reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Przespalam 2 h ;( jeny stres mnie zje zaraz:)

Andzia - dory aparat to dora sprawa my tez kilka dni temu wzielismy na raty aparacik i jestesmy zadowoleni swietne zdejecia roi.

DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA KCIUKASY MOZE COS POMOGA CHDZ JA JUZ NADZIEJI NIE MAM PO TYM CO NEUROLOG POWIEDZIAL I OSTATNIO LEKARZ TAK JAKY Z GORY ZALOZONE ZE I TAK EDZIE..:(
Trymam kciuki ,daj koniecznie znać

kasia, ala fajnie ze juz po chrzcnach i ze wszystko tak super poszło , a dzieciaki jeszcze nieraz nas zaskocza swoim zachowaniem , a z tym chrztem to jest podobno tak że dzieci się po nim zminiaja więc jak mamy aniołka to po będzie tylko gorzej , a jak płaczuś to wtedy zmienia sie w aniołka , więc ... więc ja nie chrzcze hehe , wystarczy mu już takie święte imie

luizka trzymamy kciuki daj znaĆ !
WERONECZKA oj butli z sztucznym mlekiem wolałabym mu nie dawać jak nie musze , wtedy dopiero bym mu tam namieszała w tym brzuszku

A JA DAŁAM MAŁEMU PO KĄPIELI W BUTLI MOJE MLECZKO ŚCIĄGNIĘTE CHCIAŁAM OBACZYĆ ILE SZKRAB YPIJA , WYPIŁ 90 ML
TERAZ ZNOWU ŚCIĄGAM
kupki dalej nie ma jutro pojade z nim chyba do lekarza choć z drugiej strony dopiero co wyszedł z przeziębenia ,a nie chciałabym żebyśmy coś znowu w przychodni złapali
dobranoc
sprubuj może pomasować małemu brzuszek ,popracować troche nóżkami aby delikatnie ucisać na brzuszek potem odpuścic i tak kilka razy ,nam pomaga na brak kupy.

Witam mamuski , wiekszosc z was pewnie mnie nie pamieta ale ja odkad maly Trrorysta jest na swiecie (10 tygodni) to na BB czasu nie mam:no::baffled: . Mam tez nadzieje ze to sie zmieni bo odpukac od pieciu dni jak mlodego o 19 nakarmie tak po 20 klade go do lozeczka i tak spi do 2 pije mleko i pozniej dalej spi do 6 wiec jest super to chociaz wieczorem moge posiedziec na BB bo w ciagu dnia to ja nawet na siusiu czasu nie mam:-( czasami jestem tak wykonczona ze ryczec sie chce, moze dlatego ze calymi dniami siedze sama z malym bo M pracuje a moja mama w Polsce a na tesciowke to ja jakos nie bardzo moge liczyc. oczywiscie jak wiekszosc z was mamy za soba i lepsze i gorsze dni u mnie byl czas z przewaga dni gorszych bo maly mial faze "jak nie spie to rycze" lub tez "chce tylko na rece" , "nie bede spal sam w lozeczku" , " nie cierpie jezdzic w wozku tzn gondli szczegolnie":baffled: no i ten ostatni problem z wozkiem pozostal za zadne skarby swiata nie lubi jezdzic gondola wloze go do wozka pojezdzimy na dworzu 10-20 minut budzi sie i wydziera jakby niewiadomo jaka krzywda mu sie dziala dla mnie nawet spacery z moim synkiem to byl koszmar pozostalo mi jedynie wozic go w maxi cosi siedzonku w tym wytrzymuje dluuuzej:-( jedynie jak wsadze go nosidelka takiego co na siebie zakladam to moge z nim spacerowac ile wlezie dla mnie zbawienie to nosidlo(tylko moj kregoslup nie bardzo daje z tym nosidlem rade) ale co tam....moze mlodemu to minie :sorry: i polubi gondole caly czas pracuje nad tym. Ogolnie moje dziecie potrzebuje baaardzo duzo uwagi. Mleko pije niestety modyfikowane wlasnie od paru dni skrocil sobie do 5 razy na dobe srednio 150-170 ml
jejku tyle bym chciala napisac ale oczy mi juz sie kleja. Co jeszcze chcialam napisac a powrot do przytulanek jak dla mnie koszmar, masakra :wściekła/y::no: zobaczymy jak to bedzie dalej moze sie rozkreci baa musi bo myslimy z M juz o drugim bejbiku i to juz w przyszlym roku staranka :tak: nie chcemy dlugo czekac :-D
Wybaczcie mamusie ze tylko o sobie ale czasu naprawde mi brak :zawstydzona/y: pozdrawiam , buziam, jak najmniej zmartiwen a jak najwiecej wspanialych chwil z maluchami mamuski!!!!
Ja cie pamietam ,co do wózka to może opuść budke może jak bedzie coś widział dłużej posiedzi .

