reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Hejka!
Przespałam dzis pół dnia:szok:, chyba miałam jakis kryzys:eek:, a pogoda do tego sprzyjała......niestety.
Tatus poszedł na spacer z maluchem, zrobił zakupy i zajmował sie nim wiec ja spałam jak suseł:-D. Traz mogłabym isc na jakąś imprę:-p, ale oczywiscie moge pomarzyc i grzecznie obejrzę "Mam talent":tak:
Synek po kapieli, najedzony lezy w bujaczku:)

riba no widzisz co lekarz to opinia, moja neurolog powiedziała, ze takie rehabilitacje sa konieczne jak jest przykurcz i powinny byc jak najwczesniej rozpoczynane, ale ona rozumie, ze na początku nie zwróciłam na to uwagi, a potem to sama próbowałam synka na lewy bok kłaść, ale on juz spi tylko na plecach, no a potem to miesiąc czekałam na wizyte u neurologa, ale rehabilit. są juz od wtorku i powiem Ci, ze ja sobie sama w domu bym z tym nie poradziła to musi nauczyc rehabilitant, bo jak to moja dr powiedziała można nieświadomie zrobic dziecku krzywde:szok: i jak nie zauwazysz poprawy to walcz o te rehabilitacje:angry:, ja sie b. ciesze, ze będziemy chodzic, takie ćwiczenia u maluszków podobnież działają cuda.:-)...a moze Twojemu synkowi to samo ustapi choc jesli nadal widzisz, ze lubi bardziej jedną stronę to będzie cieżko:cool:
bogusiu007 nie biore tabsów więc nie pomogę
kassia i jak tam po imieninach u nielubianej cioci, nawialiście????:-p....czekam na fotkę naklejek
Czekoladka ja mojego zostawiam na brzuszku tyle ile na ile on pozwoli , czyli ile wytrzyma wiec to jest róznie 5, 10 min. a czasem uśnie:laugh2::eek:

A ja ide wziąśc dłuuuugą kapiel z goleniem, no bo jutro na basen jade z siostrą i z z Adim robic plum plum:-D, mleko ściągam, bo tatus jutro troszku sam bedzie walczył z młodzieńcem, bo ja rano jeszcze na giełdę z ciuchami skocze, mam koło domu, musze sobie kupic jakąś kurteczkę na zimę i kozaki.

Spokojnej i przespanej nocy Mamuski;-)
 
witam sie :)
my dzisiaj pospalismy troszke :) wiec jest super :)
No i odstawiłam wczoraj nabial i jest poprawa kupki. Nie śmierdzi takim kwasem jak wcześniej i jest bardziej żółta niż zielona:) zobaczymy jak będzie w ciągu dnia:)
My dzisiaj maszerujemy do teściów bo teściowa ma urodzinki wiec bede wieczorkiem :)
 
Dzien dobry :-):-) kurcze jak pusto tu :-D no tak - weekend, wszyscy spedzaja rodzinnie :-) tez bym poszla do jakiejs babci na obiadek hehe. pogoda sliczna, takze spacerek chociaz bedzie. M wraca dzisiaj szybciej, cos kolo 14 :-)to moze cos jeszcze porobimy.

kassiu181 - fajnie jest miec takiego M :-) ktory pomaga we wszystkim. moj tez taki jest. z racji tego ze karmie butelka, moze mnie wyreczac rowniez w tym, i robi to takze w nocy :-)
jak po imieninkach?? :-D
GSC - kochana ja klade na tyle ile sie da. czasami jest to tylko minuta lub dwie i juz zaczyna sie placz, ale staram sie robic to czesto - kilka razy dziennie. bardzo lubi lezec nago na przewijaku.
Bombusiu - fajnie od czasu do czasu zrobic sobie taki dzien spiocha :-). ja wykorzystalam moja muske do tego :-), a co do Mam Talent - tu tez leci i to o tej samej porze, ale musze powiedziec, ze Polacy nie pobija Niemcow w ilosci wystepujacych idiotow. Masakra jacy sie tu ludzie trafiaja...
co do rehabilitacji - no widzisz. nie jest to jakies razace napiecie, ale jest, nie wiem czy sama sobie poradze. ale bede walczyc o ta rehabilitacje. dzieki kochana :-)
i musze Ci jeszcze podziekowac, bo zmotywowalas mnie do diety!!!!!!!!! zaczynam od jutra. nie mam tej ksiazki, ktora polecasz, ale znalazlam na necie na czym mniej wiecej to polega, wiec mysle ze dam rade. DZIEKI!!!!!!!:-):-):-) i milego plumkania w wodzie.
navijko - kochana zycze szybkiego powrotu do zdrowia :-)
 
