mnie to masakra:D:D:D No widzisz słońce bardzo dobrze, że zaczęłaś tą rehabilitację bo faktycznie później ciężko walczyć z takimi przykurczami..
Fajnie, że imieninki udane:) Słońce ja znalazłam w sklepiie cały silikonowy smoczek łącznie z obudową, która się do buźki super dostosowuje i ten jeszcze znosi...Bombusiu z tymi autobusai to u nas chyba komuna:D dalej takie ogóry czerwone jeżdżą,a powinni je już zlikwidować, co prawda ja w moim mieście nie narzekam na niskopodłogowe, ale nie pamiętam kiedy jeżdziłam autobusem, bo w ogóle nie są dostosowane do ludzi niepełnosprawnych i matek z wózkami i trzeba żebrać żeby ktoś pomógł...

GSC nie martw się kochanie tymi zapchanymi kanalikami ja czytałam, ze wiele dzieci ma ten problem, więc uszy do góry i bądź słońce dobrej myśli. Dobrze, że z bioderkami wszystko oki:)

Koralowa ja też planuję zakupy dla małego, bo bodziaków mam mnóstwo, ale brakuje mi śpiochów..jak mały leży sobie w salonie to ma bodziak i skarpetki, ale jak gdzieś wychodzimy to wiadomo trzeba go cieplej ubrać:)



KAssia181 no to nieźle Twoje maleństwo przespało:D u mnie to chyba tak długo nie będzie:D:D:D Co do piersi być może jakiś zastój się zrobił, warto, aby to sprawdził lekarz kochana...bo jak wda się zapalenie to masakra...Spróbuj podczas karmień masować te miejsca ja tak czasem robię, żeby mleko schodziło

Pajeczko ja mojego Wiktorka też prawie na siłę na brzuch, stkęka, kwęka, po prostu nie lubi, no ale musi ćwiczyć tą głowę:D:D:D Jeju zazdroszczę zakupów też muszę się wybrać coś pokupować...


Niuunia zobaczysz, że zacznie podnosić główkę w swoim czasie, moja ciocia mówiła, że jej synek dopiero po 3 miesiącu zaczął startować z główką, a tak to miał strasznie ciężką:D Słońce mi łapska też strasznie marzną, ale muszę zainwestować w rękawiczki bo te zeszłoroczne gdzieś zgubiłam:D

Pati powodzenia z tym całym załatwianiem, mam nadzieję, ze jak się urządzicie to pochwalisz się jakimiś zdjęciorkami:) ja też chyba muszę zakupić takie stricte zimowe rzeczy...Mówisz, ze upiekłaś ciasto, mniam mniam...

Riba kochana no u nas to jest masakra z tym załatwianiem, zeby coś załatwić to trzeba pół dnia przebiec urzędy, do tego wiele razy oburzone gwiazdy....Słońce zimne rączki nie świadczą o tym, ze dziecku jest zimno..absolutnie...jeżeli śpi i ma zimne rączki to faktycznie dziecko jest zmarznięte, ale jeżeli macha rączkami i nóżkami to wydziela mu się adrenalina, a ona odpowiada za centralizację krążenia to znaczy większość krwi jest w brzuszku, a mniej na obwodzie:) Współczuję zepsucia kompa...u mnie Darek naprawdia jak coś się zrąbie...

Bogusiu007 cieszę się, że u Ciebie więcej mleczka:)A co do urzędów i w ogóle kolejek to szkoda pisać, moze jeszcze kobiety w ciąży przepuszczają, ale kobiety z maleńkimi dziećmi wszyscy mają totalnie gdzieś...


PAnienko ja obcinam małemu paznokcie gdy wcina cycusia, tak na leżąco i potem je piłuję niestety muszę to powtarzać tak co 3 dni bo tak mu szybko rosną:D:D:d

Andziu cieszę się, że masz tak przychylnych wykładowców no i trzymam za Ciebie mocno kciuki, u nas na Akademii Medycznej gdy jedna dziewczyna była w ciąży to ją tak traktowali, że szkoda pisać...Dobrze, że z Gabrysiowymi oczkami wszystko w porządku, a jednak rumianek jest dobry:) Słońce ja pieluchy zmieniam tak co 2 godziny, w nocy zmieniam dwa razy..Śliczny kubraczek na chrzest...ja jestem za tym pierwszym...bardziej praktyczny, cieplejszy, a pod spód można cokolwiek włożyć...nawet białe śpiochy..

Oluś u mnie mleko działa rewelacyjnie na sen...a jeżeli nie pijesz mleka to może kup taką herbatkę melisa, lawenda rumianek, działa naprawdę rewelacyjnie...

