reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

hello wszystkim....

a my dzis w domku mala dosc marudna zauwazylam ze gorne dziaselka ma lekko spuchniete i i zoltawe i widac ze powoli zaczynaja zabki wybijac.... zapewne dlatego tak marudzi....

wiecie co mi sie dzis przytrafilo mala kupe zrobila a gdy chcialam zmienic pampersa topierdla i wystrzelila kupka na dywan i na pufe na ktorej siedzial kot wiec agatka obsrala kota haaaaa kot byl w szoku a moja mama ganiala za nim aby go wymyc normalnie komedia



kasiu slicznie udekorowałaś pokoik
 
reklama
Dziewczyny ja dziś padam z sił :-( Mam ochotę wyjść i nie wrócić i w ogóle taki dzień, niech się już skończy. Mały większość dnia płacze, przy piersi tradycyjnie płacze i się pręży :-( już nawet dostał trochę mleka modyfikowanego. Najgorsze, że nie wiem czy to kolka, czy coś innego mu dolega? Jutro chyba zadzwonię do poradni laktacyjnej, może mi pomogą? A jak nie to na przejdę na mm, bo już nie wiem co robić? Na dodatek nie umiem odciągnąć dalej mleka a w sobotę idziemy na wesele... Musiałam się wyżalić, ciut mi lepiej.

Dobra nie smęcę idę do małego...

Spokojnej nocy :-)
 
Panienko lacze sie w bólu, u nas też dzień tragiczny, cały dzień płacze, mało śpi a jak już zaśnie to na 5 minut, w dodatku zrobił spienioną kupke.. bo ponoc to ze są zielonkawe na modyfikowanym to normalne (tak mnie zapewniała dwa razy pediatra jedna z lepszych u nas..), jutro z rana umówie się na wizyte bo podejrzewam ze moze być to alergia pokarmowa :-(
 
No nareszcie koniec weekendu o i tak nic z niego nie mialam....szkola dom szkola dom;(
Zamowilam hustawke H7184_01cfz.jpg mam nadzieje ze malemu bedzie sie podoalo;p

A ogolnie moj synus aniolkiem jakims sie stal przez ostatnie 2 dni normalnie nie poznaje go hehe
 
No nareszcie koniec weekendu o i tak nic z niego nie mialam....szkola dom szkola dom;(
Zamowilam hustawke Zobacz załącznik 292811 mam nadzieje ze malemu bedzie sie podoalo;p

A ogolnie moj synus aniolkiem jakims sie stal przez ostatnie 2 dni normalnie nie poznaje go hehe

mam taka sama napewno bedzie sie mu podobalo!!!!!!!!!

bogusia007 Nikola tez juz spi i pewnie bede miala pobudke ok 4.

a powiem wam ze mam juz swoj pierwszy sukces wychowawczy: po kapieli mala dostaje cycusia , ponosze ja chwile zanim nie odbije a potem mowie jej dobranoc, klade do lozeczka, wlaczam nianie i wychodze z pokoju a ona sama zasypia. luksus mowie wam
 
reklama
No byliśmy u dziadków i niestety Sebul zrobił kupę mega zielono-brązową
frown.png
jutro idziemy do lekarza
frown.png
wolę dmuchać na zimne. Dałam mu dzisiaj herbatkę rumiankową i probiotyk, który przepisał nam pediatra. Mąż dzwonił dzisiaj do 7 pediatrów ani jeden nas nie mógł przyjać masakra jakaś
frown.png


No i Sebus oczywiscie sie obudził zobaczył dziadka i zaczął sie do niego usmiechac wiec dziadzio zacząl się wygłupiać na co młody śmiał sie niesamowicie - jeszcze do nikogo sie tak nie usmiechał - oczywiscie dziadek obriośniętu w piórka :p

No zbliza sie chrzest Sebula od cioci dostanie matę edukacyjną a od chrzestnego chodzik-pchacz :)
 
Do góry