witam
po dawce 90 ml mojego mleka młody spał od 20-24 a potem jadł jeszcze raz w nocy już z piersi , kupy dalej brak
weroneczkaaha no tak to nie pomyślałam,mam mleczka troche w zapasie
hej LEA ja cie pamiętam , szkoda że masz takiego małego terroyste w domu , ale pewnie najgorsze chwile już za wami , będzie coraz lepiej a jeśli chodzi o spacerki to jesteś pewna że małemu nie jest za zimno albo za ciepło w wózku ? bo czasami to są takie błahe powody przez które dzieciaki marudzą, a my często o nich zapominamy , ja to sama wiem po sobie że doszukuje sie niewiadomo czego a potem się okazuje że to chodziło tylko o to ,
no i decyzja o drugim dziecku , no mo zaskakujecie mnie niektóre z was , mając tak małe szkraby wy już myślicie o drugim , pajka też coś planuje , fakt jest taki dzisiaj moge o tym powiedzieć , że ma to to jakieś plusy na przyszłość , może i człowiek pomęczy się bardziej przez pierwsze lata ale później już jesr spokój jedna fala pieluszek butelek , a ja już wszystko pochowałam a teraz był powrót do tego ,
podobne zainteresowania rodzeństwa w zbliżonym wieku wiesz zabawy , zabawki książeczki , bajeczki
no i napewno brak problemów typu zazdrość o rodzeństwo , i problemy w przedszkolu itp maluchy już od samgo początku się do siebie przyzwyczajają , teraz jak na to patrze to widze że to gromny plus, ja sie dzisiaj martwie o starsza najpierw bunt z chodzeniem do przedszkola, płacz o byle jaki powód a teraz doszło obgryzanie paznokci , najprawdopodobniej streuje sie łoda nie radzi sobie z emocjami a ja nie umiem jej pomóc rozmawiam z nią, staram się jk tylko moge nią zajmować ,
ja
wcześniej gdy Oliwia była mała nie chciałam słyszeć ani o ciąży ani o drugim dziecku przez 3 lata od jej ur , więc podziwiam i gratuluje decyzji
powodzenia i pozdrawiam
Musisz dać jej troche czasu ,musi sie znaleźc w nowej sytuacji samo przejdzie ,u mnie Kubuś zaczoł siusiać w majtki spowrotem tłumaczyłam prosiłam nic nie dawało ,teraz przeszło mam nadzieje ze nie wróci ,przeszło samo z siebie .
 
reklama
mama aneta DZIEWCZYNE? jejku myślałam że jeszcze ze dwa lata mam do pierwszych randek..... ;)

ja właśnie mojego bąka odebrałam z przedszkola - niestety przebrany, posikał majtasy.. Pani mi się nie przyznała, a on nic nie mówi na ten temat.. hmm ciekawe co się stało - nie zdarza mu się to w domu. Może się zabawił i zapomniał po prostu. Pierwszy raz poszedł po chorobie. Dwa tygodnie nie chodził .. Sama nie wiem.