Aneciu rozumiem Ciebie bardzo,,, ja też gdy mały zaśnie staram się cokolwiek zrobić, a wiadomo przy dziecku już gorzej...

Martuśka u mnie kupy raz pomarańczowe, raz zielonkawe, raz z grudkami, mały nie płacze więc nie panikuje:)

Urszulko pewnie po fryzjerze czujesz się o niebo lepiej, co do paznokci to mojemu małemu też bardzo szybko rosną:D:D:d Ubranko śliczne...

Mama Aneta witak kochana:)

Olyv ja ćwiczę tak malego, że kładę go na brzuszku i ja przed nim kładę swoję buźkę i do niego mówię, albo podnoszę grzechotki:)

Rozalko no właśnie to wszystko ślinianki, a nie koniecznie ząbki:)

Riba współczuję CI tych remontów....echh na jesieni remonyt wymyślają...

Lea28 mój mały też uwielbia auto, jak jeżdę samochodem to od razu usypia, ale gondoli nie cierpi, dlatego jeżdzi na spacerkach w nosidełku:)

Mirianna powodzenia w podróży, faktycznie kawał drogi przed wami...

NAtko dobrze,że już niebawem przeprowadzka..powodzenia!MAsz rację takie przedszkolaki podskakujące, śpiewające, mówiące wierszyki to istne wzruszenie...pamiętam moją siostrzyczkę jak tak wywijała w przedszkolu:)

NAvijko słoneczko u mnie to tylko nosidełko na stelażu w gondoli jest płacz, bo a to się ulewa, a to nic nie widzi, a jak włożę do nosidełka to miód malina i spokój i sen:D wcześniej z gondolą musiałam zapierniczać po wertepach bo jedyni to go uspokajało:D Kurcze minęły 4 godziny? U mnie jest stale co 2 lub co trzy:D muszę przeciągnąć tego mojego łapczywego żarłoka:D

buziolki:):):)
 
Witam, rzekłabym z rana bo synek dopiero pierwszą drzemke od rana tnie. Kurka czy wasze dzieci tez tak mają, że jak przegapicie porę kiedy chce im się spać to potem nie mogą zasnąć? Bo u nas z tym tragedia, jak nie położe w odpowiednim czasie to potem tańcowanie godzinami.
Nocka ogólnie mineła spoko, widze postępy u mojego człowieczka, bo budzi się, szybko zjada, bek i już śpi także około 20-30 minut nam schodzi + 15 minut mojego ściagania mleka. Wcześniej jak karmiłam cycusiem a nie butlą to schodziło czasem do 1,5 godziny więc to kolejny plus przerzucenia się na butelkę.
A zapomniałabym ... dziś o 2 w nocy mój synio zrobił takie kooopsko ze musieliśmy z M go pod kran do łazienki zanieść. Dziwne, aż się mąż przestraszył, ale taka kupa mogła wynikać z tego że przez ostatnie dwa dni tylko jedną małą dziennie robił. Zobaczymy jak dzisiaj będzie.


Pajka dlaczego umiera? Mam nadzieję że ożyje bo ja bez tego juz nie umiem życ :szok::szok::szok:

Bombusia, Natka ale powolne jesteście ja już rozwiesiłam i wyschło ;-)heheheh od wczoraj wisi na suszarce i błaga o zdjęcie i poprasowanie, ale mi chęci brak.

Natka pewnie obejrzę, bo ponoć pierwszy odcinek z tego cyklu był fajny.

Mama Aneta rozumiem lenistwo, mnie tez się czasem niechce, szczególnie jak mam iść sama z małym i psem =( ale dzisiaj ładna pogoda u nas więc nie odpuszczę.

Milusiu kochana dzięki za miłe słowa, aż mi się tek cieplej zrobiło. Podziwiam Cię że potrafisz z 10 dni nas nadrobić, ja po trzech dniach nieobecności czasem wymiękam. Chociaż teraz i tak mniej piszemy niż w ciąży. Pamietacie? Aleśmy wtedy produkowały. Eh ciąża to były czasy. A teraz mamy swoje Bąbelki przy sobie. Rozczuliłam się.

zmykam obiadek naszykować, potem idziemy na spacer bo u nas dziś pięknie i słonecznie!

Miłego dnia dla Was!
 
reklama
Zebrałam sie w sobie spacerek zaliczony ,obiadek zrobiłam i nawet pralke nastawiłam;-)
dzieci uspane a ja popijam kawke :tak:życie jest piekne przynajmniej takie chwile:-p:-D
 
Do góry