reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Pajka a zielona kupka byla po podaniu rumianku czy przed? jeśli po, to może być od rumianku, bo on czesto zabarwia kupki, jesli przed to warto zapytac pediatry..

Ja doszłam do wniosku, że Kacperek miał zagazowane jelitka i stąd ta strzelista spieniona kupka.. dzis prawie wcale nie oddawał gazów i pewnie dlatego był taki niespokojny, najgorsze jest to ze macałam mu od czasu do czasu brzuszek i miał miekki, nie potrafiłam mu pomóc, a teraz jak śpi w łóżeczku i troszkę popierdział skapnęłam się ze w ciągu dnia mi tego brakowało.. przed kąpielą dostał także rumianek więc chyba pomogło.. w nocy też mu dam troszkę przed mleczkiem aby wszystko wróciło do normy a z rana i tak umówię się do pediatry

Kasiu to dobrze ze mala ładnie zasypia, u mnie po kąpieli karmie małego i czasem próbuje walczyc ze snem ale jeszcze przed odbicem zasypia a naprawdę szybko mu sie odbija
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry Mamuśki!
Jak dobrze wstać skoro świt :-D, czyli pobudka o 5 rano. Zeszły tydzień Mały spał jak suseł 5h - karmienie - 2h, co dawało się wyspać. W tym tygodniu postanowił wrócić do systemu 2h-karmienie-2h-karmienie... Ech, a taka byłam szczęśliwa i wyspana. I wydawało mi się, że zrobiliśmy krok ku przespanej nocy. A tu nie ma tak łatwo, nic stałego :no:. W kołysce mam teraz króliczka duracella - rączki i nóżki synka chodzą jak nakręcone :baffled:. Czy on nie zalicza tej nocy do ZBYT KRÓTKICH???
No dobra, pozmywam chociaż z rana.
Dobrego dnia wszystkim!
 
witajcie....mala pobutke zrobila o 5 rano ale aprawde cos ostatnio marudna zapewne te dziaselka. A teraz szykuje sie bo jade do stomatologa mam do zrobienia ostati zab wiec super .


zycze milusiego dnia z maluszkami - ale dzis byl mroz brrrrrrrrrrr
 
Hejka!
Kassia sliczne naklejki od razu weselej w pokoju sie robi, mój codziennie gada do "Puchatków"
Pajko powodzenia na wizycie u pediatry, oby to nie była alergia pokarmowa
Luizka no to teraz pozostało, aby Piotrus polubił karuzelę, ale mysle,ze polubi

A mój ananasek dzis pospał do 7.15 i teraz znów ucina drzemkę,:-) pogoda słoneczna wiec na spacerek na pewno pójdziemy, bo pod koniec tygodnia zapowiadają deszcze i ochłodzenie:baffled: jak pomysle o zimie to mam od razu chandrę:wściekła/y:!
 
witam dziewczyny!!!!!!!!!
ale ziomb dzis- jeden stopien i trawniki biale maakra.
noc spokojna- zasnela o 20 a obudzila sie o 4 na karmienie a potem o 7. teraz jest marudna bo spiaca- to jej godzina dzremki i pewnie zaraz usnie.
dzis kolo poludnia mam gosci- kolezanka przyjedzie na ploteczki ale wczesniej musze do sklepu skoczyc bo nie mam nic slodkiego do kawki.
 
Wpadłam na moment...

nie chce mi się pisać za bardzo, ale czytam Was... u mnie nic interesującego...
wczoraj dostałam niby okres, poleciało ze mnie jak z zarzynanej świni.. i od tego momentu okres sie "skończył"... zastanawiam się co to było???
u gina jeszcze nie byłam...
dziś w nocy zaliczyłam "tuli-tuli"... długo się nie dało, za długa przerwa:/

spadam żyć tempem żółwia... z przerwą na żmijowanie...
 
Witajcie :-):-) i znow zaczynmy nowy tydzien. M wrocil wczoraj po 16, wiec juz nic nie probilismy. pobawilismy sie tylko z malym na lozku w sypialni. rozebralismy go do pampersa i na brzuszek fikac :-) wytrzymal dluzej niz w ubraniu hehe. wlasnie robimy sobie druga drzemke, a potem spacerek.

luizka - my tez mamy ta bujawke. oby sie spodobala :-):-) Piotrusiowi
Pajka - fajnie, ze wiesz jakie prezenty dostaniesz. przynajmniej unikniesz niepotrzebnych rzeczy. i powodzenia u lekarza.

kassiu - wow od 20 do 4 :szok::szok: zazdroszcze.

Ciamajdko - witaj kochana. brak tu Ciebie :-( skoro bylo "tuli-tuli" to chyba lepiej z T?? zycze Ci tego :-)
 
reklama
Do góry