Frank śpi w ogrodzie, a mi się nic nie chce.. Latam co chwilkę do okna i zerkam czy chrupie już czy jeszcze nie...
 
mama aneta DZIEWCZYNE? jejku myślałam że jeszcze ze dwa lata mam do pierwszych randek..... ;)

ja właśnie mojego bąka odebrałam z przedszkola - niestety przebrany, posikał majtasy.. Pani mi się nie przyznała, a on nic nie mówi na ten temat.. hmm ciekawe co się stało - nie zdarza mu się to w domu. Może się zabawił i zapomniał po prostu. Pierwszy raz poszedł po chorobie. Dwa tygodnie nie chodził .. Sama nie wiem.

Frank śpi w ogrodzie, a mi się nic nie chce.. Latam co chwilkę do okna i zerkam czy chrupie już czy jeszcze nie...
Terz tak myślałam ale widać dzieci szybciej dojrzewają niż nam sie wydaje ;) w zeszłym roku jeszcze zakładałam mu rajstopki pod spodenki jak było chłodno teraz już zapowiedział ze wiecej nie założy bo to obciach ,i dziewczyna sie bedzie z niego śmiała ,szok normalnie ,dziecko mi dorasta ,ja właśnie sie zbieraqm po mojego małego kochasia ,co do siku sie nie przejmuj pewnie to dlatego ze po przerwie musial pujsc do przedszkola ,ja zmykam bo moja łobuzica wstała i jakaś wielka tragedia jest bo ryk nie z tej ziemi
 
witam my dzis po szczepieniu, mału trochę niespokojny, juz go wykąpałam i położyłam spać, oczy ma zamkniete ale rączkami macha jakby muchy łapał:)

tatuś pojechał na delegację nie będzie go 2 tyg. chyba sobie w łeb strzelę przez ten czas bo od porodu był prawie cały czas na miejscu, akurat tak sie udało że była u nas praca, przyzwyczaiłam się że kapie małego i mi bardzo pomaga a teraz sama muszę sobie radzić

liuzka jak tam u was?
lea pamiętamy cie, nie jesteś jedyną która nie ma czasu na bb, ja tez rzadko zaglądam na główny.

gratuluję tym które zaliczyły juz chrzest,my myslimy o tym za 2 tyg. ale nie wiadomo czy mąż wróci:(
 
hejka!
sorki ze tak egoistycznie ale musze sie pochwalic - Sara juz dzis 6. dzien nie miala kolki !!! przeszlo tak samo z siebie i mamy nadzieje ze juz nie wroci :-)
dobranocka Mamusie :))
 
Witam!!!!

Trochę mnie nie było, ale ciągle coś się dzieje!!!!
Ostatnio byłam chora i to była masakra,
nie miałam siły zajmować se dziećmi.
To był koszmar.
Na szczęście już jest ok.
Dziewczynki rosną i są cudowne.
Co otworzą oczka to już się śmieją i gaworzą.
Natusia to wspaniała starsza siostra.
Ogólnie jest super, czasami tylko brakuje mi snu.
 
witam sie wtorkowo!!!!!!!!!
u ns noc troche bardziej neispokojna niz zwykle a to dlatego, ze Nikola pierwszy raz spala sama w pokoju w swoim lozeczku( wczesniej spala z nami w pokoju w kolysce) bo z kolysce juz sie nie miesci. budzila sie troche czesciej ale nie bylo najgorzej a balam sie tego strasznie.

teraz juz nie spimy- mala bawi sie na macie edukacyjnej a ja pije kawke bo zaraz usne normalnie. w ogole sie nie wyspalam bo tak czujnie spalam ze szok.
pogoda nienajlepsza- szaro, buro i ponuro ale na spacer musowo idziemy bo mam kilka spraw do zalatwienia.
buziaki
 
reklama
witam sie rowniez :) wczoraj agatka do 22 nie chciala spac ale chyba to dlatego ze kapala ja moja mama gdyz wczoraj mosielismy z M jechac na komisariat bo skradli nam tablice rejestracyjne sprzed domu , normalnie mialam nerwa. Kurcze kolejny wydatek i dochodzi jeszcze przeglad:(((((((((((((((((( ale za to moja corcia spala calutka noc pobutke zrobila o 6.30 a teraz sluchamy muzyczke dla dzieci .... pozdrawiam
 
Do góry