reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

hejka!
sorki ze tak egoistycznie ale musze sie pochwalic - Sara juz dzis 6. dzien nie miala kolki !!! przeszlo tak samo z siebie i mamy nadzieje ze juz nie wroci :-)
dobranocka Mamusie :))
pozytywnie "pozazdrościć" ja czekam na ten moment.

Luizka4don będzie dobrze, my tu wszystkie trzymamy kciuki za Piotrusia :-)

A my jutro na szczepienie-tradycyjne, aż się boję co to będzie...?

Po chrzcinach dobrze :-) mały przespał w kościele a tego się najbardziej bałam bo to czas płaczu i kolki w domu. Poza tym mały dalej je może po 5 min. z piersi i się pręży. Jutro się dowiem czy przytył czy nie?

Pozdrawiam Was wszystkie i zmykam do małego...
 
reklama
mam pytanie może któras sie orientuje do 4 stycznia jestem na macierzyńskim właśnie sie dowiedziałam ze mój szef likwiduje zakład w którym pracowałam ,co dalej w zwiazku z tym bo z tego co wiem wychowawczy mi sie nie nalerzy bo nie bedzie miał mi kto go udzielić nie bardzo wiem co dalej mam z tym zrobic i gdzie sie zgłosić ,Mai raczej żaden żłobek mi nie przyjmie jest po zabiegu i jest dobrze ale jej zastawka zostanie zawsze zastawka chora ,nie mam z kim jej zostawiać wiec znalezienie pracy odpada nie wiem co zrobic prosze pomózcie
 
Ciamajdko, po przeczytaniu Twego ostatniego posta mam wrazenie, ze piszesz o mnie... :/ Lacze sie w bolu, bo zdaje sobie sprawe jak sie czujesz i co przechodzisz w zwiazku z M... JA swojego z mila checia bym zaszlachtowala, albo co najmniej oddelegowala do mamusi. Niech u niej roz******* robi a nie u mnie... :/ Kuzwa, mamusia czystosci nie nauczyla to teraz mam prze*ebane... :/ I nijak rozmowy nie skutkuja. A ostatnio ksiaze ma problem z wyjsciem z psem na wieczorny spacer. Najlpeiej, zebym ja chodzila. No taaa, z dzieciakiem przy cycku... Jaaaasne.
 
hejka
Luizka będzie dobrze, innej opcji nie bierz pod uwagę. Całe grono bb będzie mocno trzymało kciukasy!
Bobmusiu wow... spacer o tej porze,, nieźle:)

widzę, że wiele z nas przeżywa ciężkie chwile, nasze dzieciaczki nie chcą spać, albo bolą je brzuszki ehhh musimy jakoś dać radę, czasem brak tych sił...ale musimy je wykrzesać,.. tylko skąd?
 
ja dzis juz padam. mala ciagle placze nawet na spacerze plakala jak opetana. jestem bezsilna, kolka to nie jest bo kupki landie robi-dzis juz 4. nie wiem co jest ale ejstem wykonczona
 
ja dzis juz padam. mala ciagle placze nawet na spacerze plakala jak opetana. jestem bezsilna, kolka to nie jest bo kupki landie robi-dzis juz 4. nie wiem co jest ale ejstem wykonczona


a moze miala mokro lub glodna była ?

a my nie dawno wrocilysmy ze spacerku wyszlysmy z domku o 12 a o 16.30 wrocilysmy caly czas agatka mi spala moglam spokojnie robic zakupy i zalatwiac urzedowe sprawy pozatym jest grzeczniutka ...
 
reklama
Do góry