reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

luizka - współczuję piotrusiowi. vojta to masakra :/ prof z psychologii klinicznej bardzo krytykowała tą metodę. jeżeli jest taka możliwość to niech ktoś inny niż ty rehabilituje maluszka. są inne metody np. peto, która nie sprawia dziecku tyle bólu...
 
reklama
Bombusiu - 5 lub 6 h dokladnie nie pamietam wszystko mi powiedzaq dokladnie 2 listopada. Przy przepuklinie dzieci najczesciej wogole maja bezwlad ale Piotrus naszczescie mial niziutko wiec jak cos edzie mial to jedynie stopy wiec to cwiczymy za wczasu no i prawa strone ma slabsza ale nie wiem czy od przepukliny czy to poprostu przykurcz...no moj smoczka to samo niet a nawet herbatki nie bede mogla podac....
 
Bombusiu - 5 lub 6 h dokladnie nie pamietam wszystko mi powiedzaq dokladnie 2 listopada. Przy przepuklinie dzieci najczesciej wogole maja bezwlad ale Piotrus naszczescie mial niziutko wiec jak cos edzie mial to jedynie stopy wiec to cwiczymy za wczasu no i prawa strone ma slabsza ale nie wiem czy od przepukliny czy to poprostu przykurcz...no moj smoczka to samo niet a nawet herbatki nie bede mogla podac....
Luizko no to poprostu Mexyk z tym przetrzymaniem dziecka do operacji:szok:, no ale pewnie inne mamy tez tak muszą, najważniejsze,ze mu lekarze pomogą, a on nic nie bedzie pamiętał....swoją drogą to ciekawe jaką metodą mój synek będzie rehabilitowany spytam oczywiscie
weroniczko ja pokarm mam ,a maluch i tak 2 x sie budzi w nocy co ja uwazam za sukces, bo było regularnie co 2 h:baffled::sorry2:
 
Bombusiu to super że się Alanek tylko 2 razy wstaje, u mnie apetyt rośnie w miarę jedzenia, jak jadł co 3 godziny to chciałam tylko żeby się 2 razy budził, teraz się budzi 2 razy w ciągu nocy a mi się marzy żeby przesypiał noc heheh. Grunt że w ogóle mamy okazję pospać w nocy chociaż krótko.
Wiesz już czytam ksiązkę o diecie, ale mnie zaraziłaś, Boże żeby tylko małemu kich nie rozwaliło.
 
Bombusiu to super że się Alanek tylko 2 razy wstaje, u mnie apetyt rośnie w miarę jedzenia, jak jadł co 3 godziny to chciałam tylko żeby się 2 razy budził, teraz się budzi 2 razy w ciągu nocy a mi się marzy żeby przesypiał noc heheh. Grunt że w ogóle mamy okazję pospać w nocy chociaż krótko.
Wiesz już czytam ksiązkę o diecie, ale mnie zaraziłaś, Boże żeby tylko małemu kich nie rozwaliło.

:-D:-D:-D:-D:-D ............no ja tez mam taką nadzieje, ale dostałam taką motywację do odchudzania, ze:szok:....wystarczy kochana otworzyć szafę, wyjąć najlepsze swoje spodnie i dostać stan przedzawałowy, potem to juz z górki, trzeba sie zawziąć,:tak: wiesz w tej diecie jest to fajne, ze nie chodzisz głodna, bo te produkty mozesz jesć często, wiele razy dziennie i nawet w nocy, nie ma ograniczeń!!!!!!wiec głód zawsze zaspokoisz, potem zołądek sie kurczy i jest ok. :happy2:
Wsród moich znajomych schudło naprawde duuuzo osób i to po min. 10 kg.....oby tylko maluchy nam pozwoliły na to:-p
edit:
navijka
nooo ja widziałam jaką Ty masz swietną figure.....ja tez odstawiłam wszelkie krople i podaje probiotyk o smaku waniliowym LACYDO BABY 10 saszetek ok.19 zł, a małemu jak smakuje i z brzuszkiem od dawna nie mamy żadnych sensacji:)))
marulko, a co do kupowania ciuchów dla dzieci to nie pociesze Cię, później będzie tak: "mamuń dałabys mi parę groszy, bo widziałem fajną bluzę" pytam, "a ile" i słyszę "nooo 120 zł" itd.itp.....:baffled::sorry2::szok:
 