navijka ja ryżu nie jem bo wiem że zaciska , banany jem od samego początku i nie było nigdy problemów, z makaronem musze uważać to już wiem i nie jem :)
na szczęście dzisiaj zrobił kupke sam bez pomocy , ale przyznam że wczoraj jadłam wszystko co popadło ale nic z jakiś zakazanych rzeczy i wypłam 3 szklanki kompotu ze śliwek suszonych , hmm może ten typ tak ma choć wczoraj bardzo go to już męczyło chciał zrobić i nie mógł
życze zdrówka !!!

Bombusia fajnie że tak doładowałaś swoje akumulatorki

kasia miło że mąż pomaga

bogusia007 nie pomoge nie mam jeszcze okresu , tabletek nie biore

miłej ndz !
 
Ostatnia edycja:
mam pytanko kobietki jestem 2 tyg po pologu i biore tabletki cerazette przed wczoraj wyladalo jak plamieie a teraz normalnie jak okres a ciagle karmie piersia czy ktoras z was tak miala? bo dzwonilam do mojego ginekologa to mowil ze norma ale sie boje bo moja siora tak tez miala podobnie i wyszlo ze ma anemie i jest oslabiona.

z gory dzieki za odpowiedzi

Bogusiu, ja brałam Azalię i miałam dokładnie to samo - wręcz z każdym dniem więcej krwawienia. Odstawiłam i teraz nie biorę żadnych
 
Hejka:))))

Ja niedawno wróciłam z basenu jejkus jak sie zrelaksowałam, wysiedziałam sie w jacuzi, w saunie, bicze wodne były również i super bąbelki na kręgosłup:-D, półtorej h szaleństwa w wodzie,aż mi sie palce u rąk rozmiękły!!!!!:rofl2::laugh2:
Tatus poszedł na spacerek z synkiem, a ja dzis na obiad rybę posmazyłam no i sobie z parowaru zrobiłam ....ale M musi dzis isc do pracy na jakieś 5 h wiec wieczór sama:-:)angry:

riba gratuluje podjętej decyzji o diecie he he, jakbys cos nie wiedziała to pytaj smiało, ja mam ksiązkę, kórą własnie czytam, ale wiem własciwie o niej wszystko, bo mój Adi na niej schudł duzo no, a ja mu przygotowywałam posiłki:)
navijko to dobrze, ze juz lepiej sie czujesz no i ze nie zaraziłaś Matyldzi:)

Miłej niedzieli:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny!!!!!!!!!!
po imieninach nawet ok. nie bylo najgorzej. ciotka sie spila i byla beka z niej. mala trocje poplakiwala ale suszarka zdzialala cuda.
a oto zdjecia moich naklejek
Nikola 2146160778zmniejszone.jpgNikola 2146160776zmniejszone.jpgNikola 2146160777zmniejszone.jpg

a my dzis pojechalismy do akpolu po pare rzeczy dla malej. kupilam miedzy innymi gryzak, grzechotke na raczke, oliwke hipp, krem nawilzajacy do twarzy perfecta mama, lansuszki do smoczkow oraz smoczki do butelek od 3 miesiaca tak juz zeby byly w razie czego. a potem na obiad do mc donalda bo mielismy bony. takze puki co dzien mija suoerrrrrrr. mala wlasnie zasnela w bujawce a ja biore sie za wyparzenie gryzaka i smoczkow. a potem sterta prasowania pzrede mna- masakra.
 
Ostatnia edycja:
Do góry