Ostatnia edycja:
Witam
panienko ja na kolkę od wczoraj zaczełam stosować Debridat na receptę i o niebo lepiej, wszystkie wcześniejsze specyfiki do kosza. Dodam że mały też dostaje specjalne mleko na kolkę i nie powinien jej mieć.
Bombusiu kiedy zaczynasz rehabilitację z Alankiem? ja ustaliłam wizytę u neurologa dopiero na 6 listopada, boję się że ten przykurczmoże się zadomowic do tego czasu i będzie trudniej go rozmasować. Powodzenia w realizacji diety.
weroneczko nie poradzę nic na latację, ja wymiekłam bardzo szybko ale masz wsparcie innych dziewczyn. Musisz sie uzbroić w cierpliwość, ja też siedzę sama z małym bo z dziadkami na pewno go nie zostawię, na zakupy jeździ z nami.
Ja się nie zamierzam odchudzać choć zostało mi 7-8 kg po porodzie ale byłam za chuda przed. Szkoda mi tylko moich ubrań, muszę co niektóre poprzerabiać jeśli się da. Mały wojownik Wojtuś przespał 1,5 godz i walczy teraz ze smoczkiem jak szalony.
Od kiedy dziecko powinno przesypiać całą noc bez jedzenia? bo mój po kapieli pierwszy sen ma ok 6-7 godz czyli jka zje o 20 to pobudka ok 2, 2.30.
Ja nie podaje żadnych herbatek, lekarz zabronił, tylko woda przegotowana a za smoczkiem wręcz przepada ale odziwo wczoraj zasnął bez.
Buszuje po allegro żeby kupić kombinezon, ceny w sklepach powalaja na kolana.
 
Urszulko my rehabilitacje zaczynamy juz od tego wtorku 2 x w tyg. min. pół h i doktor mówiła, ze to juz dosc późno, pomogą te zabiegi, ale moze na 10 szt. sie nie skończyć, ale o tym zadecyduje pani rehabilitantka, ponadto zalezy to też od tego jak maluch bedzie współpracował, aż sie boje, choc on w nowych miejscach jest b. spokojny, ale jak zacznie nim "wywijać" to różnie to moze byc:baffled::sorry2:....a mój syn to z takich wiesz "książe na ziarnku grochu":-D:-).............a Ty to szczuplutka jestes więc Ty diety NIET!!!!!!!
 
navijko dobrze prawisz kobieto. Mądraś Ty.

Bombusiu no właśnie, byle tylko maluchy nam pozwoliły bo ta dieta strasznie zakwasza organizm, trzeba pic masakryczne ilości wody, żeby wypłukiwac prodkuty przemiany białka, i ja się kurna obawiam że niedojrz że mam mało mleka to jeszcze sie pogorszy, ale tak bym chciała schudnąć że masakra, bo pewnie od stycznia do pracy idę i pasowałoby jakoś wyglądać. Mój znajomy schudł około 20 kg, efekt na prawdę świetny. Będziem próbowac od poniedziałku.

urszulko zazdroszczę że nie musisz się odchudzać, ja nigdy chudzielcem nie byłam ale teraz to już przesada, strasznie źle się z tym czuję. Owocnych poszukiwań na allegro, na pewno coś znajdziesz bo sporo tego jest.

Idę smażyć naleśniki bo zaraz M z pracy wróci a tu zima kuchnia.Buziak
 
luizka dobrze że masz choć mozliwość wyrwania się domu aerobic i szkoła , przynajmniej na troche mozesz przestać myśleć o tym co przed wami , z tym jedzeniem to rzeczywiście będzie ciężko jak Gabryś miał robione usg watroby m jamy brzusznej to też nie mogłam mu nić dawać przed badaniem 4 h ale nie dałam rady badanie miał o 12 a ja o 10 dalam mu jeszcze pojeść , ale w waszej sytuacji nie możesz bo on będzie znieczulany , a narkoza potem może po zabiegu powodować u niego wymioty , ale moze tak sie złoży że akurat sobie zaśnie i będzie spał przez te 3, 4 h, nie martw sie tym na zapas


MARULKA zgadzam sie , dzieciaczki to studnia bez dna , a moja Oliwka TEŻ TAK MI ROŚNIE , WOGÓLE TO JEST NAJWIEKSZA W SWOJEj grupie i najcięższa , ale Bombusia ma racje teraz to jeszcze nic , zacznie sie za kilka lat , zreszta teraz by człowiek chciał je jakos fajnie ubrac , niektore dziewczynki w przedszkolu to takie modnisie że czasami lepiej ubrane odemnie haha
 
reklama
witajcie, nomalnie ciezko was nadrobic wystarczy aby nie byc pare dni :) dzis dzien minal spokojnie bylysmy rano na usg bioderek wszytko jest dobrze co sie bardzo ciesze. Mala przesypia cale noce juz regularnie ale za to przed snem najada sie na zapas. Pozdrawiam i zycze spokojnej nocki
 
Do góry